(1:0)
Zakończony
Polska
komentarz

Polacy po raz pierwszy od 1992 roku nie zagrają w finałach mistrzostw świata. W rewanżowym meczu barażowym Biało-Czerwoni zremisowali z Chorwacją 2:2. W pierwszym spotkaniu Polska uległa w Koszalinie 2:3.

1
2
3
4
40'

Już tylko 15 sekund nadziei Polaków. Niewiele.

40'
GOOOOOOL!!!

Potrzebujemy jednej bramki, aby doszło do dogrywki!

M. Kubik #2
Polska
5
1
1
39'

Chorwaci uderzali do pustej bramki, ale niecelnie. Już tylko 70 sekund. Potrzebujemy dwóch goli.

38'

Strzał Kriezela odbił Primić. Gramy 5 na 4. Czasu coraz mniej.

1
1
38'

Cały czas opatrywany jest Szadurski. Wejście rywala było wręcz bandyckie.

3
38'
ŻÓŁTA KARTKA
K. Postruzin #14
Chorwacja
2
1
38'
CZERWONA KARTKA

Brutalne wejście Postrużina i Chorwaci w osłabieniu przez 2 minuty lub do momentu straty gola.

Chorwacja
3
1
1
1
38'

Czas płynie coraz szybciej. Potrzebujemy dwóch bramek.

38'

Strzał Kriezela zbyt chaotyczny, piłka na aucie bramkowym.

1
37'

Błażej Korczyński poprosił o czas.

1
37'

Strzał Raszkowskiego odbił Primić! Po chwili próbę Kubika zablokował obrońca!

1
1
1
36'

Strzał Zastawnika odbił rozgrzany Primić. Ryzykujemy w tyłach, ale to się opłaca.

2
1
36'

Po rzucie rożnym mocno, ale niecelnie uderzał Kubik. Szukamy wyrównania!

1
1
35'

Strzał Zastawnika, ale gola nie ma! Było blisko!

2
1
35'

Gospodarze zabrali czas, ale już gramy. Strzał Jankowskiego, ale efektem rzut rożny.

2
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił P. Skiepko. Łapiemy kontakt! W zamieszaniu Skiepko z bliska wpakował piłkę do bramki gospodarzy! 2:1!

P. Skiepko #4
Polska
4
34'

Strzał Zastawnika, piłka jednak minęła bramkę Chorwatów.

34'

Strzał Szadurskiego zablokowany, Chorwaci nie wykorzystali okazji. Wszak nasza bramka jest pusta.

33'

Uderzał Cekol, na nasze szczęście piłka minęła bramkę strzeżoną przez Kałużę.

32'

Wycofaliśmy bramkarza, staramy się wrócić do meczu. Potrzebujemy trzech goli.

31'

Główkował Kriezel, Primić jest nie do pokonania!

1
31'

Chorwaci szukają zamknięcia meczu. Uderzał Postrużin, Kałuża jest już rozgrzany.

1
30'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! P. Kaniewski. Strzał rywala odbił Kałuża, piłka odbiła się od pleców Kaniewskiego i wpadła do naszej bramki. 2:0.

P. Kaniewski #6
Polska
1
1
1
2
30'

Czwarty faul Polaków, sędziowie oszczędzili Zastawnika, który mógł otrzymać drugą żółtą kartkę.

1
1
29'

Strzał z dystansu Zastawnika sparował Primić.

1
29'

Przewaga Polaków, Chorwaci tylko czekają, aby skontrować naszych.

28'

I znowu górą Kałuża, który lepszy w sytuacji sam na sam!

1
28'

Jankowski do Mrowca, którego strzał został zablokowany.

28'

Strzał Sekulicia z ostrego kąta odbił nogą Kałuża. Po chwili Jelovcić niecelnie.

27'

W przewinieniach 3:2. Polacy muszą być bardziej uważni. Jeszcze dwa przewinienia i będzie przedłużony rzut karny.

27'
M. Zastawnik #7
Polska
26'

Mocny strzał Jelovcicia, Kałuża czujny i piłka na rzucie rożnym.

25'

Błąd Kubika, z linii pola karnego ponad bramką uderzył Kustura!

25'

Uderzenie Jankowskiego, Primić po raz kolejny dobrze w bramce.

24'
M. Kuraja #16
Chorwacja
24'

Sobota sam na sam z Periciem, ale górą bramkarz. Po chwili piłka w bramce Chorwatów, wcześniej Sendlewski zagrywał ręką.

24'

Kałuża wrócił do bramki, a Polacy wciąż dość chaotycznie z przodu.

23'

Kałuża z urazem opuścił parkiet, zastąpił go Nawrat. Wydaje się, że bramkarz wróci na parkiet.

23'

Trzy świetne interwencje Kałuży! Polak uratował nas przed utratą drugiej bramki i trochę przy tym ucierpiał.