4:2. Declan Rice celnie i bardzo mało brakuje do szczęścia gospodarzom.

6
5
9
komentarz

3:2. Ponownie rzucił się w dobrym kierunku David Raya, ale nie sparował w dobre miejsce strzału Marko Grujicia.

8
5
5
9
19
komentarz

3:1. Bukayo Saka powiększył prowadzenie Arsenalu pewnym strzałem!

22
10
3
6
6
komentarz

Nie ma gola! David Raya spektakularnie obronił uderzenie Wendella.

25
11
2
9
5
komentarz

2:1. Na razie strzelcy bezbłędni. Kai Havertz.

15
9
3
6
4
komentarz

1:1. Eduardo Cossa skutecznie. Ten też długo biegł. Kto pamięta Simone Zazę?

4
4
3
6
7
komentarz

1:0. Martin Odegaard na początek konkursu rzutów karnych. Długo biegł, po czym pokonał Diogo Costę.

komentarz

Clement Turpin rozbawił Pepe w czasie losowania stron. Z kolei jeden z kibiców zacierał ręce. No to my także zacieramy.

14
8
1
5
1
komentarz

Obaj bramkarze w zasadzie w tej samej pozycji i są edukowani na ławkach rezerwowych w sprawie rzutów karnych.

13
3
3
komentarz

Ćwierćfinalistę Ligi Mistrzów wyłoni konkurs rzutów karnych. Długa noc w Londynie!

12
7
3
118'

Przez moment zanosiło się na rajd Pepe w stylu jego przyjaciela Cristiano Ronaldo, ale zatrzymał się kilkadziesiąt metrów przed bramką Davida Rayi.

12
10
7
4
4
117'

To była dopiero trzecia żółta kartka. Clement Turpin postawił w tym meczu na edukowanie krewkich zawodników.

3
1
1
116'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Kai Havertz za przewinienie taktyczne.

1
1
1
4
5
115'

Kolejny się przewrócił. Po chwili było uderzenie celne zza pola karnego, ale chyba takie na rozgrzewkę przez serią rzutów karnych dla Davida Rayi.

1
3
113'

Od ponad godziny oglądamy tę samą akcję. Trochę jak w starym filmie o Dniu Świstaka. Pozostało jeszcze kilka minut dogrywki i choć na rozstrzygnięcie się nie zanosi, to przecież nie takie historie widziała piłka nożna.

2
1
1
109'

Przewrócił się. Tak szybko biegł, że się przewrócił. Podobnie jak Marcin Najman, który tak mocno kopał, że... Klasyk.

1
11
108'

Skutecznie David Raya po dośrodkowaniu.

1
2
107'

Solidnie wyglądał w tym meczu Jakub Kiwior. Wiadomo, że nie podejdzie do piłki w konkursie rzutów karnych, ponieważ ustąpił miejsce w jedenastce Ołeksandrowi Zinczence.

3
1
5
2
czas Druga połowa dogrywki
106'
komentarz

Żadnego spektakularnego ożywienia w kwadransie, który za nami. Pozostał jeszcze jeden i ewentualnie konkurs rzutów karnych.

1
2
1
1
1
105'

Doliczona minuta.

2
1
103'

Jest dobra wiadomość, piłkarze mają jeszcze dużo energii do awanturowania się. Poderwali się po kolizji Kaia Havertza z Sergio Conceicao. Ten drugi poczuł się prawie jak zawodnik.

3
3
101'

FC Porto. Schodzi: Francisco Conceicao. Wchodzi: Goncalo Borges.

wchodzi Wchodzi
Goncalo Borges #70
schodzi Schodzi
Francisco Conceicao #10
2
101'

FC Porto. Schodzi: Nico Gonzalez. Wchodzi: Stephen Eustaquio.

Stephen Eustaquio #6
100'

Obciął się Jakub Kiwior, co sprowadziło niebezpieczeństwo na Kanonierów. Na szczęście dla gospodarzy, szarża Mehdiego Taremiego zakończyła się niecelnym uderzeniem.

3
2
2
2
98'

Będzie kolejna zmiana w FC Porto.

1
95'

Wrzutka z rzutu wolnego, a w pobliżu bramki Diogo Costy zameldował się między innymi Jakub Kiwior. Przez moment zanosiło się na uderzenie Bukayo Saki, jednak osaczyli go broniący przyjezdni.

4
3
4
94'

Kibice Kanonierów starają się jeszcze pomóc gospodarzom. Kamera wyłapała jednego bardzo mocno przejętego.

