(2:2)
Zakończony
Aston Villa
komentarz

Zrobili to! W pierwszym meczu grupowym Ligi Konferencji Europy Legia Warszawa sensacyjnie pokonała przy Łazienkowskiej Aston Villę 3:2!

283
105
18
14
17
90+5'

Diaby uderzył z ostrego kąta, trafił w boczną siatkę!

100
45
11
9
18
90+4'

Bardzo dobrze Rosołek w obronie. Zatrzymany Cash!

149
43
12
11
18
90+4'
ŻÓŁTA KARTKA
121
52
17
24
94
90+4'

Po raz kolejny Douglas Luiz, próba z ok. 17 metrów poszybowała ponad poprzeczką. Coraz bliżej wygranej!

51
19
9
8
8
90+3'

W końcu Tobiasz. Płaski, ale dość słaby strzał oddał Douglas Luiz.

70
16
8
12
11
90+3'

W polu karnym Legii króluje... Pekhart, który wygrywa wszystkie główki.

56
14
5
7
12
90+2'

Rzut rożny dla gości. Dobrze wybroniła się Legia! Już tylko 3 minuty!

51
14
5
2
4
90'

Jeszcze 5 minut gry przed nami.

33
16
11
21
58
90'
43
13
13
3
10
90'
28
10
6
3
4
88'

Staranowany został Wszołek, sędzia nakazał grać dalej. Po drugiej stronie Tobiasz uratował Legię w sytuacji sam nam odbijając strzał Diaby'ego!

53
14
9
2
5
87'

Piłka trafiła pod nogi Ramsey'a, ten uderzył z ok. 15 metrów. Na szczęście przestrzelił!

65
28
12
8
15
85'

Szukają goście dziury w obronie Legii. Nie potrafią jej na szczęście znaleźć!

74
34
5
2
7
84'
14
7
3
7
25
82'

Ucierpiał Bailey, przerwa w grze, a limit zmian goście już wykorzystali.

29
6
5
3
2
82'

Bardzo dobrze w defensywie Kun, który przerwał akcję gości.

38
8
3
1
1
81'

Zagranie do Kuna, który znalazł się na spalonym. Wciąż mądrze gra Legia. Minuty płyną i już widać brzeg!

33
6
5
2
4
78'

Dośrodkowanie do Pekharta, ten jednak zamiast w piłkę wpadł w Lengleta.

6
7
4
6
8
77'

Rosołek odebrał piłkę Lengletowi, ale zabrakło mu umiejętności technicznych, aby zdziałać coś więcej.

5
16
7
5
3
76'

Korner dla Aston Villi. Douglas Martinez starał się bezpośrednio uderzyć z rzutu rożnego. Niewiele dobrego z tego wyszło.

15
9
2
3
4
74'

Legia przejęła piłkę i nie zamierza jej oddawać rywalom. A minuty płyną.

38
18
3
1
3
72'
70'
Aston Villa
24
9
1
1
70'

Goście przy piłce. Coraz wyraźniejsza przewaga Aston Villi. Jednak przyjezdni bez okazji bramkowych.

14
5
2
2
2
67'
67'
18
4
5
3
3
66'
6
7
1
1
2
64'

Mocny strzał Slisza odbił przed siebie Martinez. Poprawiał Gual, ale zbyt słabo i sprzed linii piłkę wybił obrońca!

22
7
4
3
18
63'

Aston Villa stara się uzyskać przewagę, jednak Legia wciąż ma inne plany.

17
8
1
2
2
61'
2
61'
Boubacar Kamara #44
2
3
7
1
61'
3
1
6
2
2
59'

Wszołek z piłką w polu karny, wcześniej jednak był spalony.

9
4
5
1
1
58'

Mądrze gra Legia. Gospodarze oddalają grę od własnej połowy, szukają kolejnego gola.

21
10
2
1
55'

Roztargana koszulka Durana, to też pewnego rodzaju kontuzja. Kontuzja stroju.

3
17
5
2
54'

Starał się uderzać Muci, jednak nie wyszedł mu efektowny strzał. Piłka w rękach bramkarza.

8
3
3
5
9
53'
25
18
1
3
2
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ernest Muci. Asystował mu Marc Gual. Zrobili to po raz trzeci! NIEMOŻLIWE! Muci biegł z piłką, miał przed sobą trójkę obrońców, wszedł w pole karne i uderzył w kierunku dalszego słupka. Piłka wpadła do bramki! 3:2!

160
59
8
9
18
50'

Spokojny początek 2. połowy meczu. Niewiele dzieje się na boisku. Walka w środku pola.