Macedonia Płn. U-19. Schodzi: Bamijoko Abiola. Wchodzi: Anes Meljichi.

Macedonia Płn. U-19. Schodzi: Adrian Zendelovski. Wchodzi: Amir Nuhija.

Adrian Zendelovski #8
89'

Nic się nie zmienia. Polska niemrawo próbuje atakować.

86'

Dziuba centrował z prawej flanki, był niepilnowany na dalszym słupku Terlecki, ale strzelił za lekko. Pewna obrona bramkarza.

1
85'

Spieszy się Polakom, jednak cały czas w oczy rzuca się niedokładność. Macedończycy solidnie pracują w defensywie.

1
83'

Markovski podszedł do piłki, ale uderzył w mur.

1
82'

Danev faulowany niemal na linii pola karnego. Niebezpieczny rzut wolny dla Macedonii.

1
79'

Ljupche poturbowany przy wyjściu na przedpole. Kolejna przerwa w grze.

1
78'

Macedonia Płn. U-19. Schodzi: Nikola Velichkovski. Wchodzi: Andrej Arizankoski.

Andrej Arizankoski #14
Nikola Velichkovski #19
78'

Macedonia Płn. U-19. Schodzi: Muhamed Elmas. Wchodzi: Dimitar Danev.

Dimitar Danev #11
Muhamed Elmas #7
75'

Dziuba wrzucał z lewej strony. Bardzo mocno, w okolice bliższego słupka, jednak Junior został trafiony piłką, nawet trudno mówić tu o strzale.

1
75'

Była szansa na wyprowadzenie kontry, ale nie popisał się Drachal. Podawał nie w tempo do rozpędzonego Stalmacha.

1
72'

Była szansa dla Polaków po rzucie wolnym, jednak nie ma sensu tego rozgrzebywać, bo i tak był spalony. Śmiglewski i Pitan byli najbardziej wysunięci po strąceniu piłki głową.

1
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Muhamed Elmas.

No i niestety, 0:2. Ależ to uderzył Muhamed Elmas. Pierwsza akcja rywali po przerwie, Elmas strzelił świetnie z szesnastu metrów, Mikułko tylko lekko trącił piłkę, ale nie dał rady zapobiec utracie gola. Za dużo miejsca zostawili strzelcowi biało-czerwoni.

1
4
1
3
69'

Macedończycy kradną czas przy każdej sposobności.

1
1
66'

Bardzo mocny płaski strzał Juniora z szesnastu metrów. Ładna akcja, ale znowu bardzo dobrze ustawiony był Ljupche i pewnie złapał piłkę.

1
1
65'

Niezła wrzutka Drachala z prawej strony, lecz nikt nie zaatakował w porę piłki na piątym metrze. Najbliżej był Stalmach, ale uprzedził go Ljupche.

1
64'

Bez pomysłu Polacy w strefie ataku. Znikome zagrożenie pod polem karnym rywala.

1
61'

Macedonia Płn. U-19. Schodzi: Feta Fetai. Wchodzi: Teodor Nikolovski.

Teodor Nikolovski #16
Feta Fetai #18
61'

Nie jest w stanie zejść z boiska o własnych siłach.

61'

Fetai po raz kolejny leży na murawie.

58'

Rosiak podawał w pole karne, ale nie dogonił piłki w boisku Junior.

1
56'

Rzut rożny dla Macedończyków. Wrzucał Markovski i pewnie na przedpolu Mikułko.

1
1
1
54'

I znowu niedokładne podanie, tym razem w aut przy próbie wyprowadzenia piłki z własnej połowy.

1
53'

Póki co za wolno grają Polacy. Rywale są dobrze ustawieni na własnej połowie i nie za bardzo jest jak się przedostać pod pole karne.

1
1
49'

Biało-czerwoni rzucili się do ataku od początku drugiej połowy. Na razie brakuje jeszcze trochę dokładności.

1
2
1
47'

Dobra akcja Polaków. Dziuba miałby wejście smoka, strzelił mocno z dwudziestu metrów... za mocno. Piłka przeleciała nad bramką.

1
1
1
1
46'

Gramy!

1
czas Druga połowa
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

1
45'

Sędzia dolicza minimum 2 minuty.

1
3
3
45'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Nikola Velichkovski.

1
2
1
44'

W odpowiedzi mamy strzał w aut Juniora.

44'

Szansa dla Macedończyków. Po zagraniu z prawej strony piłka trafiła do Nazifiego, uderzenie z woleja, ale bardzo niecelne.

