Karne (3:4)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

3:4. Koniec! Awans dla Królewskich. Antonio Ruediger egzekutorem decydującego rzutu karnego!

65
39
12
11
13
komentarz

3:3. Ederson pokonał przeciwnika po fachu.

43
28
15
13
35
komentarz

2:3. Nacho Fernandez! Tak blisko jest Real.

34
19
6
7
10
komentarz

2:2. Phil Foden przerwał pasmo niepowodzeń gospodarzy, jeszcze wszystko jest możlwie.

12
7
5
11
17
komentarz

1:2. Lucas Vasquez dźwignął odpowiedzialność i po trzech seriach prowadzi Real.

38
22
4
6
12
komentarz

Nie ma gola! Andrij Łunin może być bohaterem tej nocy. Powstrzymał Mateo Kovacicia!

30
19
6
6
9
komentarz

1:1. Jude Bellingham pierwszym skutecznym strzelcem z Królewskich!

35
16
2
5
16
komentarz

Nie ma gola. Luka Modrić nie poradził sobie z Edersonem!

komentarz

Dogrywka jak kołysanka, ale w konkursie rzutów karnych napięcie będzie maksymalne!

54
34
14
8
9
120'

Doliczona minuta.

24
15
12
12
12
119'

Podanie Phila Fodena do Juliana Alvareza, a ten poczęstował Andrija Łunina płaskim strzałem na rozgrzewkę przed konkursem rzutów karnych.

11
12
3
2
2
119'

Dwa beznadziejne dośrodkowania, a do pewnego momentu kontratak Królewskich wyglądał bardzo obiecująco. Nacho zdobył przestrzeń, ale później zwolnił wszystko podaniem w poprzek boiska.

8
11
9
7
10
117'

To już bardziej pchanie piłki do przodu niż jej rozgrywanie. Manchester City chyba już wykorzystał wszystkie sposoby na atakowanie z notesu Pepa Guardioli. Z kolei Daniele Orsato znowu musi pobiegać ponad program jak w barażu Walii z Polską.

13
23
8
7
6
114'

Nie będą strzelać jedenastek ani Erling Haaland, ani Kevin De Bruyne. W drugim zespole już między innymi bez Viniciusa Juniora.

18
8
7
9
5
112'
112'
111'

Wszedł niespiesznym krokiem Eder Militao, a jeszcze z łańcuszkiem na szyi. Osoby na trybunach, które szanują własny czas, nie kryły niezadowolenia.

7
7
1
1
4
109'
13
6
7
5
5
109'

Przerwa w grze jest spowodowana problemem ze zdrowiem Daniego Carvajala.

5
4
10
8
10
107'

Gra wznowiona po raz ostatni. Dogrywka raczej jest argumentem dla tych, którzy domagają się ich usunięcia z całego futbolu, ale jest jeszcze kilkanaście minut na zmianę wrażenia.

komentarz

Antonio Ruediger mógł krótko przed gwizdkiem zrehabilitować się za zachowaniu przy golu Kevina De Bruyne. Piłka została przepuszczona do Niemca przez nierozsądnego obrońcę, jednak ten huknął ponad poprzeczką!

3
5
9
20
7
105'

Doliczone dwie minuty.

9
4
10
4
3
104'

Tego dawno nie grali, ponieważ Królewscy przesunęli się w dziesięciu na połowę przeciwnika. Rozegranie jednak bez tempa i bez pomysłu.

14
9
9
10
8
102'
15
9
8
15
12
99'

Julian Alvarez nie złożył się do oddania strzału po płaskim dośrodkowaniu Phila Fodena. Piłka prześlizgnęła się po stopie zmiennika Erlinga Haalanda.

14
11
7
7
8
98'

Faulował Brahim Diaz całkiem blisko koła środkowego.

4
6
5
4
8
96'

Ferland Mendy interweniował z problemami po płaskim dośrodkowaniu. Andrij Łunin każe kompanowi z pola nie awanturować się, a przygotować do odparcia dośrodkowania z kolejnego rzutu rożnego.

9
4
6
4
10
94'

Zanosi się na kolejną falę ataków Manchesteru City. Teraz Real Madryt ma za zadanie przetrwać przez dwa kwadranse. Oczywiście, Królewscy mają pełne prawo marzyć o skutecznym kontrataku, ale naprawdę atakują od święta.

6
7
7
12
15
92'

Od razu po rozpoczęciu dogrywki przerwa spowodowana urazem Jude'a Bellinghama.

8
6
6
18
8
czas Pierwsza połowa dogrywki
91'
20
14
12
10
12
komentarz

Skoro po 90 minutach stanęło na remisie 1:1, konieczne jest przedłużenie wieczoru o dogrywkę. Dwa mecze to za mało, żeby strzelić więcej goli niż przeciwnik.

