Liga Europy: Grupa D
21 wrz 2023 21:00
90+3'

Kontra gospodarzy, ale myli się Pasalić. Strzelił za lekko i obronił to Kovacević.

4
2
3
3
3
90+2'
5
90+2'

Po kapitalnej wrzutce Pasalicia pudłuje De Ketelaere!

1
2
5
1
3
90'

Sędzia dolicza minimum 4 minuty.

3
2
2
12
11
89'

Ruggeri niecelnie z szesnastu metrów.

3
3
2
4
4
87'

I jeszcze jedna sytuacja Atalanty. Kovacević broni na refleks po strzale głową.

4
4
2
3
4
86'

De Ketelaere przedarł się w pole karne, ale z ostrego kąta strzelił tylko w boczną siatkę.

2
4
2
3
3
85'

Ruszył lewym skrzydłem Jean Carlos, jednak zabrakło mu precyzji przy płaskim podaniu do Kittela.

2
2
1
1
1
83'

Przerwa w grze. Musso doznał jakiegoś uraz.

2
1
1
1
2
82'

Niewiele dzieje się na boisku. Troszeczkę spuścili z tonu gospodarze.

1
1
1
4
2
80'

Atalanta spokojnie rozgrywa piłkę. Raków nie jest w stanie jej odebrać.

2
2
2
2
5
76'
1
1
1
1
1
76'
75'

Jak tego nie trafił Lederman?! Był w sytuacji sam na sam z bramkarzem, miał mnóstwo miejsca i strzelił źle, Musso broni nogą!

2
3
2
6
4
74'

Furę szczęścia (znowu) miał Raków. najpierw strzelał Ruggeri, obronił Kovacević, a po chwili po uderzeniu De Ketelaere piłka jest wybijana z linii bramkowej!

4
1
2
4
3
73'

Przechwyt Rakowa na połowie rywala. Była okazja do wyjścia z kontrą, proporcje wyrównane, a nawet przewaga liczebna. I niecelnie podawał Racovitan. Tak to się nie uda.

1
1
2
2
2
71'
4
1
1
3
2
70'
68'

Atalanta nie zwalnia tempa. To nie jest typ zespołu, który nagle odpuści przy korzystnym wyniku.

3
5
1
4
3
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ederson. Asystował mu Matteo Ruggeri.

2:0. Ruggeri biegł niepilnowany na skrzydle, nikt do niego nie podbiegł, więc precyzyjnie zacentrował, na piątym metrze walkę w powietrzu wygrał Ederson i było pozamiatane.

15
65'

Udało się gościom wyjść z kontrą, Zwoliński podał na lewą stronę do mającego trochę swobody Sorescu, jednak ten zakończył wszystko koszmarnym strzałem.

2
3
2
4
5
64'

Szybka wymiana podań Atalanty w polu karnym. W końcu z kilkunastu metrów strzelał Ederson... minimalnie niecelnie.

3
4
1
4
3
62'

Atalanta Bergamo. Schodzi: Marten de Roon. Wchodzi: Ederson.

Ederson #13
1
2
1
2
1
62'

Raków w sporej liczbie zawodników na połowie Atalanty, tylko co z tego? Gra jest zbyt wolna.

3
3
1
2
2
61'
61'
3
4
1
3
1
59'

Kolejna szansa Atalanty. Po podaniu Muriela doskonałą sytuację miał Koopmeiners, jednak strzelił tuż nad poprzeczką.

2
4
3
3
3
58'

Nerwowo wybijają piłkę goście. Chaos, panika, strach. Tu nawet nie ma mowy o wyjściu z kontrą.

3
5
2
5
5
57'

Raków jest bezradny w ofensywie. Bramkarz Atalanty nie miał dziś jeszcze nic do obrony.

3
5
3
6
7
55'

Olbrzymia przewaga włoskiej drużyny.

8
6
5
7
9
54'

I znowu Atalanta! Muriel zagrał świetnie do Lookmana, ten opanował piłkę przed polem karnym, uderzył piekielnie mocno, ale broni Kovacević!

9
6
5
3
3
52'

Koczerhin wrzucał miękko na dalszy słupek, ale Yeboah nie dał rady celnie odegrać piłki.

4
7
4
4
10
52'

Koczerhin ładnie przyjął piłkę, a następnie był pociągany za koszulkę. Rzut wolny, ale do bramki daleko.

7
5
3
3
3
51'

Teraz Zappacosta pokusił się o uderzenie zza pola karnego. Źle trafił w piłkę i bardzo się pomylił.

3
8
3
3
3
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Charles De Ketelaere. Asystował mu Davide Zappacosta.

I tak to musiało się skończyć. Kolejne dośrodkowanie z bocznego sektora, De Ketelaere przechytrzył kilku rywali i strzałem przy bliższym słupku zaskoczył Kovacevicia.

11
17
10
30
30
47'

Kolejna fatalna strata Rakowa na środku boiska. Muriel ruszył do szybkiego ataku, był już w polu karnym, ale strzelił prosto w Adnana Kovacevicia. Doskonały blok obrońcy gości.