Real Madryt. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Joselu.

1
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vinicius Junior.

Ponownie remis! Bramka na 2:2 padła w 83. minucie. Vinicius Junior spokojnie pokonał strzałem w środek Manuela Neuera. Tym razem Clement Turpin przyznał rzut karny za bezmyślny faul Kima Mina Jaego na Rodrygo Goesie. Konsternacja w Monachium!

105
58
9
12
40
82'

Żółtą kartkę otrzymał Kim Min-jae za sprokurowanie rzutu karnego.

33
20
7
6
10
82'

Rzut karny dla Realu Madryt za faul Kim Min Jaego na Rodrygo Goesie!

32
23
8
5
12
80'
7
3
1
1
4
79'

Groźnie Real Madryt! Miękkie podanie Luki Modricia trafiło w pole karne do rozpędzonego Viniciusa Juniora. Była okazja do skompletowania dubletu, jednak techniczne uderzenie Brazylijczyka odbił Manuel Neuer.

6
3
2
5
10
77'

Na pewno gospodarze stoją przed dylematem. Pozostał im kwadrans, w którym można albo bronić skromnego kapitału, albo zapobiegawczo postarać się o jeszcze jednego gola. Zobaczymy, która opcja będzie bardziej kusząca.

6
1
2
7
75'

Real Madryt. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Brahim Diaz.

68
48
5
5
2
75'
72'

Kotłuje się blisko bramki Realu Madryt po dośrodkowaniach z rzutów rożnych. Eric Dier tam coś kombinuje, ale nie może pokonać Andrija Łunina.

12
7
4
5
3
70'

Będą zmiany Carlo Ancelottego.

11
5
2
3
3
69'

Pokazał się Jude Bellingham, o którego obecności na boisku można było nieco zapomnieć. Nieudana akcja Anglika, który w konfrontacji rodaków z Harrym Kanem na razie przegrywa 0:1.

3
1
1
6
9
68'
4
2
1
5
9
67'

Były dwie szanse po przeciwnych stronach boiska. Trudno ocenić, która lepsza, ale wynik nie zmienił się. Jeszcze będzie ciekawie.

10
2
4
2
2
65'

Real Madryt. Schodzi: Nacho. Wchodzi: Eduardo Camavinga.

10
7
1
3
64'

Żółtą kartkę otrzymał Toni Kroos za faul na Harrym Kanie.

Real Madryt
10
5
4
13
15
63'

Mamy drobne przegrupowanie po bramkach Leroya Sane oraz Harry'ego Kane'a. Real Madryt przeniósł się na połowę przeciwnika, ale jest dość daleko od bramki Manuela Neuera.

5
4
2
3
62'

Tak doszło do wyrównania!

3
1
3
3
60'

Było 0:1, zrobiło się 2:1. Jak zareaguje zespół z Madrytu?

7
2
2
5
9
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Harry Kane.

Dzieje się, dzieje! W półfinale Ligi Mistrzów doszło do szalonego zwrotu akcji. Niszczycielskie przyspieszenie Bayernu pozwoliło odwrócić wynik 0:1 na 2:1 już w 57. minucie. Harry Kane nie miał problemu z pokonaniem Andrija Łunina z rzutu karnego. Jedenastka została przyznana gospodarzom za faul Lucasa Vazqueza na Jamalu Musiali.

57
21
6
30
55
56'

Harry Kane wykona rzut karny za faul Lucasa Vazqueza na Jamalu Musiali!

24
8
4
9
25
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Konrad Laimer.

Goooool! Bayern doprowadził do remisu 1:1 w 53. minucie strzałem Leroya Sane. Zmarnowanych sytuacji podbramkowych przez tego piłkarza było całkiem sporo, ale najwyraźniej potrzebował ich na nastawienie celownika. Leroy Sane dostał podanie od Konrada Laimera i wtargnął w pole karne Realu. Tam zwiódł balansem ciała przeciwnika i huknął przy bliższym słupku w bramce Andrija Łunina.

