43
43
49
90+4'

Przypomnijmy, Marciniak doliczył minimum 9 minut. Jeszcze sporo grania przed nami!

102
33
28
23
33
90+3'

Stare piłkarskie powiedzenie mówi, żeby nigdy nie skreślać Realu Madryt, ale ten mecz to jest jakaś przesada. Co tu się wyprawia!

136
58
16
18
29
90+2'

BRAMKA ZALICZONA! REAL PROWADZI!

284
117
23
36
74
90+1'
GOOOOOOL!!!

Podanie Nachgo do Ruedigera, ten odegrał na piąty metr do Joselu, który wpakował piłkę do siatki.

Real Madryt
295
114
32
31
75
90+1'

Joselu strzela na 2:1, ale Marciniak nie uznaje gola! Spalony!

44
28
23
25
41
90'

Sędzia dolicza minimum 9 minut!

32
18
12
7
11
90'

Brahim Diaz! Ależ miał szansę, ale jego strzał w ostatniej chwili zablokował Dier!

18
14
11
6
6
89'

Neuer grał fenomenalnie, ratował Bayern w wielu sytuacjach, a teraz jest antybohaterem i prawdopodobnie czeka nas dogrywka. Defensywne zmiany Tuchela się nie opłaciły.

46
20
14
16
16
88'
GOOOOOOL!!!

Remis! Co za błąd Neuera! Vinicius strzelił z dystansu, Niemiec odbił piłkę w prostej sytuacji, co momentalnie wykorzystał Joselu!

Real Madryt
298
128
31
68
138
87'

Ruediger, kolejna wrzutka w pole karne, ale spokój zachował Kimmich i odegrał piłkę do Neuera.

24
7
8
8
13
86'

Pavlović od kilkudziesięciu sekund leżał na murawie, ale Real nie przerwał gry. Teraz zrobił to Marciniak. Gwizdy publiczności.

50
21
20
16
24
85'
27
34
13
20
15
85'
39
13
11
9
8
84'

Musiala usiadł na murawie i chyba zgłasza jakiś uraz.

10
10
18
15
13
83'

Real przed szansą. Fantastyczne dośrodkowanie Ruedigera w pole karne. Vinicius uciekł Kimmichowi, ale strzelił nad bramką!

34
20
18
22
18
82'

Rzut rożny dla Bayernu, strzelał głową Kim i poprzeczka ratuje Real. Był tam jednak faul, więc gol i tak nie zostałby zaliczony.

24
5
15
15
18
81'
17
7
4
3
3
81'
11
7
3
2
5
80'

Goście grają na utrzymanie piłki, idą pod faul i zyskują na tym cenne sekundy.

42
23
12
13
28
79'

Bayern broni się bardzo głęboko.

51
20
20
16
26
78'

Modrić zamarkował strzał, chciał podać w pole karne do Carvajala, ale włożył w to zbyt dużo siły. Kolejna nieudana akcja gospodarzy, a czas ucieka.

17
17
12
12
12
76'
17
8
16
10
18
76'

Tymczasem Bayern mógł być już w raju. Musiala podał do Kane'a, ale ten strzelił tylko w boczną siatkę.

24
12
10
14
20
75'

Real podrażniony, rzuca coraz więcej sił do ataku. To będą bardzo trudne minuty dla defensywy Bayernu.

40
21
14
15
24
73'

Nie ma gola. Był faul Nacho!

138
76
24
38
79
73'

Ale ale... VAR! Mógł tam być jeszcze faul Nacho na Kimmichu.

60
30
11
19
36
72'

Mamy wyrównanie! Ależ to się wszystko szybko zmienia! Modrić sprytnie wykonał rzut rożny, zagrał przed pole karne, skąd niezbyt dobry strzał oddał Valverde, ale piłkę trącił jeszcze... Davies i zaskoczył Neuera.

35
21
7
16
32
70'

Real atakował, a Bayern strzelił gola. 20 minut zostało "Królewskim", by doprowadzić do dogrywki. W przeciwnym razie czeka nas niemiecki finał.

40
32
7
8
26
69'

Real Madryt. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Luka Modrić.

16
14
7
11
8
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alphonso Davies. Asystował mu Harry Kane.

Bayern dość nieoczekiwanie wychodzi na prowadzenie! Kane zagrał na skrzydło na kilkadziesiąt metrów, a następnie Davies oszukał Ruedigera, złamał na prawą nogą i oddał mocny strzał na dalszy słupek, czym zaskoczył Łunina!

160
77
26
41
70
66'

Wreszcie zaatakowali przyjezdni. Musiala miał sporo przestrzeni przed polem karnym, ograł Carvajala, wbiegł w "szesnastkę", ale strzelił zbyt czytelnie dla Łunina.

17
9
5
10
15
65'

Teraz mieliśmy próbę Carvajala zza pola karnego... bardzo niecelną.

18
11
10
9
7
65'

Dośrodkowanie Kroosa, tym razem niepewnie zachował się Neuer na piątym metrze, ale szczęśliwie żaden z rywali nie oddał strzału.

16
7
7
7
7
64'

Kimmich nie radzi dziś sobie z Viniciusem. Przegrał kolejny pojedynek i blokował piłkę ręką tuż boczną linią pola karnego. Nie umknęło to uwadze Marciniaka. Rzut wolny.

16
9
2
7
12
63'

Przewaga gospodarzy w ostatnich minutach jest już bardzo wyraźna. Bayern w głębokiej defensywie.

18
13
8
11
14
60'

Vinicius indywidualnie! Co za akcja. Potężny strzał z kilkunastu metrów i po raz kolejny Neuer ratuje Bayern!

40
21
7
10
24
60'

Kroos stracił piłkę w środku boiska i Bayern ruszył z kontrą. Musiala podawał do Sane... niedokładnie.

19
9
8
9
11
59'

Mocny strzał Rodrygo z rzutu wolnego, ale świetnie w bramce spisał się Neuer. To bez wątpienia najlepszy zawodnik Bayernu w tym meczu.

19
10
10
8
14
58'

Bellingham faulowany 30 metrów od bramki Bayernu. Łatwo dał się nabrać Laimer.

14
8
9
8
8
57'

Sane wyprowadzał akcję, Kane balansował na linii spalonego, ale ostatecznie nie doczekał się dobrego podania.

16
6
5
14
8
55'

Jak to nie wpadło?! Vinicius po raz kolejny zagrywał płasko w okolice piątego metra, dołożył nogę Rodrygo, ale strzelił centymetry obok słupka!

27
24
13
13
20
54'

Groźny strzał Kane'a przy bliższym słupku i broni Łunin. Anglik walczył jeszcze o piłkę i przewrócił się po fizycznej walce z Mendym. Marciniak pokazuje, że o faulu nie było mowy.

19
9
5
10
11
53'

Nieudany strzał Valverde z dystansu.

10
10
5
5
7
52'

Vinicius... znowu łatwo ograny przy linii końcowej Kimmich. Bellingham czekał na piłkę w polu bramkowym, ale dobrze spisał się Neuer.

10
9
6
8
7
52'

Pierwsza połowa była przeciętna, druga też nie zaczęła się najlepiej. Po jednej akcji z jednej i drugiej strony i to tyle. A poza tym chaos, straty, niecelnie podania.

6
7
12
6
6
49'

Vinicius po raz kolejny poradził sobie z Kimmichem, szukał wycofania piłki na jedenasty metr, ale nie było tam nikogo z Realu.

15
13
12
12
14
47'

Akcja Bayernu! Davies o krok od uciszenia Bernabeu. Mocny strzał Kanadyjczyka z ostrego kąta, był rykoszet i piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.