Liga Konferencji Europy: 1/16 finału, rewanże
(0:2)
Zakończony
Molde FK
komentarz

Nie tak to miało wyglądać. Legia Warszawa w rewanżowym meczu 1/16 finału Ligi Konferencji Europy przegrała z Molde FK 0:3 i pożegnała się z rozgrywkami. W pierwszym spotkaniu norweski zespół wygrał 3:2.

26
31
2
3
5
komentarz

Jeszcze na koniec: Molde dało w mor..ę. Sorry, musieliśmy.

16
22
1
1
2
90+3'

Kontra Molde, ale taka w stylu pośmiejmy się z nich, pomachajmy językiem, czy coś w tym rodzaju.

9
9
1
1
1
90+2'

Co jeszcze dobrego? Zbliża się weekend. Wraca PKO Ekstraklasa i na pewno jakiś polski zespół wygra!

6
33
1
1
1
90'

Jeszcze 4 minuty gry polskiej drużyny w pucharach. Podkreślamy! W lipcu wrócimy i wtedy bójta się ludzie!

7
23
4
2
4
90'

Może Norwegowie dokonają jeszcze jednej zmiany. Wtedy...

2
9
2
1
2
89'
wchodzi Wchodzi
Gustav Nyheim #50
schodzi Schodzi
Markus Kaasa #15
2
1
89'

Już łez nie mamy żeby płakać. A przecież marzec blisko i wkrótce baraże... Dobrze, że "Lewy" na się wybudza.

3
11
2
1
87'

Atak pozycyjny Legii. Gospodarze grając tak, jak pozwalają im rywalem. A miało być tak miło.

1
15
3
2
2
85'

Strzał Elitima, ale piłka zablokowana przez obrońcę pofrunęła ponad bramką.

4
1
1
1
83'
1
83'
Eric Kitolano #10
2
1
2
83'
Halldor Stenevik #18
Mathias Lovik #31
2
1
2
82'

Pamiętamy jak na początku lat dziewięćdziesiątych kadrę Strejlaua rozbijali Norwegowie. Również było 0:3. Teraz czujemy się podobnie bezradni.

4
9
2
1
3
80'

Błąd bramkarza na przedpolu, strzał Josue zablokowali Petersen. Bramka była już pusta.

1
13
3
2
3
76'

Fredrik Gulbrandsen biegł środkiem pola i uderzył z dystansu. Tobiasz w końcu coś obronił w tym dwumeczu.

3
31
4
8
5
75'

Co dobrego możemy powiedzieć? W lipcu wracamy do pucharów! Bójcie się! Tymczasem przy Łazienkowskiej kwadrans do końca.

12
43
3
2
1
74'
2
73'

W Warszawie wszyscy związani z gospodarzami mają dość tej potyczki. Molde z radością, spokojem. Legia... Jak się leży, to co można zdziałać?

7
29
3
1
1
71'
4
70'
1
9
3
2
2
70'
3
9
3
2
2
69'

Sfrustrowani piłkarze Legii, na boisku robi się nerwowo.

14
31
4
2
2
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fredrik Gulbrandsen. Asystował mu Markus Kaasa. Po zawodach... Kaasa z pola bramkowego, niczym na Orliku, zagrywał na czwarty metr, a nadbiegający Gulbrandsen z bliska na 0:3!

13
67'

Gra toczy się w środku pola. Legia ma problemy z przedostaniem się pod bramkę gości.

7
18
3
3
3
66'

To jest ten moment, kiedy czas dla Legii zaczyna płynąć coraz szybciej. A gola kontaktowego jak nie było, tak nie ma. Może Rosołek...

6
21
5
3
1
63'

Dogrywał kolejny raz Morishita, Kramer głową uderzył ponad bramką.

6
8
3
2
4
61'
5
3
4
2
3
61'
61'

Odpowiedź Molde, Kaasa uderzył z dystansu, tuż obok słupka!

1
1
3
4
3
60'

Gual w sytuacji sam na sam do bramki. Radość jednak przedwczesna, zawodnik Legii znalazł się na spalonym.

9
20
3
5
4
58'

Gual starał się uciec obronie Molde. Wszystko było przewidywalne, a technika napastnika Legii okazała się niezbyt wystarczająca.

8
11
2
2
2
57'
Magnus Eikrem #7
3
2
1
2
56'

Bije głową w mur Legia. Jeśli nie wykorzystuje się takich okazji jak na początku 2. połowy to na co lub na kogo można liczyć?

3
4
1
1
2
56'
3
5
1
2
4
54'

Elitim na prawo do Morishity, ale tym razem szybszy bramkarz, który wyszedł kilka metrów przed bramkę.

4
3
1
1
2
51'

Morishita dośrodkował, a Pekhart z dwóch metrów głową spudłował! Niebywałe! Bramka była pusta!

15
35
3
4
7
51'

Josue uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na korner.

3
7
1
1
1
49'

Pankov wyszedł przed linię i po chwili niepotrzebnie zgrywał głową. Sędzia grę przerwał.