(0:0)
Zakończony
Arsenal FC
komentarz

KONIEC! Bayern trzecim półfinalistą Ligi Mistrzów obecnego sezonu. Bawarczycy czekają na wyłonienie zwycięzcy pary Manchester City - Real Madryt.

20
16
3
6
12
90+4'

Ostatnie sekundy dzielą Bayern od wielkiego półfinału Ligi Mistrzów!

32
20
4
8
36
90+3'
ŻÓŁTA KARTKA
11
5
2
7
5
90+1'

Ależ to mogła być szansa dla Arsenalu! Na spalonym znalazł się Bukayo Saka.

3
5
4
8
4
90+2'
9
6
5
4
3
90+1'

Zawodnicy obu drużyn zagrają jeszcze co najmniej cztery minuty.

3
3
5
5
4
88'
86'

Mikel Arteta wpuszcza na murawę kolejnego napastnika. Nie zobaczymy na placu gry już niemal na pewno Jakuba Kiwiora.

6
84'
Arsenal FC
11
5
2
4
81'

To była bardzo dobra sytuacja dla Arsenalu, gdy sam na sam z Manuelem Neuerem spotkał się Gabriel Jesus. Brazylijczyk włożył w swój strzał zbyt dużo siły i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

13
13
3
3
7
76'

Zablokowany strzał Jamala Musiali! Piłka wychodzi na rzut rożny dla Bayernu.

12
7
1
1
75'
72'

Niesamowita druga połowa w wykonaniu Kimmicha. Obrońca Bayernu jest niezwykle aktywny i co chwilę nęka dośrodkowaniami defensywę Arsenalu. Przed momentem miał również okazję do strzału na bramkę, który został zablokowany.

11
9
3
1
3
69'

Zbyt głęboko dośrodkowywał Joshua Kimmich i spokojnie od bramki rozpocznie David Raya.

8
3
3
7
7
67'
6
4
2
1
67'
63'
GOOOOOOL!!!

GOOOL! Joshua Kimmich trafia do siatki po podaniu od Raphaela Guerreiro. Półfinał w zasięgu Bawarczyków

39
23
3
11
31
60'

Miał pomysł Jorginho na prostopadłe zagranie w kierunku Kaia Havertza. Niemiec nie zdążył do tego podania i akcja Arsenalu ponownie zakończona przedwcześnie.

2
1
1
6
5
55'

To nie było dokładne dośrodkowanie Martinelliego. Piłka z łatwością znalazła się w rękach Manuela Neuera.

7
5
1
4
6
54'
5
5
3
4
8
53'

W środku pola faul odgwizdany na Leonie Goretzce. Winowajcą Takehiro Tomiyasu. Bawarczycy rozpoczną od rzutu wolnego.

4
3
1
48'

Poprzeczka! Dużo szczęścia mieli gracze Arsenalu po tym, jak świetnie Joshua Kimmich znalazł dośrodkowaniem Leona Goretzkę.

3
3
5
7
7
46'

Początek drugiej połowy spotkania na Allianz Arena. Rozpoczynają goście z Londynu.

2
1
7
3
czas Druga połowa
komentarz

Czas na przerwę. Statystyki wskazują, że pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Obraz gry również temu dowodzi, choć w ostatnich minutach to Kanonierzy mieli delikatną przewagę. Czekamy na drugą połowę tego spotkania.

3
2
5
4
3
45'

Sędzia doliczył jedną minutę do regulaminowego czasu gry pierwszej połowy.

1
2
3
1
2
41'

Fatalna próba Bena White'a, który najpierw zebrał wybitą piłkę, a następnie zdecydował się na strzał z ponad dwudziestu metrów. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

6
1
1
1
40'

Kolejna świetna parada Manuela Neuera, który czujnie powstrzymał uderzenie głową Williama Saliby. To uderzenie francuskiego stopera wydawało się zbyt lekkie.

7
1
3
5
2
38'

Rzut wolny dla Arsenalu po tym, jak sędzia odgwizdał przewinienie Leona Goretzki.

5
1
2
1
2
35'

Chwilowa przerwa w grze spowodowana jest problemami zdrowotnymi Bukayo Saki. Anglik dostał piłką w twarz.

3
4
5
5
2
31'

Doskonałe podanie między obrońców i Gabriel Martinelli znalazł się w świetnej sytuacji do oddania strzału. Świetna interwencja Manuela Neuera.

9
4
6
5
5
30'

Odpowiedział teraz Martin Odegaard. Piłka zmierzała w kierunku lewego słupka, ale Manuel Neuer nie dał się pokonać.

7
1
4
5
28'

Dwukrotnie oglądaliśmy przed momentem dośrodkowania z prawej strony boiska. Najpierw po stronie Bayernu próbował Kimmich, a chwilę później ładne dośrodkowanie posłał Ben White. Skutecznie reagują obie linie defensywne. W szeregach obydwu zespołów panuje skupienie i badanie swojego przeciwnika.

1
1
1
1
24'

Świetna szansa dla Bayernu Monachium! Jamal Musiala z dalszej odległości oddał techniczny strzał w kierunku bramki Arsenalu i musiał się tutaj wykazać David Raya. Hiszpan zatrzymuje to uderzenie.

18
8
6
5
6
23'

Ponownie dośrodkowanie Kimmicha z rzutu rożnego wpada w tłum defensorów, którzy skutecznie radzą sobie z wybiciem piłki.

8
5
7
5
5
22'

Ponownie udany drybling Gabriela Martinelliego otwiera drogę do oddania strzału, ale piłka wybita spod nóg Brazylijczyka. Arsenal powoli się rozkręca.

8
4
7
7
9
21'

Zablokowana próba Declana Rice'a, który znalazł się w szesnastce gospodarzy.

8
6
4
3
3
17'

Zepsuł to dośrodkowanie Joshua Kimmich. Zagrożenie oddalone od pola karnego Kanonierów.

7
3
9
14
15
16'

To będzie rzut rożny dla Bayernu. Zagranie Leroya Sane mogło zagrozić defensywie Arsenalu, ale piłka ostatecznie czujnie wybita poza pole gry.

3
4
5
2
2
13'

Próbują Kanonierzy zawiązać kolejną akcję ofensywną, nieźle wygląda teraz gra przyjezdnych, którzy skutecznie wymieniają między sobą celne i krótkie podania.

9
4
6
4
4
10'

Uwolnił się Leon Goretzka, ale podanie w kierunku niemieckiego pomocnika było spóźnione i sędziowie wskazali na pozycję spaloną.

7
4
5
6
6
8'

Indywidualna szarża Gabriela Martinelliego powstrzymana przez defensorów Bayernu. Po chwili Brazylijczyk znalazł miejsce do oddania strzału, ale to uderzenie było niecelne.

4
4
2
2
2
6'

Ponownie w dobrej sytuacji odnalazł się Harry Kane, ale jego uderzenie było zdecydowanie za słabe.

8
5
4
5
5
4'

Pierwszy akcent tego meczu po stronie Bawarczyków. Niecelnie uderzał Harry Kane.