01 lis 2023 20:45
90+6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcel Gaus. Asystował mu Tim Civeja.

Aż nadszedł doliczony czas i kibice na trybunach oszaleli ze szczęścia! W nim ambitni gospodarze przeprowadzili atak na miarę wyniku 2:1. Zmiennik Marcel Gaus znalazł się przy piłce po płaskim dośrodkowaniu i pokonał bezradnego Manuela Neuera! Szaleństwo!

6
90'

Doliczone sześć minut.

3
2
2
2
3
89'

Najpierw Thomasowi Muellerowi nie udało się pokonać strzałem sytuacyjnym Tima Schreibera, a następnie doszło do niebezpiecznie wyglądającego zderzenia zawodników. Przerwa na udzielenie pomocy medycznej poszkodowanym.

3
3
2
2
2
85'

Rozpaczliwie bronią się piłkarze Saarbrucken, ale skutecznie. Kanonada ze strony Bayernu Monachium, ale cały czas grzęźnie piłka w innych miejscach niż bramka trzecioligowca.

5
3
1
1
1
83'

1.FC Saarbruecken. Schodzi: Patrick Sontheimer. Wchodzi: Kai Brunker.

wchodzi Wchodzi
Kai Brunker #9
schodzi Schodzi
Patrick Sontheimer #6
1
1
82'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Marcel Gaus za zatrzymanie faulem taktycznym Kingsleya Comana.

2
1
81'

Zepsuł się ten mecz w porównaniu z pierwszą połową. Bayern Monachium coś kombinuje, ale nie zna sposobu na zdobycie decydującego gola. Z kolei gospodarze skoncentrowani na własnej połowie boiska.

2
2
80'

Była próba zaatakowania bramki Bayernu Monachium, ale przerwana przez sędziego asystenta z powodu spalonego.

78'

Dawno nic nie działo się pod bramką Manuela Neuera. Gospodarze chyba coraz mocniej zorientowani na utrzymanie remisu, choć kibice chętnie zobaczyliby jeszcze ambitną próbę rozstrzygnięcia rywalizacji w ostatnich kilkunastu minutach.

1
1
75'

Coraz lepiej dysponowany jest Tim Schreiber w bramce Saarbruecken. W 75. minucie popisał się piękną robinsonadą po strzale Kingsleya Comana!

1
1
1
74'

Pachnie kompromitacją Bayernu Monachium. Za solidną wpadkę będzie trzeba uznać nawet konieczność zagrania dogrywki. Kolejna akcja zakończona strzałem, ale poza bramkę przeciwnika.

1
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Patrick Sontheimer za faul w centrum boiska.

3
3
71'

1.FC Saarbruecken. Schodzi: Boné Uaferro. Wchodzi: Tim Civeja.

Boné Uaferro #14
1
1
71'

1.FC Saarbruecken. Schodzi: Kasim Rabihic. Wchodzi: J. Gunther-Schmidt.

J. Gunther-Schmidt #20
Kasim Rabihic #10
1
1
1
67'

Napastnikowi gospodarzy dawały się we znaki problemy mięśniowe i na sztywnych nogach udał się w kierunku ławki. Trzecioligowiec ma na boisku nowego napastnika i była już pierwsza szansa na jego wykorzystanie w kontrataku.

1
1
3
3
66'

1.FC Saarbruecken. Schodzi: Fabio Di Michele. Wchodzi: Luca Kerber.

Luca Kerber #33
Fabio Di Michele #21
1
1
66'

1.FC Saarbruecken. Schodzi: Simon Stehle. Wchodzi: Julius Biada.

Julius Biada #11
Simon Stehle #22
1
1
65'

Na boisku zameldował się mocnym strzałem Jamal Musiala. To jednak ponownie tylko ostrzeżenie dla mocno rozgrzanego Tima Schreibera. Futbolówka zakończyła lot w rękawicach bramkarza.

1
1
64'

Problemy mięśniowe Simona Stehle. To może być wróg zawodników, którzy nie rywalizują na codzień na wysokiej intensywności.

1
1
1
1
2
62'

Robi się naprawdę gorąco Bawarczykom. Nie minęła godzina spotkania i aż cztery zmiany przeprowadzone przez poirytowanego Thomasa Tuechela.

1
1
2
2
3
60'
1
1
1
1
1
60'
60'

Bayern Monachium. Schodzi: Franz Kratzig. Wchodzi: Jamal Musiala.

Franz Kratzig #41
2
1
1
59'

Joshua Kimmich pomógł pozostałym zawodnikom Bayernu Monachium w obronie i nie pozwolił na dotarcie podania prostopadłego do ustawionego na desancie Simona Stehle. Po chwili riposta uczestnika Ligi Mistrzów i Leroy Sane nie pokonał uderzeniem z ostrego kąta Tima Schreibera.

57'

Pora na zmiany Thomasa Tuechela.

1
1
2
1
2
55'

Amine Naifi zbiera gratulacje od kompanów z zespołu, ale nie po przeprowadzeniu spektakularnego ataku, ale po sprowokowaniu zawodnika Bayernu Monachium do popełnienia przewinienia.

1
53'

No, nie widać pobudki po działaniach Bayernu Monachium. Thomas Mueller ma dużo do powiedzenia swoim kompanom z jedenastki po kolejnym, nieudanym rozegraniu futbolówki na prawej stronie boiska.

1
1
51'

Pierwsza od dłuższego czasu szansa na gola Bayernu Monachium. Mocne uderzenie, ale piłka po nim nie znalazła się w bramce strzeżonej przez Tima Schreibera.

1
1
48'

Gospodarze domagają się awanturniczo przyznania im rzutu karnego.

2
47'

Bayern Monachium ma bardzo dużo do poprawienia w porównaniu z pierwszą połową spotkania. Drużyna z Bawarii wymieniła podania na połowie przeciwnika, ale skończyło się nieudanym dośrodkowaniem do Tima Schreibera.