Legia Warszawa
120'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Martin Remacle. Asystował mu Dawid Błanik.

A jednak! Bramka w 120. minucie dla Korony Kielce! To prawdopodobnie pożegnanie Legii Warszawa w Fortuna Pucharze Polski. Martin Remacle huknął do siatki z centrum pola karnego.

172
75
14
9
17
118'

Nic z tego nie będzie. Bałagan trwa.

8
14
3
3
5
116'

Strzał Martina Remacle'a prosto w dobrze ustawionego na linii bramkowej Kacpra Tobiasza.

7
5
1
1
5
115'
ŻÓŁTA KARTKA

Daniel Bąk napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

3
2
2
3
9
113'

Ponownie korner, a po nim Ernest Muci próbował wpakować piłkę do bramki Konrada Forenca. Nieskutecznie, a całe zamieszanie zostało przerwane gwizdkiem sędziego Jarosława Przybyła z powodu przewinienia Artura Jędrzejczyka.

6
3
1
4
112'

Interweniowali gospodarze zarówno po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jak i niewiele później po próbie zdobycia gola technicznym strzałem Rafafa Augustyniaka.

5
2
3
3
111'

Legia Warszawa chyba mocno uwierzyła w swoją supermoc w konkursach rzutów karnych.

2
6
1
3
8
109'

Kibice w Kielcach zachęcają do ostatniego wysiłku podopiecznych Kamila Kuzery.

9
5
2
1
2
108'

W drugiej połowie dogrywki ostatnie szanse na rozstrzygnięcie rywalizacji przed konkursem rzutów karnych. Być może właśnie w tym kwadransie pojawią się sytuacje podbramkowe.

3
2
1
1
106'

Żółtą kartkę otrzymał Steve Kapuadi za przewinienie na Marcusie Godinho.

8
3
8
czas Druga połowa dogrywki
105'

Doliczona minuta.

1
1
3
104'
103'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Jędrzejczyk za faul na Dawidzie Błaniku.

12
4
5
101'

Kolejna przerwa w grze spowodowana urazem.

1
2
99'

Ernest Muci miał w pewnym momencie sporo miejsca przed polem karnym przeciwnika, ale jego szarża zakończyła się bardzo niedokładnym strzałem. Na dodatek zmiennik Kosty Runjaicia zderzył się boleśnie z przeciwnikiem.

2
2
2
2
96'

Zdaniem Bożydara Iwanowa, dobra temperatura meczu, tymczasem od początku drugiej połowy można odnieść wrażenie, że na boisku kompletnie nic się nie dzieje. Niezależnie od oceny, fakt jest taki, że zwycięski gol nie pada.

1
3
4
94'

Jacek Podgórski nie poradził sobie w konfrontacji jeden na jednego z przeciwnikiem. Zawodnik Korony Kielce przegapił moment do wykonania dośrodkowania.

6
90+1'
6
4
3
3
4
90+1'
1
1
2
1
2
90'

Doliczone trzy minuty.

2
1
1
2
2
90'

Żółtą kartkę otrzymał Dalibor Takac za ostre przewinienie na Josue.

7
2
2
7
87'

Daniel Bąk pokazał niezdecydowanie i wykonał wycofanie przed pole karne zamiast poszukać możliwości oddania strzału. Zanosiło się na to po wygraniu konfrontacji fizycznej z Rafałem Augustyniakiem.

2
1
1
1
1
85'

Coraz mocniej zanosi się na dogrywkę w Kielcach.

7
3
3
2
3
84'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Slisz za ostre przewinienie.

14
6
1
1
7
82'

Druga połowa jest nędzna, w ogóle bez porównania do pierwszej. Praktycznie nie ma o czym wspominać, ponieważ bramkarze nie muszą gimnastykować się między słupkami, a tym bardziej sięgać po piłkę do siatki.

2
3
1
4
80'
76'

Żółtą kartkę otrzymał Juergen Elitim za ostre przewinienie.

13
7
2
2
5
73'

Przebudzenie zawodników ofensywnych z Kielc. Jedna z akcji zapowiadała się niebezpiecznie, jednak nie zakończyła się celnym kopnięciem na bramkę Kacpra Tobiasza. Po chwili było przewinienie Macieja Rosołka na Jakubie Konstantynie wycenione przez sędziego Jarosława Przybyła na napomnienie żółtym kartonikiem.

3
6
2
2
3
72'
72'
72'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Rosołek za faul na Jakubie Konstantynie.

5
2
2
68'

Po przerwie gra jest mniej atrakcyjna. Kosta Runjaić zareagował wprowadzeniem trzech zawodników z ławki rezerwowych na boisko. Niemiec postanowił skorzystać z Josue, Bartosza Slisza oraz Ernesta Muciego. Ten desant wyglądał niebezpiecznie dla kielczan.

1
1
1
66'

Legia Warszawa. Schodzi: Marc Gual. Wchodzi: Ernest Muci.

66'

Legia Warszawa. Schodzi: Paweł Wszołek. Wchodzi: Josue.

63'

Nieudane podanie do Pawła Wszołka. Tymczasem Kosta Runjaić przygotowuje trzech zawodników do wprowadzenia z ławki rezerwowych na boisko.

4
5
3
1
2
60'

Już godzina meczu za drużynami.

1
1
3
1
1
58'

Po dośrodkowaniu zrobiło się groźnie dla Legii Warszawa. Adrian Dalmau wyprzedził defensora przeciwnika i oddał uderzenie. Podopieczni Kosty Runjaicia mieli tym razem szczęście, że rywalowi zabrakło dokładności.

3
2
3
2
2
55'

Spokojne odegranie Steve'a Kapuadiego do własnego bramkarza. Kacper Tobiasz nie miał problemu ze złapaniem lecącej z odpowiednią prędkością piłki.

9
5
2
1
1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kwiecień za przerwanie ataku przeciwnika faulem taktycznym.

11
5
3
3
7
52'

Bartoszowi Kwietniowi, ani Dominickowi Zatorowi nie udało się oddać uderzenia w gąszczu zawodników Legii Warszawa.

3
2
1
50'

Korona Kielce ponownie odważnie ruszyła na połowie przeciwnika i szuka sposobu na odebranie piłki Arturowi Jędrzejczykowi. Przeszkadza sędzia Jarosław Przybył, który gwiżdże przewinienia n byłym reprezentancie Polski.

3
2
47'

Przerwa w grze po przewinieniu zbyt agresywnie pressującego Jakuba Konstantyna na Arturze Jędrzejczyku.