Niestety, koniec meczu. Polacy zaczynają mundial od przegranej z Japonią.

3
6
6
90+4'

Skoczylas z dystansu. Dobry strzał, odbił piłkę Goto, ale nie zdążył do dobitki Mikołajewski.

6
4
1
2
2
90+3'

Japonia U-17. Schodzi: Haruto Matsumoto. Wchodzi: Shotaro Shibata.

wchodzi Wchodzi
Shotaro Shibata #17
schodzi Schodzi
Haruto Matsumoto #2
90+1'

Była szansa na remis! Po płaskim podaniu z lewej strony strzelał Mikołajewski... ale dlaczego w środek bramki?! Broni Goto!

2
5
1
5
7
90'

Sędzia dolicza minimum 4 minuty.

1
3
1
90'

Reguła w polu karnym. Kiwał jednego rywala, drugiego. W końcu się przewrócił, ale sędzia nie widział faulu.

2
3
2
4
2
88'

Mijają kolejne minuty, a na boisku nic się nie zmienia. Japończycy nie pozwalają Polakom złapać kontaktu.

1
1
5
2
5
85'

Brakuje dokładności w grze Polaków. Nie potrafią przedostać się na połowę przeciwnika.

3
3
2
5
6
83'

Nie widać szaleńczego zrywu biało-czerwonych. Japonia kontroluje spotkanie.

2
2
2
5
6
81'

Japonia U-17. Schodzi: Alen Inoue. Wchodzi: Ryunosuke Sato.

Ryunosuke Sato #10
Alen Inoue #16
1
79'

Wrzucał Reguła, jednak zabrakło strzału na bramkę.

1
1
2
3
5
78'

Skoczylas powalczył w parterze. Rzut rożny dla Polski.

2
1
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rento Takaoka.

Niestety, Japonia prowadzi. Rento Takaoka oddał kapitalny strzał z szesnastu metrów. W samo okienko. Nikt do niego nie doskoczył. Tak nie można grać w obronie.

Rento Takaoka #11
5
8
2
9
17
76'

I znowu było groźnie. Yoshinaga zagrywał płasko w pole karne, tym razem zawahał się Matys, nie wybił piłki obrońca, ale Michiwaki strzelił tylko w boczną siatkę.

1
1
1
1
1
75'

Strzały 15-10 dla Japonii. Celne 7-3.

1
2
4
3
4
74'

Niebezpiecznie. Zamieszanie w polu karnym, bardzo mocno strzelał Takaoka, ale znakomicie zablokował go jeden z Polaków.

3
2
1
73'

Yamamoto uciekł Sznaucnerowi i ten ratował się taktycznym faulem metr przed polem karnym.

1
1
5
2
4
73'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Maksymilian Sznaucner.

Maksymilian Sznaucner #6
Polska U-17
2
1
71'

Kolanko potrzebuje pomocy medycznej. Leży w polu karnym Japończyków.

1
1
4
4
7
70'

Japonia U-17. Schodzi: Gaku Nawata. Wchodzi: Rento Takaoka.

Gaku Nawata #14
1
1
1
1
3
70'

Japonia U-17. Schodzi: Homare Tokuda. Wchodzi: Yutaka Michiwaki.

Yutaka Michiwaki #9
Homare Tokuda #15
70'

komentarz

Pogoda trochę się poprawiła. Czekamy na zawodników.

4
1
1
3
2
69'

Sędzia odsyła zawodników poza boisko. Jednak mecz jest przerwany.

7
11
13
4
5
69'

Brzyski mocno wstrzelił piłkę w pole karne, ale nikt nie przeciął tego podania.

5
2
2
3
1
68'

Piłka zaczyna się dziwnie zachowywać na tym zmokniętym boisku. W końcowych minutach może decydować przypadek.

1
1
2
4
3
66'

Były jakieś negocjacje z delegatem. Uznano, że warunki pozwalają na dalszą grę, choć pada bardzo mocno.

1
2
2
2
2
66'

A jednak była to tylko krótka przerwa. Gramy dalej.

3
2
2
1
2
65'

Wychodzi na to, że... mecz jest przerwany. Pada bardzo mocno.

2
2
1
65'

Kapitalnie Matys! Japonia powinna prowadzić, ale bramkarz ratuje Polskę! Inoue poradził sobie z Orlikowskim w polu karnym, jednak nie wykorzystał dwóch dogodnych sytuacji!

3
1
64'

Teraz już nie mówimy o deszczu, a prawdziwej nawałnicy.

4
3
3
2
1
64'

Mocny płaski strzał z dystansu oddał Reguła. Dobra próba, ale Goto nie dał się zaskoczyć.

1
1
1
63'

Polska U-17. Schodzi: Karol Borys. Wchodzi: Igor Brzyski.

Igor Brzyski #19
62'

Groźnie pod bramką. Nawata z rzutu rożnego i niecelnie strzelał głową Tokuda.

61'

Yoshinaga z płaskim dośrodkowaniem. Wybija piłkę Szala. Japonia przycisnęła i to wyraźnie.

3
2
61'

Słyszymy nawet burzę. Warunki diametralnie się zmieniły.

2
2
60'

Mikołajewski wygrał fizyczną walkę z rywalem, lecz w najważniejszym momencie stracił równowagę i nici z sytuacji sam na sam z bramkarzem.

60'

Matys broni strzał Inoue z kilkunastu metrów.

59'

Rozpadało się w Bandung.

1
59'

Źle to wygląda w ostatnich minutach. Japończycy mają przewagę.

2
4
58'

Zrobiła nam się trochę wymiana ciosów. Ruszył lewą flanką Inoue, szukał wcinki fałszem w stylu Modricia, jednak i jemu zabrakło precyzji.

1
1
1
1
2
57'

Teraz w ataku Polacy, Huras przepychał się z obrońcą, już wychodził na czystą pozycję, ale sędzia uznał, że doszło tam do faulu. Oj, panie sędzio...

1
1
1
56'

Kontratak Japończyków. Było bardzo niebezpiecznie. Kosugi rozpędził się lewym skrzydłem, ale na szczęście pospieszył się z dośrodkowaniem i podawał niecelnie.

1
54'

Będzie zmiana w polskim zespole. Gurgul przygotowany do wejścia.

1
1
53'

Szansa dla Japonii. Po akcji prawą stroną nie udało się wybić piłki, ale Inoue skiksował. Po chwili miał jeszcze okazję Tokuda, jednak kapitalnie zablokował go Orlikowski.

2
4
1
52'

Jeszcze jeden korner. Znowu Reguła, ale sędzia dopatrzył się faulu na bramkarzu. Strasznie drobiazgowy jest arbiter.

1
1
51'

Z rzutu rożnego Reguła. Na bliższy słupek, był tam Krzyżanowski, ale piłka wybita przez Japończyków.

1
50'

Strzał Borysa z dystansu. Raczej bez szans powodzenia, ale piłka odbiła się od rywala i będzie rzut rożny.

2
1
1
49'

Spokojnie wchodzą w drugą połowę oba zespoły.

1
2
1
47'

Mikołajewski w indywidualnej akcji. Nie dostał wsparcia, więc ratował się strzałem z trudnej pozycji. I nie zaskoczył bramkarza.