60
28
10
32
69
51'

W 51. minucie pokazał się Toni Kroos, który mógł w Niemczech nie tylko asystować przy golu, ale również pokonać dobrego znajomego Manuela Neuera. Jego mocne uderzenie zostało obronione przez bramkarza.

8
4
1
5
5
49'

Ciekawe, ale niedokładne podanie od Viniciusa Juniora do obecnego na przeciwnym skrzydle Rodrygo Goesa.

8
1
3
4
1
48'

Spokojna wymiana podań podopiecznych Carlo Ancelottego po powrocie z szatni na boisko. Goście nie chcą pozwolić przeciwnikom na przeprowadzenie podobnego szturmu jak na początku spotkania.

11
3
1
2
czas Druga połowa
46'
komentarz

I piłkarze powracają z szatni na boisko.

2
Czy Bayern Monachium wyrówna po przerwie?
8
12
4
2
1
komentarz

Pięć minut przed przerwą zeszło obu zespołom na wykonywaniu rzutów wolnych blisko linii pola karnego. Harry Kane huknął z wielką mocą, ale niecelnie. Z kolei Rodrygo Goes trafił w ustawionego w murze kapitana reprezentacji Anglii. W ten sposób pierwsza połowa zakończyła się skromnym 1:0 dla Realu.

10
9
2
2
3
44'

Ponownie rzut wolny blisko pola karnego przeciwnika. Uderzenie Rodrygo Goesa zostało dla odmiany zablokowane przez Harry'ego Kane'a.

3
1
1
5
43'

Żółtą kartkę otrzymał Noussair Mazraoui za faul blisko linii własnego pola karnego.

14
4
4
4
7
42'

Z dwie minuty szykowali się wszyscy do wykonania rzutu wolnego. Trochę to wszystko za długo trwało. Tym bardziej, że efekt jest mizerny. Potężne uderzenie Harry'ego Kane'a było niedokładne.

12
5
4
6
7
40'

Szansa na pokonanie Andrija Łunina z rzutu wolnego za przewinienie Nacho Fernandeza na Jamalu Musiali.

7
4
2
3
5
39'

Jamal Musiala wszedł w pojedynek w polu karnym Królewskich. Akcja pomocnika nie zakończyła się strzałem, ani dośrodkowaniem.

6
4
1
2
6
38'

Zeszło powietrze z Bayernu Monachium, a może skończyły się już pomysły na zaatakowanie Królewskich. Ostatnia szarża została po profesorsku powstrzymana przez Rodrygo Goesa.

16
7
3
3
7
37'

Na razie bez żółtej kartki i generalnie bez zbędnych pauz.

14
6
2
2
3
36'

Akcja Królewskich z dwoma dośrodkowaniami. Pierwsze z nich zostało zablokowane, natomiast druga piłka została wyłapana przez Manuela Neuera.

3
4
2
1
8
34'

"Czerwona ściana" kibiców Bayernu jest zniesmaczona przebiegiem pierwszej połowy. Liczne ataki gospodarzy nie dały prowadzenia, a Real, nieco w swoim stylu, zaatakował raz i skutecznie. Na stadionie w Monachium zrobiło się znacznie ciszej niż przed golem Viniciusa Juniora. Także drużyna z Bawarii musi wyjść z szoku.

12
6
1
2
4
32'

Warto zobaczyć dla asysty Toniego Kroosa.

19
13
2
1
2
30'

Na zakończenie drugiego kwadransa spotkania dwa blokowane zagrania zawodników Bayernu Monachium. Nie przebili się Jamal Musiala z dośrodkowaniem, ani Leon Goretzka ze strzałem.

7
5
4
2
1
28'

Kibice w mediach społecznościowych mają ubaw, że mając tyle sytuacji podbramkowych, Bayern Monachium zamiast gola strzelić, to stracił.

15
13
3
2
1
26'

Cenna bramka na wyjeździe. Vinicius Junior!

