Żółtą kartkę otrzymał Angelo Sina.

Angelo Sina #1
Olympiakos Pireus juniorzy
90+2'

Anemiczne ataki AC Milan nie przynoszą żadnego skutki. Włosi będą musieli przełknąć gorzką pigułkę.

90'

Cztery minuty doliczonego czasu.

88'

Olympiakos. Schodzi: Theofanis Bakoulas. Wchodzi: Konstantinos Tanoulis.

wchodzi Wchodzi
Konstantinos Tanoulis #22
schodzi Schodzi
Theofanis Bakoulas #23
87'

Olympiakos. Schodzi: Stavros Pnevmonidis. Wchodzi: Christos Gatopoulos.

Christos Gatopoulos #27
Stavros Pnevmonidis #11
86'

Mediolańczycy są wyraźnie zrezygnowani. Tymczasem Olympiakos chce dowieźć do końca trzymbrakowe prowadzenie.

84'

Mattia Malaspina huknął z dużej odległości. Bramkarz odprowadził piłkę wzrokiem.

82'

Charalampos Kostoulas miał kolejną szansę. Bramkarz AC Milan interwencją nogami ugasił pożar.

81'

Angelos Sina zaczarował bramkę. Potrójna interwencja utalentowanego golkipera.

1
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Davide Bartesaghi.

Davide Bartesaghi #3
AC Milan juniorzy
80'

Ignazio Abate wykorzystuje przerwę w grze. Trener AC Milan daje wskazówki podopiecznym.

78'

AC Milan. Schodzi: Francesco Camarda. Wchodzi: Alessandro Bonomi.

Alessandro Bonomi #30
Francesco Camarda #9
78'

AC Milan. Schodzi: Diego Sia. Wchodzi: Emanuele Sala.

Emanuele Sala #28
Diego Sia #11
78'

Diego Sia uderzył z niewielkiej odległości. Kapitalna interwencja golkipera Olympiakosu.

77'

Nie ma mowy o rzucie karnym. Mattia Liberali musiał obejść się smakiem.

75'

Kwadrans do końca. Kevin Zeroli znowu nad poprzeczką.

1
75'

Olympiakos. Schodzi: Antonis Papakanellos. Wchodzi: Argyrios Liatsikouras.

Argyrios Liatsikouras #6
Antonis Papakanellos #10
74'

Olympiakos o krok od sprawienia dużej niespodzianki. Wcześniej Grecy wyrzucili z rozgrywek dwie włoskie ekipy.

72'

I znowu Kevin Zeroli. Kapitan AC Milan oddał strzał, rykoszet i piłka w rękach bramkarza.

72'

Olympiakos. Schodzi: Nektarios Alafakis. Wchodzi: Antonis Dama.

Antonis Dama #24
Nektarios Alafakis #3
71'

Mediolańczyków brakuje skuteczności. Diego Sia zmarnował kolejną okazję.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Theofanis Bakoulas.

69'

AC Milan. Schodzi: Clinton Nsiala. Wchodzi: Mattia Liberali.

Mattia Liberali #21
Clinton Nsiala #6
68'

Po prostu lepiej się tego nie dało zrobić. Z całą pewnością trzeci gol Olympiakosu Pireus lada moment stanie się viralem.

2
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Theofanis Bakoulas.

Zbieramy szczękę z podłogi. Thefoanis Bakoulas popisał się nieprawdopodobną przewrotką i Olympiakos Pireus prowadzi już 3:0!

1
2
1
65'

Dobiegł końca występ polskiego zawodnika. Dariusz Stalmach będzie chciał o nim jak najszybciej zapomnieć.

63'

AC Milan. Schodzi: Dariusz Stalmach. Wchodzi: Alexander Simmelhack.

Alexander Simmelhack #32
1
61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antonis Papakanellos.

Antonis Papakanellos przeprowadził rajd, wygrał pojedynek z Dariuszem Stalmachem i znalazł drogę do siatki. W ciągu kilkudziesięciu sekund Olympiakos zyskał dwubramkową przewagę.

1
2
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christos Mouzakitis.

Bramkarz wyczuł jego intencje, ale nic z tego. Po strzale Christosa Mouzakitisa piłka odbiła się od prawego słupka i wylądowała w siatce.

Christos Mouzakitis #8
1
2
5
59'

Arbiter wskazał na wapno. Co za pech polskiego piłkarza!

1
6
58'

Sędzia sprawdza, czy Dariusz Stalmach zagrał piłkę ręką. Czekamy na decyzję.

2
3
57'

Wrzawa na trybunach. Czyżby rzut karny dla Olympiakosu Pireus? Będzie analiza VAR.

2
56'

Posiadanie piłki:

Olympiakos - 49 proc.

Milan - 51 proc.

1
54'

Mocne dogranie Dariusza Stalmacha. Strzał głową Jan-Carlo Simicia i piłka trafiła w boczną siatkę.

53'

Ależ szansa! Filippo Scotti kropnął sprzed pola karnego i bramkarz interweniował z dużym trudem.

1
51'

Dariusz Stalmach musi nastawić celownik. Zupełnie nieudane dogranie z rzutu wolnego.

1
50'

AC Milan w dobrym stylu rozpoczął drugą połowę. Przed zmianą stron przewagę miał Olympiakos.

1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Antonis Papakanellos.

1
48'

Dariusz Stalmach ewidentnie został trafiony łokciem w głowę. Sędzia musiał reagować.