9
9
10
84'

Paryżanie wrócili na obrzeża pola karnego, a FC Barcelona postanowiła udowodnić, że jednak ktokolwiek w tym meczu broni. W ogóle gospodarze po raz trzeci, albo czwarty domagają się przyznania im rzutu karnego.

14
35
15
8
20
82'

Żółtą kartkę otrzymał Pau Cubarsi za ostre przewinienie.

23
15
17
48
87
80'

I teraz to FC Barcelona jest bliżej półfinału Ligi Mistrzów. Zmienia się to w mgnieniu oka, lepiej nie mrugać.

205
88
13
7
16
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andreas Christensen. Asystował mu Ilkay Gundogan.

Xavi przeżywa fantastyczny dzień, ponieważ kolejny jego zmiennik zdobył gola na 3:2 w 77. minucie. Andreas Christensem jakby założył "czapkę niewidkę" pod bramką przeciwnika i bezkarnie główkował z bliska do bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

677
296
46
23
29
75'

FC Barcelona. Schodzi: Raphinha. Wchodzi: Ferran Torres.

34
7
10
8
24
75'
75'

Słupek po strzale Ousmane'a Dembele! Techniczne uderzenie ominęło Marca-Andrego ter Stegena, ale nie zakończyło się golem. Ogromne rozczarowanie w Paryżu!

78
49
21
6
9
74'

Techniczne uderzenie Joao Felixa i ponownie Gianluigi Donnarumma na posterunku.

18
12
11
15
26
72'

To już ostatnia bramka w meczu?

20
11
5
4
3
70'

Raphina z apetytem na hat-tricka. Zabrał się za wykonanie rzutu wolnego za faul na Robercie Lewandowskim. Swoim płaskim strzałem ominął mur, ale nie pokonał Gianluigiego Donnarummy.

39
18
11
12
25
68'

Kulają piłką gospodarze, ale w ostatnich minutach bez sytuacji podbramkowych. Trudno dziwić się zdenerwowaniu publiczności w Paryżu. Wszystkie dobre karty były po stronie gospodarzy, tymczasem Gianluigi Donnarumma podał rękę przeciwnikom.

57
27
6
5
8
65'

Żółtą kartkę otrzymał Vitor Ferreira za ostre przewinienie.

107
44
8
6
16
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Raphinha. Asystował mu Pedri.

FC Barcelona obudziła się z letargu po dwóch zmianach Xaviego. Na boisku dopiero co pojawili się Pedri i Joao Felix, a padła bramka na 2:2 Raphinhi w 62. minucie. Pedri zameldował się efektownym podaniem do Brazylijczyka, który miał przed oczami tylko Gianluigiego Donnarummę i pokonał go strzałem z powietrza. W ogóle cała krótka akcja bramkowa wynikła z beznadziejnego wybicia piłki przez bramkarza. W defensywie z Paryża zapanował po nim bałagan.

Asysta:
625
254
40
28
40
61'

FC Barcelona. Schodzi: Sergi Roberto. Wchodzi: Pedri.

36
16
6
2
5
61'

FC Barcelona. Schodzi: Lamine Yamal. Wchodzi: Joao Felix.

37
9
14
4
6
60'

Godzina meczu za drużynami i piękne przyspieszenie Paris Saint-Germain dało zaliczkę. Gospodarze domagali się rzutu karnego za faul Joao Cancelo, jednak nie doczekali się gwizdka Anthony'ego Taylora.

24
11
10
7
16
57'

Nie ma FC Barcelony po kwadransie spędzonym w szatni. Tymczasem Kylian Mbappe wywalczył korner w pojedynku z Ronaldem Araujo.

10
7
10
23
42
55'

Nie do poznania są gospodarze. Kolejna ich akcja i uderzenie Bradleya Barcoli zostało zatrzymane w ostatnim momencie.

18
10
14
12
38
53'

Bardzo głośno zrobiło się w Paryżu.

19
18
14
26
90
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vitor Ferreira. Asystował mu Fabian Ruiz.

Zwrot akcji! Rewolucja! 51. minuta i PSG jest już na prowadzeniu 2:1 po odwróceniu wyniku. Gospodarze rozegrali ładną akcję zespołową, a piłka trafiła jak po sznurku w pole karne. Fabian Ruiz uruchomił Vitinhę, a ten przymierzył płaskim uderzeniem przy dalszym słupku.

53
38
31
79
204
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ousmane Dembele.

Już w 48. minucie drużyna z Francji zdobyła gola na 1:1. Ousmane Dembele huknął pod samą poprzeczkę w bramce Marca-Andrego ter Stegena. Przed pokonaniem Niemca jeszcze skręcił Frenkiego de Jonga. Piłka trafiła do strzelca po płaskim dośrodkowaniu Kyliana Mbappe, które zostało pechowo wybite przez Ronalda Araujo oraz Sergiego Roberto.