(0:1)
Zakończony
Bayer 04 Leverkusen
komentarz

Po pierwszym półfinale Ligi Europy duży krok w kierunku finału w Dublinie uczynił Bayer 04. Drużyna z Leverkusen pokonała Romę 2:0.

9
2
1
1
1
90+4'

Niemal do pustej bramki uderzał Abraham, ale z kilku metrów przestrzelił!

2
90+3'

Roma w ataku pozycyjnym, jednak wszystko wciąż dzieje się daleko od bramki gości.

2
90+1'
90'

Pogramy jeszcze przez 4 minuty.

2
87'

Coraz bliżej wygranej jest Bayer. Roma nie ma pomysłu na skuteczny atak.

3
1
84'

Roma przed szansą. Przed bramkarzem omal nie znalazł się Azmoun, ale nie był w stanie dobrze uderzyć!

1
82'

Niewiele wychodzi Romie. Bayer pozamykał strefy, "zabił" mecz i jest coraz bliżej wygranej.

3
79'
wchodzi Wchodzi
Tommaso Baldanzi #35
schodzi Schodzi
1
79'
78'
ŻÓŁTA KARTKA
77'
77'
Amine Adli #21
1
76'
1
1
2
75'

Po golu doszło do przepychanek, co "wynagrodził" sędzia. Gospodarze nerwowo przestają wytrzymywać.

2
75'
2
1
2
75'
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Andrich. Asystował mu Josip Stanisić. Wyjście Bayeru, trochę spowolniona. Stanisić wycofał do Andricha, a ten przepięknie uderzył z dystansu! 0:2!

9
1
2
2
72'

Czas płynie, trenerzy nie decydują się na zmiany. Roma wciąż bez dobrych szans po przerwie.

2
70'

Na strzał lewą nogą zdecydował się Frimpong. Tym razem sytuacja łatwa nie była, ale efekt podobny jak wcześniej.

1
68'

Nie zmienia się obraz gry. Bayer na połowie Romy, ale goście nie kwapią się do zdecydowanego ataku.

1
1
1
65'

Bayer skutecznie oddalił grę od własnej bramki. Goście starają się rozgrywać piłkę na połowie gospodarzy.

2
1
62'
60'

Dwa kwadranse do końca. Roma dość bezradna, ale wszyscy są świadomi, że tutaj wystarczy moment, aby wiele się zmieniło.

1
58'

Kolejna próba z dystansu Andricha, piłka minęła jednak bramkę gospodarzy.

1
1
1
55'

Dybala dogrywał z rzutu rożnego, Cristante głową nie źle uderzył! To powinien być gol!

2
2
1
52'

Roma w ataku, Bayer cofnął się. Gospodarze mają problemy ze stworzeniem zagrożenia. To goście mogli trafić, jednak po kontrze zabrakło im dokładności.

2
1
1
49'

Do bezpańskiej piłki siedem metrów przed bramką omal nie doszedł Karsdorp. Zabrakło centymetrów, aby obrońca trafił w piłkę!

3
48'

Gracze Bayeru długo rozgrywają swoje akcje. Piłkarze Romy biegają i nie są w stanie przejąć piłki.