Niemcy
90'

Dwie minuty dorzucił arbiter.

88'

Niemcy czekają tylko na końcowy gwizdek. Nie zapowiada się, by mecz zakończył się inaczej niż zwycięstwem "Die Mannschaft".

2
86'

Niklas Suele postraszył Matta Turnera. Po efektownym strzale z powietrza piłka przeleciała obok słupka.

1
84'

Ricardo Pepi nie potrafi sforsować defensywy rywali. Kolejne już niedokładne zagranie amerykańskiego napastnika.

1
82'

Ryzykowne wyjście Matta Turnera. Bramkarz wybiegł przed pole karne i zdołał ugasić pożar.

80'

Niemcy. Schodzi: Jamal Musiala. Wchodzi: Chris Fuehrich.

wchodzi Wchodzi
Chris Fuehrich #25
schodzi Schodzi
78'

W drugiej odsłonie USA nie ma żadnych argumentów w ofensywie. Wyraźna przewaga Niemców.

76'

Marc-Andre ter Stegen potrzebował krótkiej przerwy w grze. Problem zażegnany.

74'

USA. Schodzi: Weston McKennie. Wchodzi: Johnny.

Johnny #15
74'

USA. Schodzi: Christian Pulisić. Wchodzi: Kevin Paredes.

Kevin Paredes #16
74'

Amerykanie są wyraźnie zrezygnowani. Podopieczni Juliana Nagelsmanna przebudzili się w drugich 45 minutach.

71'

Niemcy. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Julian Brandt.

70'

Niemcy. Schodzi: Pascal Gross. Wchodzi: Leon Goretzka.

#0
70'

Kolejny nieudany strzał Leroya Sane. Nie jest to najlepszy występ Niemca.

68'

W drugiej połowie gospodarze opadli z sił. Selekcjonera USA zmianami próbuje dać impuls zespołowi.

66'

USA. Schodzi: Timothy Weah. Wchodzi: Brenden Aaronson.

Brenden Aaronson #11
1
1
1
1
1
65'

USA. Schodzi: Folarin Balogun. Wchodzi: Ricardo Pepi.

64'

Julian Nagelsmann może odetchnąć z ulgą. Selekcjoner szykuje kolejne roszady w składzie.

62'

Niemcy. Schodzi: Mats Hummels. Wchodzi: Niklas Suele.

62'

Niemcy. Schodzi: Florian Wirtz. Wchodzi: Kai Havertz.

#0
61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Niclas Fuellkrug.

Rozwiązał się worek z bramkami. Po ogromnym zamieszaniu w polu karnym i podaniu Fuellkruga, Jamal Musiala wślizgiem wpakował piłkę do siatki..

60'

Blisko był Yunus Musah. Piłka poszybowała minimalnie nad poprzeczką.

58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robin Gosens. Asystował mu Jamal Musiala.

Niemcy prowadzą już 2:1. Robin Gosens doskonale wypatrzył Niclasa Fuellkruga, który znalazł się w klarownej sytuacji i z niewielkiej odległości pokonał bramkarza.

57'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Yunus Musah.

Yunus Musah #6
USA
1
55'

Leroy Sane zmarnował dobrą okazję. Skrzydłowy niepotrzebnie wycofał piłkę przed pole karne.

1
53'

I znowu Ilkay Gundogan. Pomocnik FC Barcelony przeniósł piłkę nad poprzeczką.

51'

Emocji w dzisiejszym meczu nie brakuje. Amerykanie robią wszystko, by popsuć debiut Juliana Nagelsmanna.

49'

Niclas Fuellkrug przypomniał o sobie. Silne uderzenie snajpera i Turner znowu zażegnał niebezpieczeństwo.

47'

Dobry start Niemców. Matt Turner złapał piłkę po uderzeniu Ilkaya Gundogana.

1
czas Druga połowa
46'

USA. Schodzi: Giovanni Reyna. Wchodzi: Luca De La Torre.

Luca De La Torre #14
komentarz

Tak wynik otworzył Pulisić:

45'

Arbiter przedłużył pierwszą połowę o minutę.