42'

Dobra wrzutka Lubereckiego z lewej flanki. Piłka zagrana na dalszy słupek, strącona przez Tkacza, ale zabrakło strzału na piątym metrze.

1
41'

Coraz mniej czasu do końca I połowy. Optyczna przewaga Polaków, jednak nie przekłada się to na konkrety.

2
40'

Sędzia wraca do przewinienia na Drachalu sprzed kilkudziesięciu sekund.

40'

Żółtą kartkę otrzymał Bamijoko Abiola.

39'

Wrzutka Tkacza z prawej strony. Pokazywał się w polu karnym Kowalski, jednak nie wygrał walki w powietrzu. Ponownie nie popełnia błędu na przedpolu Ljupche.

36'

Abiola chyba zagrywał piłkę ręką przy nieudanym wybiciu, a wszystko działo się w polu karnym. Sędzia nie zareagował, strzelał jeszcze Junior, jednak nie trafił w bramkę.

35'

Wrzucał Gjorgievski, piłka wybita niemalże z linii bramkowej, uderzał jeszcze z trudnej pozycji Velichkovski, ale bardzo niecelnie.

34'

Teraz przenieśli ciężar gry bardziej na połowę Polski. Velichkovski wywalczył rzut wolny kilka metrów od bocznej linii pola karnego.

33'

Macedończycy bardzo rzadko zapędzają się pod pole karne Polaków. Ale nie muszą. Strzelili gola i spokojnie grają sobie w niskim pressingu.

30'

Źle rozegrany rzut wolny przez Polaków. Rosiak dostał podanie na skrzydle, jednak w trudnej pozycji nie popisał się przy dośrodkowaniu.

1
1
30'

I znowu. Kopnięty Drachal. Rzut wolny z ok. 35 metrów.

1
1
1
29'

Sporo fauli w tym meczu. Sędzia często używa gwizdka.

1
2
1
26'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Dariusz Stalmach!

Źle uderzony ten rzut karny przez Stalmacha. Broni Ljupche!

1
3
2
2
5
26'

Velichkovski potrzebował pomocy medycznej.

1
2
1
25'

Macedończycy protestowali, bo sędzia nie przerwał gry, kiedy na murawie leżał jeden z ich reprezentantów.

1
2
1
24'

Rzut karny dla Polski! Kapitalny rajd Drachala. Bez kompleksów wbiegł między kilku rywali i został przewrócony.

1
1
1
22'

Wrzucał Stalmach i centymetrów zabrakło, by strzał oddał Tkacz. Pewny chwyt piłki przez Ljupche.

1
21'

Dobra akcja Polaków lewym skrzydłem. Stalmach powalczył o piłkę przy linii końcowej, na wślizgu zagrał jeszcze do Juniora, ale ten został zablokowany

1
20'

Gjorgievski z rzutu wolnego, bardzo długo leciała piłka, ale nie popełnił błędu Mikułko.

18'

Biało-czerwoni ruszyli lewą stroną, Kowalski zagrywał fałszem w pole karne, ale Junior nie powalczył o piłkę. Pewna interwencja Ljupche na przedpolu, przy okazji był faulowany.

17'

Rzut rożny dla Polski. Wrzucał Rosiak, ale bez zagrożenia pod bramką rywala. Piłka wybita.

14'

Fetai potrzebował pomocy medycznej. Solidnie oberwał.

13'

Brzydki faul Tkacza przy linii środkowej. Rywal aż zwija się z bólu.

13'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Tkacz.

Polska U-19
2
12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nikola Velichkovski.

Niestety, 0:1. Akcja gości prawą stroną, dobre płaskie podanie w pole karne i Velichkovski pokonuje Mikułkę. Fatalne zachowanie polskiej defensywy.

2
2
11'

Kowalski chciał ruszyć przy linii bocznej, ale po starciu z rywalem wypadł poza boisko i upadł na bieżnię.

10'

Częściej przy piłce biało-czerwoni. Czekamy na konkrety.

9'

Junior Nsangou strzelał z 30 metrów i był blokowany przez rywala.

6'

Niebezpieczna strata Polaków na własnej połowie. Gjorgievski strzelał z dystansu, był rykoszet i piłka przeleciała obok słupka.

5'

Na razie oglądamy lekką kopaninę w środkowej strefie boiska. Sporo chaosu.

3'

Abiola podawał mocno w kierunku własnego bramkarza. Naprawdę niewiele zabrakło do gola samobójczego.

2'

Polacy mogą swobodnie rozgrywać piłkę na własnej połowie. Nie są niepokojeni pressingiem ze strony rywala.

1'