19
13
2
3
7
24'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Toni Kroos.

Goooooool. Real rozpędzał się powoli, ale po ostrożnym kwadransie zaczął kombinować na połowie przeciwnika. Drużyna z Madrytu jakby usypiała przeciwnika, ale kiedy tylko przyspieszyła, zdobyła prowadzenie 1:0. Podanie prostopadłe posunęło między zdezorientowanymi obrońcami Bayernu do Viniciusa Juniora. Brazylijczykowi pozostało pokonać płaskim strzałem osamotnionego Manuela Neuera. Mamy pierwszego gola w półfinale!

151
80
14
16
33
22'

Nędzne ostatnie minuty spotkania. Była próba przyspieszenia ataku gospodarzy podaniem crossowym na bok boiska, jednak piłka uciekła Leroyowi Sane poza dozwolone pole.

8
8
4
6
3
20'

Krótkie rozegranie rzutu rożnego i piłka trafiła po nim do Vinicius Juniora. Brazylijczyk zaprezentował kompletnie nieudane zagranie, po którym futbolówka wylądowała za bramką Manuela Neuera.

11
5
5
7
5
19'

Próba uruchomienia zawodnika Bayernu Monachium podaniem prostopadłym. Zorientował się w tym wszystkim na czas Antonio Ruediger i nie pozwolił na stoczenie pojedynku z Andrijem Łuninem.

13
6
6
7
5
17'

Po kwadransie Real Madryt opuścił własną połowę boiska i przesunął się na moment w dziesięciu na połowę przeciwnika.

20
11
8
2
4
16'

Chyba Thomas Tuechel kazał strzelać z każdej pozycji. Nonszalancka próba pokonania Andrija Łunina zza pola karnego, ale zabrakło dokładności.

11
9
4
6
2
14'

Oprawa przygotowana przez kibiców Bayernu.

9
4
3
5
3
12'

Piłkarze Bayernu Monachium z piątym strzałem. Podanie Thomasa Muellera do ustawionego kilkanaście metrów od bramki Jamala Musiali, jednak także temu zawodnikowi zabrakło dokładności.

14
14
5
7
6
11'

Bardzo spokojnie Real Madryt na początku meczu. Królewscy czekają na możliwość przeprowadzenia kontrataku.

16
13
3
4
4
9'

Nabijają sobie statystyki gospodarze, a czy przyniesie to efekt? Czas pokaże. Harry Kane miał brawurowy pomysł przelobowania Andrija Łunina z połowy boiska, ale chyba jednak zbyt odważnie.

10
14
6
7
6
7'

I jeszcze jedna akcja zakończona strzałem Bayernu Monachium. Tym razem pudło i piłka została odprowadzona wzrokiem poza boisko.

10
13
5
7
4
6'

Minęło niespełna sześć minut, a aktywni piłkarze Bayernu sprawdzili Andrija Łunina dwoma strzałami celnymi. Pierwsza próba Leroya Sane została zatrzymana przez Ukraińca nogami. Z kolei poprawka Harry'ego Kane'a była całkiem banalna i Andrij Łunin przytulił piłkę do piersi.

11
9
5
11
5
5'

Kombinacyjna wymiana podań zakończona zagraniem do Jamala Musiali. Interweniowali podopieczni Carlo Ancelottego i wyekspediowali piłkę na korner. Czas pokazał, że to mała seria rzutów rożnych.

7
5
14
8
9
4'

Aktywnie gospodarze z Monachium i ponownie pojawili się blisko pola karnego przeciwnika. Tym razem bez strzału podobnego do tego z pierwszej minuty, kiedy Andrij Łunin powstrzymał nogami kopnięcie Leroya Sane.

15
10
10
8
7
2'

Zaczęli dynamicznie i już popracował Andrij Łunin. Gospodarze w biało-czerwonych strojach, a Real Madryt w czarnych koszulkach oraz spodenkach z żółtymi elementami.