43'

2
42'

Giovanni Reyna uderzył z ostrego kąta. Piłka trafiła do koszyczka Marca-Andre ter Stegena.

40'

Popisowy mecz kapitanów. Na listę strzelców wpisali się zarówno Christian Pulisić, jak i Ilkay Gundogan.

1
1
1
1
1
39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ilkay Gundogan.

Reprezentacja Niemiec wyrównuje wynik. Matt Turner wygarnął piłkę spod nóg Leroya Sane, a następnie Ilkay Gundogan wpakował ją do pustej bramki.

5
3
2
1
4
37'

Miejscowi starają się wypychać Niemców z własnej polowy. Słabszy moment "Die Mannschaft".

1
1
35'

Gospodarze grają z większą pewnością siebie. Marc-Andre ter Stegen ratował sytuację po wrzutce Giovanniego Reyny.

1
33'

Debiutujący w roli selekcjonera Julian Nagelsmann ma powody do obaw. Trener uaktywnił się przy linii bocznej.

1
1
1
1
1
31'

Prowadzenie USA jest dość dużym zaskoczeniem. Goście byli stroną przeważającą od pierwszego gwizdka.

1
29'

Piłkarz AC Milan stanął na wysokości zdania. Christian Pulisić jest uznawany za najbardziej wartościowego gracza amerykańskiej kadry.

1
1
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christian Pulisić. Asystował mu Folarin Balogun.

Mamy sporą niespodziankę! Gospodarze wyprowadzili kontratak, Christian Pulisić znalazł pozycję do strzału przed polem karnym i fenomenalnie uderzył. Nie było czego zbierać.

4
26'

Amerykanie domagają się rzutu karnego! Sędzia uznał, że Marc-Andre ter Stegen zgodnie z przepisami zatrzymał Pulisicia.

1
25'

Christian Pulisić kolejny raz dośrodkował z narożnika boiska. Niemcy zdołali oddalić grę od własnej bramki.

1
23'

Jest szybka odpowiedź Amerykanów. Sergino Dest zmusił do interwencji ter Stegena.

2
2
1
1
1
22'

Niclas Fuellkrug próbował zaskoczyć Matta Turnera. Golkiper ponownie wykazał się refleksem.

20'

Amerykanie nie zamierzają ułatwiać sprawy przyjezdnym. Pierwsza faza meczu jednak ze wskazaniem na Niemców.

18'

Mocno przeliczył się Leroy Sane. Po strzale gracza Bayernu piłka wylądowała na trybunach.

1
1
1
16'

Timothy Weah spróbował swoich sił zza pola karnego. Niemiecki bramkarz nie miał żadnych problemów z tym strzałem.

1
1
1
1
1
15'

Kolejne dogranie Christiana Pulisicia. Weston McKennie nieczysto trafił w piłkę pod bramką.

13'

Leroy Sane zabawił się z Sergino Destem. Skrzydłowy bezskutecznie szukał pozycji do strzału.

1
1
1
1
1
11'

Ależ było blisko! Pascal Gross huknął z dużej odległości i piłka zatrzymała się na prawym słupku.

11'

Nic nie wyszło z rzutu rożnego USA. Christian Pulisić niedokładnie dośrodkował w pole karne.

1
9'

Szybki atak gospodarzy. Christian Pulisić strzelał z niewielkiej odległości, natomiast Marc-Andre ter Stegen był ustawiony idealnie.

7'

Nikt nie przeciął toru lotu piłki po wrzutce Robina Gosensa. Matt Turner wznowi grę od bramki.

6'

Od samego początku Niemcy narzucili swój styl gry. Drużyna gospodarzy nie ma zbyt wiele do powiedzenia.

4'

W sytuacji sam na sam Christian Pulisić znalazł drogę do siatki. Wcześniej arbiter dopatrzył się spalonego.

3'

Niepewna interwencja Matta Turnera. Bramkarz był naciskany, ale zdążył uratować sytuację.

1
2'

Niemcy spokojnie rozgrywają piłkę. Kibice mogą liczyć podania zawodników Juliana Nagelsmanna.