Izrael U-21
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił R. Binyamin. Asystował mu G. Dezent.

Niewiele na to wskazywało, mimo to Ran Binyamin strzelił gola na 1:2 w doliczonym czasie. Izrael poprawił wynik po dośrodkowaniu i pozbawił czystego konta Kacpra Tobiasza.

17
90'

Doliczone pięć minut do podstawowego czasu.

3
2
2
2
4
89'

Końcówka na warunkach Polski, a piłka po niebezpiecznym uderzeniu Kajetana Szmyta wylądowała na słupku! Minęła zaledwie chwila i inny zmiennik Arkadiusz Pyrka miał kolejną szansę na pokonanie bramkarza z Izraela. Tym razem interweniował golkiper i uratował przyjezdnych przed bardzo niekorzystnym wynikiem.

3
1
1
3
85'

Polska U-21. Schodzi: K. Kozlowski. Wchodzi: A. Kozubal.

1
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił S. Wlodarczyk. Asystował mu T. Pienko.

Zrobiło się spokojnie w 82. minucie, ponieważ Tomasz Pieńko i Szymon Włodarczyk przeprowadzili akcję na 2:0. Piłka została wkopana z bliska do kompletnie odsłoniętej siatki.

3
81'

Przyjezdni domagali się napomnienia żółtą kartką nurkującego w polu karnym Jakuba Kamińskiego. Nie ma reakcji nieco zagubionego sędziego.

2
2
1
1
78'

Izrael U-21. Schodzi: A. Ferede. Wchodzi: R. Binyamin.

A. Ferede #13
2
3
76'

Polska U-21. Schodzi: F. Szymczak. Wchodzi: S. Wlodarczyk.

F. Szymczak #9
1
1
1
76'

Polska U-21. Schodzi: M. Rakoczy. Wchodzi: T. Pienko.

M. Rakoczy #11
2
2
76'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał T. Abed za ostre przewinienie na Arielu Mosórze.

T. Abed #15
Izrael U-21
3
2
1
74'

Izrael U-21. Schodzi: A. Yona. Wchodzi: G. Dezent.

A. Yona #21
2
1
1
2
74'

Izrael U-21. Schodzi: L. Mizrahi. Wchodzi: S. Harosh.

1
74'

Izrael U-21. Schodzi: S. Podgereanu. Wchodzi: O. Roizman.

O. Roizman #8
S. Podgereanu #2
1
73'

Biało-Czerwoni grają rozsądnie po zdobyciu prowadzenia i nie pozwalają przeciwnikom na przeprowadzanie groźnych akcji. W 73. minucie mogło być 2:0, ale Michał Rakoczy nie pokonał bramkarza po wymanewrowaniu defensora.

1
70'

Polska stara się grać na utrzymanie piłki. Aktualnie czas pracuje na korzyść gospodarzy, którzy niezmiennie nie pozwalają przeciwnikom na sprawdzanie strzałami celnymi Kacpra Tobiasza.

3
2
1
68'

Polska U-21. Schodzi: D. Marczuk. Wchodzi: A. Pyrka.

A. Pyrka #17
D. Marczuk #19
2
3
1
68'

Polska U-21. Schodzi: F. Marchwinski. Wchodzi: K. Szmyt.

K. Szmyt #7
F. Marchwinski #10
3
2
67'

Żółtą kartkę otrzymał F. Szymczak za wkopanie piłki do bramki wyraźnie po gwizdku sędziego.

Polska U-21
1
3
3
3
64'

Żółtą kartkę otrzymał K. Kozlowski za ratowanie się przewinieniem.

Polska U-21
1
1
5
2
2
63'

Izrael U-21. Schodzi: A. Ganah. Wchodzi: T. Abed.

1
62'

Żółtą kartkę otrzymał M. Matysik za przewinienie.

M. Matysik #14
Polska U-21
1
2
1
5
61'

Była krótka przerwa w grze spowodowana urazem Ariela Mosóra.

1
1
3
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił M. Matysik. Asystował mu A. Mosor.

Polska nieco podkręciła tempo i w 59. minucie zdobyła prowadzenie 1:0. Miłosz Matysik znalazł się w polu karnym przeciwnika przy okazji rzutu rożnego i oddał przytomne uderzenie w kierunku dalszego narożnika. Pierwsze dośrodkowanie z kornera Jakuba Kałuzińskiego jeszcze nie zostało zakończone strzałem, ale niebawem piłka wróciła w szesnastkę po zagraniu Kacpra Kozłowskiego. Tam Ariel Mosór wystawił ją kompanowi z bloku obronnego, a ten strzelił gola.

2
57'

Żółtą kartkę otrzymał S. Nachmani za przeciąganie wznowienia gry.

S. Nachmani #7
Izrael U-21
6
3
1
56'

Kacper Tobiasz przytomnie sprzątnął piłkę na przedpolu. Niemal godzina meczu za bramkarzem reprezentacji Polski i nie musiał ani razu zaprezentować swojego kunsztu.

2
1
1
54'

Żadnemu zawodnikowi nie udało się oddać strzału po dośrodkowaniu Filipa Szymczaka. Zorganizowali się do przeprowadzenia kontrataku przyjezdni. Nie po raz pierwszy tego popołudnia poradził sobie podręcznikowo w obronie Ariel Mosór.

1
1
1
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał A. Ganah za ostre przewinienie w centrum boiska.

Izrael U-21
6
2
1
49'

W 49. minucie zapachniało mocniej golem Polski. Uderzenie Filipa Marchwińskiego z okolicy narożnika pola karnego było nieznacznie niedokładne. Dostał podania od Kacpra Kozłowskiego, ale nie udało mu się oddać odpowiednio dopieszczonego strzału. Gracz Lecha Poznań aż złapał się za głowę i spojrzał na efekt swojego kopnięcia z niedowierzaniem.

1
1
48'

Próba żwawszego wymienienia podań blisko pola karnego przeciwnika. Cały czas czegoś brakuje Polakom do zdobycia prowadzenia.