2
3
92'

Może w dogrywce zobaczymy coś interesującego. Było przyspieszenie Bukayo Saki, ale poradzili sobie w obronie przyjezdni, zanim było podanie do Gabriela Jesusa.

2
czas Pierwsza połowa dogrywki
komentarz

Wymęczyła druga połowa tego meczu. Już pierwsza nie skłaniała do pisania psalmu pochwalnego, ale po przerwie napięcie przerosło zawodników obu zespołów. Kopanina, kunktatorstwo, a w bonusie dostaniemy jeszcze dwa kwadranse dogrywki.

3
4
2
5
90+7'

FC Porto. Schodzi: Alan Varela. Wchodzi: Marko Grujić.

Alan Varela #22
1
1
2
90+5'

Zawodnik FC Porto opuścił boisko na noszach. Część publiki konsekwentnie go nie lubi. Poszkodowany Alan Varela.

1
4
1
2
90'

Doliczone trzy minuty.

6
1
9
2
2
88'

FC Porto. Schodzi: Evanilson. Wchodzi: Mehdi Taremi.

86'

Naprawdę, dośrodkowanie z rzutu rożnego zawołało o pomstę do nieba, zanim zostało wyłapane przez Diogo Costę.

3
1
85'

FC Porto. Schodzi: Joao Mario. Wchodzi: Jorge Sanchez.

2
2
4
2
1
84'

Zameldował się od razu Gabriel Jesus. Jego uderzenie zostało przyblokowane. Przyjezdni przez moment z niepokojem obserwowali piłkę, ale wyszła ona na korner po interwencji Diogo Costy.

2
2
2
2
2
83'

Arsenal FC. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Gabriel Jesus.

80'

Bawi się Jakub Kiwior zarówno z Francisco Conceicao, jak i z Joao Mario. Momentami Polak wygląda na skrajnie zmęczonego, ale to taka poza, ponieważ cały czas nadąża za przeciwnikami.

7
4
5
78'

Żółta kartka dla trenera FC Porto za awanturowanie się blisko boiska.

7
4
2
1
77'

Smoki nie doczekały się przyznania im kolejnego rzutu wolnego blisko pola karnego przeciwnika.

3
1
2
73'

Żółtą kartkę otrzymał Pepe za ostre przewinienie.

FC Porto
10
6
1
2
1
71'

Trochę podniosła się temperatura w ostatnich minutach, co oczywiście nie oznacza, że jesteśmy w stanie wrzenia. Była nieuznana z powodu faulu bramka Arsenalu. Niewiele później ruszyli do przodu gracze FC Porto, jednak także ich akcja została później podsumowana podniesieniem chorągiewki przez sędziego asystenta z powodu spalonego.

1
2
3
69'

Bramka ostatecznie nieuznana.

1
2
1
5
11
67'

Wideo weryfikacja po strzale do bramki FC Porto!

2
1
3
5
64'

Przewinienie Jakuba Kiwiora niebezpiecznie blisko narożnika pola karnego. Tym samym FC Porto stanęło przed szansą przekucia rzutu wolnego w gola. Mocne uderzenie Francisco Conceicao okazało się jeszcze bardziej niedokładne.

3
1
1
1
1
60'

Godzina rewanżu za drużynami. Szarżował zawodnik Arsenalu i przynajmniej wywalczył wrzut z autu na wysokości pola karnego przeciwnika.

4
2
1
1
1
58'

Pora na jakieś sytuacje podbramkowe, no chyba że czekamy do konkursu rzutów karnych. Było dośrodkowanie z rzutu rożnego. Nawet niezłe, ale interweniował w gąszczu zawodników Diogo Costa.

55'

Na początku drugiej połowy jedna z interwencji Jakuba Kiwiora została nagrodzona brawami, ponieważ jak profesor poradził sobie z prowadzącym drybling Francisco Conceicao. Inna sprawa, że brakuje innych powodów do wiwatowania, ponieważ po wyrównaniu stanu dwumeczu, rozpoczęło się bardziej kunktatorskie granie.

1
1
3
2
1
51'

Świetnie interweniował przed momentem Jakub Kiwior, burza braw z trybun.

14
2
1
48'

Sergio Conceicao bije brawo swoim zawodnikom, którzy rozpoczęli odważnie drugą połowę spotkania. Aż zbyt odważnie, ponieważ jeden z podopiecznych Portugalczyka zrobił sobie krzywdę przy oddawaniu uderzenia z przewrotki.