1.FC Kaiserslautern
2
1
90+5'

To są już desperackie próby Kaiserslautern. Dośrodkowania z nieprzygotowanych pozycji, ale nie przynoszą one korzyści.

1
1
2
1
90+3'
90+3'
90+2'
90'

Sędzia dolicza minimum 6 minut.

1
1
1
1
1
90'

Wirtz w polu karnym... szukał strzału prawą nogą, ale został zablokowany.

87'

Czas płynie, a tymczasem Bayer w dalszym ciągu nie dopuszcza przeciwnika pod własne pole karne.

5
2
2
1
1
86'
Jan Elvedi #33
2
1
2
2
2
85'
1
83'
Tobias Raschl #20
83'
Aaron Opoku #17
Kenny Prince Redondo #11
81'

Andrich zdecydował się na uderzenie z dystansu, lecz został zablokowany.

79'

Bayer gra mądrze. Stara się utrzymywać przy piłce na połowie przeciwnika.

4
2
78'

Kaiserslautern miał lepszy fragment, ale niejako wszystko wróciło do normy. Bayer kontroluje wydarzenia na boisku.

1
1
75'

Powinno być 2:0! Wirtz wyprowadził kontratak Bayeru, zagrał do Frimponga, ale ten... po prostu zgłupiał. Był w sytuacji sam na sam z bramkarzem, minął go, ale czemu nie decydował się na strzał?! Niepotrzebnie szukał jeszcze podania zwrotnego i przeciął to obrońca.

2
3
1
74'
Richmond Tachie #29
Ben Zolinski #31
1
73'

Puchacz... dośrodkowanie, które mogło przerodzić się w strzał. Piłka przeleciała jednak obok słupka.

1
1
1
72'

Złe dośrodkowanie Grimaldo z rzutu wolnego. Krahl to przeczytał i pewnie interweniował na przedpolu.

70'

Puchacz zagrał na klepkę z lewej strony, wrzucał w pole karne, ale piłkę wybił Tapsoba.

1
1
1
1
68'

Siłą rzeczy drugoligowiec jest w drugiej połowie częściej w posiadaniu piłki, natomiast nie przekłada się to na sytuacje strzeleckie. Poza dwiema próbami z dystansu Ragnara Ache niewiele się dzieje pod bramką Bayeru.

2
1
66'

Ciekawa scenka przy linii bocznej. Wirtz chciał szybko wykonać aut i uruchomić kontrę Bayeru, ale powstrzymał go Xabi Alonso i przypomniał, że trzeba uspokoić grę.

1
64'

Drużyna Kaiserslautern wyraźnie przycisnęła.

1
2
2
62'

A teraz było bardzo groźne! Ragnar Ache oddał bardzo mocny strzał zza pola karnego i  Hradecky broni z najwyższym trudem!

1
62'

Xabi Alonso żyje przy linii bocznej, dyryguje zespołem. Bayer skutecznie się broni, choć trzeba przyznać, że rywal nie zmusza go do nie wiadomo jak dużego wysiłku.

1
1
2
61'

Pół godziny do końca podstawowego czasu gry. Na razie Kaiserslautern totalnie nie potrafi wykorzystać gry w przewadze.

59'

Ragnar Ache! Zaskoczył strzałem zza pola karnego. Nie miał on wielkiej siły, ale piłka przeleciała tylko jakiś metr obok słupka. Zlekceważył tę sytuację Tah, który odpuścił napastnika rywali.

1
1
1
58'

Hradecky nie ma w tym meczu wiele pracy.

2
2
57'

Ritter miał trochę wolnego miejsca z prawej strony, natomiast kompletnie nie wyszło mu dośrodkowanie. Piłka poleciała wysoko nad bramką.

1
1
56'

Blisko gola Bayer! Stanisić wygrał walkę w powietrzu na piątym metrze, ale główkował tuż obok słupka!

1
55'

Adli huknął zza pola karnego. Krahl nie ryzykował łapania piłki i odbił ją na rzut rożny.

1
55'

Dobra interwencja Puchacza, ale Polak nie chciał wyprowadzić szybkiej kontry. Zwolnił akcję, zagrał do tyłu.

1
1
1
1
53'

Przypominamy, że Bayer gra o jednego zawodnika mniej. Tego jednak kompletnie nie widać.

1
1
51'

Kolejne race na trybunach. Zabawa trwa.

1
2
50'

Gra wznowiona.

1
1
50'

Powoli jakby się przejaśniało...

1
1
49'

Dym unosi się nad murawą. Kibice nie zamierzają przestać.

1
1
47'

Sędzia wstrzymuje mecz.

2
46'

Tymczasem na trybunach trwa pokaz fajerwerków.

1
1
1
46'

Od razu akcja Bayeru, płaskie dośrodkowanie Frimponga w pole karne, jednak Adli nie doszedł do strzału.