(3:0)
Zakończony
Kosowo U-21
komentarz

Mocno weszła w eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Europy reprezentacja Polski do lat 21. Biało-Czerwoni pokonali w Płocku Kosowo 3:0. Gole zdobywali Ariel Mosór oraz dwie Michał Rakoczy.

90+3'

Jeszcze Tobiasz w bramce. Strzał z ok.  17 metrów oddał Berisha. Bramkarz złapał piłkę.

90+2'

Polacy skutecznie oddalają grę od własnej bramki. Coraz bliżej wysokiej wygranej.

1
90'

Sędzia do 2. połowy doliczył 4 minuty.

87'

Polacy w końcu przedostali się pod bramkę rywala. Szarżował Szymczak, przewrócił się. Bez faulu, gramy dalej.

1
85'

Końcowe minuty gry. Polakom udało się oddalić grę od własnego pola karnego, gra jednak wciąż toczy się na naszej połowie.

84'
wchodzi Wchodzi
D. Hazrollaj #17
schodzi Schodzi
M. Avdyli #10
83'
ŻÓŁTA KARTKA
A. Tahiri #9
Kosowo U-21
81'
M. Oyedele #16
M. Rakoczy #11
2
79'

Bardzo ostre wejści Llugiqiego i piąta kartka dla gości.

A. Llugiqi #22
Kosowo U-21
76'

Zamieszanie w naszym polu karnym, ale zbyt nerwowo i chaotycznie grali goście. Piłka opuściła boisko.

2
74'

Szukają goście swojego premierowego gola. Polacy bronią się zbyt głęboko.

1
72'

Kłudka starał się uciec rywalowi. Sędzia uznał, że to Polak faulował.

1
69'

Zumberi w łatwy sposób doszedł do uderzenia głową z sześciu metrów. Tobiasz stał tam, gdzie szybowała piłka.

1
67'
J. Myszor #7
S. Wlodarczyk #20
66'
M. Matysik #13
P. Peda #4
1
1
65'
F. Szymczak #9
F. Marchwinski #10
2
65'
D. Berisha #20
A. Smakaj #6
64'

Bejger nadepnięty przez rywala. Sporo przypadku w tym starciu.

1
62'

Uderzał Tusha, piłka poszybowała kilka metrów obok bramki.

60'

Nieprzepisowe zagranie w środku pola i kolejny gracz gości z kartką.

A. Podrimaj #21
Kosowo U-21
59'

Mocny strzał oddał Zeneli, Tobiasz już jest rozgrzany i dobrze interweniował.

57'

Rakoczy dośrodkował z rzutu wolnego. Piłkę gonił Peda, zabrakło mu niewiele, aby dobrze odegrać.

1
56'

Kontra Polaków, faul taktyczny i kolejna kartki dla gości.

F. Haxha #23
Kosowo U-21
1
1
56'

Atak pozycyjny Kosowian. Polacy dobrze się bronią.

53'

Po zmianie stron Polacy spokojnie. Biało-Czerwoni wysoko prowadzą i pozwalają wykazywać się gościom.

1
1
1
1
50'

Zeneli uderzył z rzutu wolnego. Tobiasz potknął się, ale uratował zespół i siebie wybijając piłkę. To mógł być poważny błąd bramkarza.

3
1
48'

Korner dla gości. Kombinacyjne rozegranie, jednak bez większych konkretów w postaci uderzenia.

2
czas Druga połowa
46'
L. Simica #18
46'
L. Emerllahu #8
E. Rexhaj #2
46'
D. Krasniqi #11
komentarz

Polacy punktują reprezentację Kosowa. Trzy ciosy i wysokie prowadzenie Biało-Czerwonych po pierwszych trzech kwadransach.

2
45+1'

Płaski strzał z pola karnego oddał Krasniqi. Wyraźnie obok bramki.

1
2
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił M. Rakoczy. Asystował mu S. Wlodarczyk. Kosowianie na deskach! Rakoczy z piłką w polu karnym zatańczył z piłką i rywalami, a następnie znalazł miejsce do strzału z okolic narożnika pola bramkowego. Piłka wtoczyła się do bramki! 3:0!

