AMAD DIALLO BOHATEREM MANCHESTERU UNITED! Kontratak zakończony znakomitym wykończeniem

4
1
7
117'

Świetny kontratak i prostopadłe zagranie Marcusa Rashforda, które dotarło do Scotta McTominaya. Szkot na wślizgu próbował pokonać bramkarza Liverpoolu, zabrakło już sił i dokładności.

1
1
116'
ŻÓŁTA KARTKA
112'
GOOOOOOL!!!

TO JEST NIESAMOWITE! ZNÓW MAMY REMIS

Marcus Rashford wykorzystuje błąd Liverpoolu i trafia do siatki.

9
5
1
3
111'

Harry Maguire trafia prosto w Caiomhina Kellehera! Świetna okazja dla Manchesteru United

1
1
109'
czas Druga połowa dogrywki
105'
GOOOOOOL!!!

Liverpool cierpliwie wytrzymał napór ze strony Manchesteru United i skutecznie wykorzystał swoją szansę. Harvey Elliott posyła piłkę do siatki po rykoszecie w polu karnym.

#0
6
1
6
2
101'

Świetna akcja Manchesteru United zakończona niecelnym strzałem wbiegającego z lewej strony pola karnego Viktora Lindelofa. Szwed pomylił się odrobinę strzelając w boczną siatkę.

92'

Antony czuje się dzisiaj wyśmienicie na Old Trafford. Brazylijczyk był bliski drugiego gola, ale piłka po jego strzale minimalnie minęła poprzeczkę.

91'

Rozpoczynamy dodatkowe 30 minut tego spotkania, potrzebne do wyłonienia ostatniego z półfinalistów Pucharu Anglii.

czas Pierwsza połowa dogrywki
komentarz

To powinien być koniec! Piłka meczowa na nodze Marcusa Rashforda, który spudłował w ostatniej akcji tego regulaminowego czasu gry. Już za moment dogrywka!

1
1
2
1
88'

Słupek ratuje teraz Czerwone Diabły! Harvey Elliott bliski szybkiego zdobycia gola.

1
1
3
1
87'
GOOOOOOL!!!

Co za powrót do gry w wykonaniu Manchesteru United! Antony opanował piłkę w polu karnym, odwrócił się i słabszą nogą skierował ją w kierunku lewego narożnika bramki. Bez szans bramkarz Liverpoolu!

5
3
3
2
7
79'

Fatalnie zmarnowana sytuacja do zdobycia trzeciego gola. Liverpool wychodził już pięcioma zawodnikami, przeciwko zaledwie dwóm stoperom Czerwonych Diabłów. Ostatecznie zdążył zatrzymać ten atak Kobbie Mainoo

1
1
1
75'

Harvey Elliott spróbował uderzenia lewą nogą. Po rykoszecie piłka opuszcza boisko i Liverpool spróbuje z rzutu rożnego.

1
73'

Przebłysk Manchesteru United w ostatnich minutach. Dośrodkowanie Alejandro Garnacho zatrzymane jednak przez Virgila van Dijka. Po chwili groźnym strzałem w okolicy słupka popisał się Antony.

1
63'

Ładny drybling Darwina Nuneza w polu karnym i mocny strzał w kierunku bramki, po którym skuteczną interwencję notuje Andre Onana.

1
60'

Alexis Mac Allister uderzał z rzutu wolnego. Strzał minął bramkę Andre Onany. Piłka zdecydowania za późno spadała w kierunku bramki.

2
1
61'
1
1
56'

Nie miał pomysłu na rozegranie tej akcji Dominik Szoboszlai, więc oddał strzał z dystansu na bramkę Czerwonych Diabłów. To przyniosło gościom rzut rożny.

53'

Niewiele zabrakło po tej próbie Bruno Fernandesa z ostrego kąta. Piłka przeleciała wzdłuż bramki mijając wszystkich piłkarzy w szesnastce.

1
48'

To byłby absurdalny gol Darwina Nuneza. Urugwajczyk uderzał dosłownie przy linii końcowej boiska, posyłając piłkę wzdłuż pola karnego. Interwencja Onany była na tyle niepewna, że mogła skończyć się bramką nr 3 dla The Reds