1
1
1
89'

Goście uspokoili sytuację. Dowiedzieli się, jaki wynik jest na drugim stadionie. Nie będą teraz szli huraganowo po drugiego gola.

1
1
2
1
88'

Reyna wrzucał piłkę w pole karne, czekał na nią Malen, ale uprzedził go odważnie wychodzący na przedpole Donnarumma.

1
87'

Przy takim wyniku w Newcastle PSG może odpaść, ale tylko jeśli przegra w Dortmundzie.

2
2
1
86'

Milan obejmuje prowadzenie w meczu z Newcastle. 2:1! I mamy kolejny zwrot akcji w tej grupie.

1
1
2
1
85'

Borussia od dłuższego czasu ma niewiele do powiedzenia.

1
1
1
83'

PSG nie jest zadowolone z remisu. Podkreślmy, wygrana w Dortmundzie daje im pierwsze miejsce w grupie.

1
82'

Kolo Muani przewrócił się w polu karnym po wejściu Schlotterbecka, ale sędzia kolejny raz pokazuje, że nie było faulu.

81'
80'

Tymczasem kontuzji doznał Adeyemi. Gra przerwana.

79'

Kombinacyjna akcja gości. Barcola był już w polu karnym, strzelił bez przyjęcia z ostrego kąta, ale trafił prosto w Kobela.

1
1
2
1
1
77'

Nie ma gola! Spalony!

7
7
1
5
3
76'

Mbappe w sytuacji sam na sam z Kobelem i tym razem już się nie myli! Sędzia nie zasygnalizował spalonego.

Oczywiście sytuacja będzie sprawdzana.

3
2
1
2
5
75'

Marquinhos zabawił się w skrzydłowego. Dośrodkowanie do Mbappe, a ten strzela w boczną siatkę. Był jednak na spalonym Francuz.

1
73'

Cały czas jest to dość otwarty mecz. Jeden z lepszych w tej edycji Ligi Mistrzów. Raz atakują jedni, raz drudzy, choć przewagę ma PSG.

2
1
1
1
1
72'

Poczarował przed polem karnym Mbappe. Zaskakujące uderzenie prawą nogą z szesnastu metrów i piłka przeleciała minimalnie obok słupka.

3
3
4
2
2
68'
69'
69'
69'

Słabszy fragment tego spotkania. Niewiele się dzieje w porównaniu do wcześniejszych minut.

1
1
1
1
1
67'

Rozpędzał się Hakimi. Dyskretnie faulował go Adeyemi, ale nie umknęło to uwadze arbitra. Przerwana kontra gości.

1
66'

Barcola centrował na dalszy słupek, jednak Hummels w ostatniej chwili wybił piłkę. Już czekał za jego plecami Kolo Muani.

1
1
1
1
1
65'

Borussia wymienia kolejne podania. Łapią oddech paryżanie. Oni w tej chwili już nic nie muszą, są na drugim miejscu. Ale każdy gol dla Newcastle ponownie wywróci wszystko o 180 stopni.

2
1
62'

Donnarumma! Świetna interwencja Włocha po bardzo mocnym strzale Malena z szesnastu metrów.

4
1
2
1
1
61'

Milan wyrównuje w meczu z Newcastle. Ależ tu się wszystko zmienia w tej grupie!

4
2
60'

Minimalnie niecelny strzał zza pola karnego oddał Bensebaini. Gospodarze domagali się tam jeszcze rzutu rożnego, ale sędzia ocenił, że nikt z rywali nie dotknął piłki.

60'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jamie Bynoe-Gittens #43
1
1
59'

Ładnie poklepali goście, Hakimi podawał płasko w pole karne, ale skiksował Mbappe. Nie trafił czysto w piłkę.

58'

Strzelał Hakimi, ale wyraźnie nad bramką.

57'
ŻÓŁTA KARTKA
Borussia Dortmund
2
1
1
57'

Zaire-Emery faulowany przez Hummelsa tuż przed polem karnym. Kolejna akcja gości.

2
1
56'
GOOOOOOL!!!

Remis! Paryżanie nie odpuszczają. Zaire-Emery dopadł do odbitej piłki przed polem karnym, oddał bardzo mocny strzał i tym razem już nic nie uratowało ekipy z Dortmundu.

Paris Saint-Germain
4
2
1
3
55'

Wścieka się Hakimi, bo arbiter dopatrzył się jakiegoś faulu w ofensywie.

2
1
53'

Podłączył się Wolf, dostał - wydawało się - idealne podanie na wolne pole, jednak kapitalny wślizg wykonał Hernandez.

53'

Gospodarze nakręceni. Im mało! Idą z kolejną akcją, nie ma mowy o obronie tego wyniku.

51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Adeyemi. Asystował mu Karim Adeyemi.

Tak nie można grać w defensywie! Stracił piłkę blisko pola karnego Hakimi i gospodarze momentalnie to wykorzystali. Fuellkrug nie spanikował, nawinął rywala, wystawił piłkę do Adeyemiego, a ten strzelił spokojnie przy samym słupku. 1:0!

5
4
1
1
1
49'

Co za podanie Mbappe w pole karne. Idealnie wypatrzył Hakimiego, ale ten niepotrzebnie przyjmował piłkę. Wykorzystał to Hummels i zablokował ten strzał. Po chwili jeszcze uderzał zza "szesnastki" Lee i broni Kobel.

48'

Fuellkrug przewrócił się przed polem karnym, jednak sędzia kolejny raz w tym meczu nie daje się na to nabrać.

46'

Nie będziemy się nudzić w drugiej połowie. Brandt na "dzień dobry" oddał mocny strzał z 30 metrów i Donnarumma po raz kolejny zmuszony do trudnej interwencji.