(0:1)
Zakończony
AS Roma
komentarz

Niewielu spodziewało się, że rewanżowy meczu półfinału Ligi Europy będzie tak emocjonujący. Roma w Leverkusen odrobiła straty z pierwszego spotkania. W końcówce Bayer zdobył dwa gole i kolejny raz nie przegrał. Gospodarze w finale Ligi Europy!

23
5
1
2
1
90+8'

Nerwowo po golu dla Bayeru. Włoski zespół nie wytrzymał ciśnienia.

8
15
1
7
2
90+7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Josip Stanisić. A jednak Bayer będzie niepokonany! Stanisić zwiódł rywala w polu karnym i strzałem z siedmiu metrów trafił na 2:2!

81
41
17
10
7
90+6'

Goście w stylu naszej Puszczy! Laga z autu w pole karne, ale to trzeba umieć rozgrywać. Jak nasza Puszcza.

13
6
1
1
1
90+5'

Schick starał się lobować bramkarza. Pomylił się o metr!

2
5
2
90+5'

Nerwowo w polu karnym. W końcu sędzia pokazał spalonego.

4
2
1
90+4'

Dwa dogrania w pole karne gospodarzy. Efektem kolejny rzut rożny.

4
4
2
1
90+3'

Gospodarze skutecznie oddalają grę od własnej bramki. Roma nie potrafi znaleźć sposobu na skuteczny atak.

1
2
1
90'

Pogramy jeszcze co najmniej przez 7 minut, a na murawie i w okolicach jest bardzo nerwowo.

7
1
3
2
90'
90'
89'
ŻÓŁTA KARTKA
Amine Adli #21
3
2
5
6
89'

Frimpong sam na sam z bramkarzem! Górą Svilar!

2
3
1
2
87'

Frimpomg uderzył lewą nogą, Svilar odbił piłkę!

1
1
1
2
85'

Roma stara się atakować, jednak ma problemy ze stworzeniem zagrożenia pod bramką gospodarzy.

2
1
2
82'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Gianluca Mancini. Kuriozum! Cóż tam się wydarzyło! Dogranie z kornera, pusty przelot zaliczył Svilar. Piłka odbiła od zaskoczonego Manciniego i wpadła do bramki! 1:2! Na teraz Bayer w finale!

22
8
7
8
9
81'
80'

Dogranie z lewej strony. Frimpong głową wyraźnie niecelnie.

1
3
80'
77'

Bayer nie potrafi groźniej zaatakować. Roma wybija z rytmu miejscowych.

4
2
1
2
2
74'

Adli przejął piłkę w polu karnym! Strzał poszybował obok słupka! Sporo szczęścia mieli goście.

5
4
1
74'
72'
71'

Na teraz w meczu mamy dogrywkę. Bayer stara się atakować i złapać kontakt bramkowy z Romą. To da gospodarzom finał.

2
1
1
69'

Hofmann runął w polu karnym. Sędzia nakazał grać dalej.

2
1
2
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leandro Paredes. Bramkarz kolejny raz zmylony i Roma straty odrobiła! Któż się tego spodziewał? 0:2!

16
10
2
4
7
65'

Rzut karny dla Romy! Hlozek zagrywał ręką! Niesamowite!

10
8
2
1
5
64'

Cofamy się pod bramkę gospodarzy. Sprawdzamy czy gościom należał się rzut karny za zagranie ręką!

2
1
3
4
63'

Kolejny raz Hofmann zmarnował świetną szansę. Brakuje spokoju gospodarzom.

1
61'

Sporo miejsca mieli gospodarze w polu karnym. Strzał Hlozka pewnie obronił bramkarz!

1
59'

Szybkie wyjście Bayeru, Svilar lepszy w sytuacji sam na sam z Hoffmanem!

5
3
4
1
1
56'

Z dystansu przymierzył Azmoun, Kovar z problemami przy dość łatwej próbie.

1
1
54'

Płaski strzał z dystansu oddał Adli. Tuż obok słupka! Zrozpaczony jest zawodnik gospodarzy.