1
1
1
90+4'

W ostatnich minutach otworzyło się nieco przestrzeni. Alvaro Morata miał szansę na wyrównanie, ale spudłował strzałem głową po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Z kolei Davide Frattesi wyprowadzał obiecujący kontratak, jednak pogubił się wewnątrz pola karnego Atletico.

90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Koke za faul na Davide Frattesim.

2
90'

Doliczone pięć minut.

86'

Żółtą kartkę otrzymał Davide Frattesi za faul na połowie przeciwnika.

1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Morata za ostre przewinienie.

1
2
2
84'

Przebudzili się przyjezdni i próbują poprawić wynik przed rewanżem.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Savić za ostre przewinienie.

2
1
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marko Arnautović.

W 79. minucie Marko Arnautović wykorzystał swoją trzecią możliwość zdobycia prowadzenia 1:0 i zrehabilitował się za wcześniejsze pudła. Tym razem napastnik Interu już nie mógł się pomylić i wykonał dobitkę uderzenia Lautaro Martineza. Na stadionie w Mediolanie wybuchła wrzawa, ponieważ gospodarze przebili się przez mur Atletico po długich problemach. Goście interweniowali rozpaczliwie nawet na linii bramkowej, ale piłka znalazła się w ich siatce.

7
5
1
2
74'

Niebezpiecznie po płaskim dośrodkowaniu Denzela Dumfriesa, ale wybronili się przyjezdni i nie pozwolili na uderzenie ani Lautaro Martinezowi, ani rozdrażnionemu Marko Arnautoviciowi.

73'

Stefan Savić miał ochotę na wpakowanie piłki do bramki Intereu Mediolan po dośrodkowaniu, ale skończyło się przewinieniem na zawodniku Nerazzurrich.

70'

Inter Mediolan. Schodzi: Federico Dimarco. Wchodzi: Carlos Augusto.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
68'

Atletico Madryt. Schodzi: Mario Hermoso. Wchodzi: Reinildo Mandava.

Reinildo Mandava #23
67'

Przewinienie grasującego w polu karnym Alvaro Moraty na Marko Arnautoviciu. Hiszpan nawet nie próbował przekonywać sędziego z Rumunii do przyznania jego zespołowi jedenastki.

66'

Niebawem kolejne roszady zaproponowane przez trenera Diego Simeone.

63'

W 63. minucie kolejna szansa na gola otworzyła się przed Marko Arnautoviciem. Akcja Austriaka wyglądała niemal idealnie, ale do momentu strzału. Marko Arnautović wymienił podania z Hakanem Calhanoglu oraz Lautaro Martinezem, jednak po raz drugi huknął ponad poprzeczką.

2
60'

Godzina meczu za drużynami. Od czasu do czasu podnosi się temperatura, ale po hicie Ligi Mistrzów oczekiwaliśmy zdecydowanie żwawszego widowiska.

58'

Stefan De Vrij powstrzymał wślizgiem Marcosa Llorente, a obaj zrobili największą krzywdę Yannowi Sommerowi.

1
1
1
56'

Diego Simeone postanowił odpowiedzieć na przyspieszenie Nerazzurrich i wprowadził Alvaro Moratę. Ten oczywiście przywitany gwizdami oraz buczeniem jako były napastnik Juventusu.

2
54'
53'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Hermoso za faul na Nicolo Barelli.

1
1
52'

Coraz lepiej prezentuje się drużyna z Lombardii. Przed momentem Inter zamknął przeciwników na ich połowie boiska. Inna sprawa, że to wręcz środowisko naturalne dla podopiecznych Diego Simeone.

49'

Sytuacja z 49. minuty zapowiada odważniejszą ofensywę po przerwie. Marko Arnautović mógł niemal natychmiast strzelić gola po pojawieniu się na boisku, jednak spudłował po dośrodkowaniu Federico Dimarco.

1
1
1
2
1
48'

Jan Oblak poradził sobie w gąszczu zawodników po dośrodkowaniu. Co prawda na raty, ale wypiąstkował piłkę z okolicy jego bramki.

2
2
2
2
2
47'

Przed drugą częścią od razu zmiany w obu zespołach. W Interze zniknął duet Lautaro - Thuram, ponieważ kontuzjowanego Francuza zastąpił Marko Arnautović. Z kolei do obrony Atletico dołączył doświadczony Stefan Savić zamiast Jose Marii Gimeneza.