Polska U-21
Asysta:
11
5
42'

Ostro grają goście. Kosowanie wyraźnie szukają tzw. dymów. Polacy jak na razie z wyłączonymi emocjami.

40'

Dość chaotyczna próba Kosowian. Zabrakło zrozumienia, w efekcie sędzia dostrzegł spalonego.

38'

Szmyt znalazł się po lewej stronie. Dośrodkował jednak tam, gdzie nikogo nie było.

1
1
1
37'

Denerwują się trenerzy z Kosowa. To ich reakcja na decyzje sędziego, który nie widział przewinienia.

1
1
1
35'

Marchwiński odegrał się na przeciwniku. Sędzia litość zostawił w miejscu zamieszkania.

Polska U-21
2
1
1
1
33'

Kolejny faul w środku pola i druga kartka dla graczy z Kosowa.

Kosowo U-21
1
3
31'

Groźne dogranie w nasze pole karne. Czujny był Mosór, który przeciął dośrodkowanie.

1
1
1
30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił M. Rakoczy. Asystował mu M. Legowski. Cios numer dwa! Akcja Polaków prawą stroną. Łęgowski dogrywał w pole karne do Rakoczego, a ten mierzonym uderzeniem w kierunku dalszego słupka podwyższył prowadzenie gospodarzy! 2:0!

Polska U-21
Asysta:
M. Legowski #8
12
10
29'

Włodarczyk przypadkowo trafił rywala w głowę. Na szczęście bez kartki.

2
28'

Kosowanie po stracie gola nie potrafią zepchnąć Polaków do defensywy. Wydaje się, że Biało-Czerwoni mają mecz pod kontrolą.

1
1
25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił A. Mosor. Asystował mu M. Rakoczy. Rakoczy precyzyjnie dośrodkował z rzutu rożnego. Do piłki doszedł Mosór i strzałem głową z pięciu metrów pokonał bramkarza! 1:0!

A. Mosor #2
Polska U-21
Asysta:
16
8
23'

Tobiasz kilka metrów przed polem karnym. Ryzykownie, ale ostatecznie skutecznie.

1
21'

Biegański odebrał rywalom piłkę na ich połowie, ale później zbyt słabo zagrywał do rozpędzonego Szmyta.

1
19'

Biegański uderzył z rzutu wolnego, ale kilka metrów ponad poprzeczką.

1
1
1
17'

Faul taktyczny w okolicach pola karnego i mamy pierwszą kartkę w meczu.

Kosowo U-21
16'

Kwadrans za nami. Gracze z Kosowa pokazują, że nie przyjechali do Płocka położyć się i czekać na wyrok. To goście są jak na razie groźniejsi.

13'

Wracamy z dalekiej podróży. Llugiqi pomknął lewą stroną, dogrywał wzdłuż pola bramkowego. Akcję zamykał Avdyli, ale uderzył w zewnętrzną część słupka!

1
12'

Kolejny raz po prawej stronie pokazał się Kłudka. Gracz Zagłębia wpadł w pole karne, jednak źle dogrywał. Goście uratowali się.

9'

Zeneli starał się uderzać z ok. 16 metrów. Trafił w obrońcę, dodatkowo partner był na spalonym.

1
8'

Więcej z gry mają goście. Polacy jak na razie tylko raz zagrozili rywalom.

5'

Pierwsza akcja Polaków. Trochę niedokładności. W końcu dogranie do Kłudki, ale ten przymierzył sytuacyjnie obok słupka.

4'

Nerwowo Tobiasz, który źle zagrywał. Na szczęście bez konsekwencji, ale może niepokoić takie zagrania bramkarza.

2
1
3'

Pierwsze minuty, to gra w środku pola. Gracze z Kosowa od początku bardzo ostro.

1
1
1
czas Start meczu
19:50

Mecz poprowadzi Lothar D'hondt (Belgia).