31
19
9
7
9
90+4'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ferland Mendy za ostre przewinienie.

17
9
6
13
20
90+2'

Dośrodkowanie Jude'a Bellinghama nie mogło zaskoczyć żadnego profesjonalnego bramkarza.

22
11
8
10
10
90'

Doliczone cztery minuty.

22
5
9
3
4
90'

Żółtą kartkę otrzymał Rodri za faul taktyczny na Brahimie Diazie.

22
12
5
11
16
86'

Wpadnie coś jeszcze w drugiej połowie?

5
6
2
4
8
84'

Real Madryt. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Brahim Diaz.

12
9
2
3
5
82'

Szalone natarcie przypuścił Kevin De Bruyne, a część kibiców już widziała piłkę w bramce. Tylko oczami wyobraźni. Uderzenie ze środka pola karnego okazało się niedokładne!

34
21
8
10
11
79'

Real Madryt. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Luka Modrić.

33
14
6
4
8
78'

Gospodarze kontynuują swoje natarcie, a piłka, kopnięta przez Kevina De Bruyne, została strącona końcami palców na korner przez Andrija Łunina.

19
11
4
7
10
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne.

Ulga gospodarzy nadeszła w 76. minucie. To w niej niemal nieustanny napór zakończył się strzałem na 1:1 Kevina De Bruyne. Belg wpakował piłkę z bliska do bramki Realu po nieszczęśliwym zachowaniu Antonio Ruedigera. Wpakował on futbolówkę pod nogi Kevina De Bruyne po płaskim dośrodkowaniu dopiero co wprowadzonego z ławki rezerwowych na boisko Jeremy'ego Doku.

145
68
18
43
89
72'
9
7
3
4
3
70'

Ostatnie minuty bez konkretów. Manchester City wykonał nieudanie rzut rożny, a sędzia asystent zasugerował przyznanie piłki gościom.

12
6
1
2
66'

Zbyt nerwowe rozwiązanie Kevina De Bruyne, a Pep Guardiola wygląda na coraz mocniej zdenerwowanego blisko ławki.

19
17
3
4
4
65'

Obrona, z Antonio Ruedigerem w szeregach, wciąż niepokonana.

10
4
4
4
63'

Za dalekie podanie na prawą stronę boiska. Podopieczni Carlo Ancelottego bardziej udają, że interesuje ich na ten moment ambitniejszy cel niż dowiezienie zaliczki do ostatniego gwizdka.

11
10
5
3
2
61'

Żółtą kartkę otrzymał Josko Gvardiol za ostre przewinienie.

15
8
4
7
8
60'

Po godzinie rewanżu bliżej półfinału wciąż Real.

18
10
1
4
4
59'

Żółtą kartkę otrzymał Jack Grealish za faul na Danim Carvajalu.

19
11
5
20
17
57'

Nieskuteczni są gospodarze, ponoszą ich emocje w sytuacjach podbramkowych. Uderzenie Manuela Akanjiego poleciało ponad poprzeczkę w bramce Królewskich.

11
5
4
1
55'

Ferland Mendy sugerował celowe uderzenie w szczękę łokciem Rubena Diasa. Bez nerwowej reakcji sędziego.

3
2
4
4
3
52'

Nic nie zmienia się w obrazie meczu po przerwie. Real gra nisko i broni się przed szturmem przeciwnika. Piłka przecina pole bramkowe, a także leci w bramkę, ale nie wpada do siatki. Tak było w 52. minucie po strzale Phila Fodena zatrzymanym przez Andrija Łunina.

10
2
1
3
51'

Nacho Fernandez okiwał własnego bramkarza, co nie było najbardziej rozsądne na świecie. Na szczęście dla Realu Madryt zorientował się w okolicznościach i wybił piłkę na korner sprzed nadciągającego Erlinga Haalanda.

3
6
5
2
4
50'

Odpowiedź, ale nieśmiała gości. Rodrygo Goes strzelił zza pola karnego ponad bramką Edersona.

5
4
4
6
4
49'

Przeciągnięte dośrodkowanie Bernardo Silvy i ponownie wybronili się z powodzeniem Królewscy. Inna sprawa, że po chwili Eduardo Camavinga oraz Toni Kroos pozbywali się futbolówki.

3
1
2
1
47'

Od początku drugiej połowy spotkania ruszają do ataku gospodarze. Miękkie dogranie Jacka Grealisha nie dotarło na głowę Erlinga Haalanda. Następnie korner i raz jeszcze Andrij Łunin musiał walczyć z piłką pakowaną w lustro jego bramki.