(0:0)
Zakończony
Pogoń Szczecin
90+7'

Pokazał się Patryk Klimala, po którego strzale piłka wyszła na korner dla Śląska Wrocław. Interweniował Benedikt Zech. Zmiennik miał wyczekiwaną szansę na doprowadzenie do remisu w doliczonym czasie, jednak prawdopodobnie szczęście będzie sprzyjać w tym meczu zawodnikom z województwa zachodniopomorskiego.

9
3
2
2
3
90+5'

Pogoń Szczecin nie spieszy się ze wznawianiem grania. Przyjezdni zyskali cenny czas, prowokując Buraka Ince do popełnienia przewinienia na zastawiającym dostęp do piłki Efthymisie Koulourisie.

10
1
1
1
90+4'
90+3'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Petr Schwarz za protestowanie na ławce Śląska Wrocław.

9
2
1
1
4
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Kurzawa za ostre przewinienie.

1
10
90'

Doliczone siedem minut do podstawowego czasu.

5
1
2
8
13
89'

Szymon Marciniak zdecydował się na wznowienie meczu. Kibice gospodarzy dostali ostrzeżenie i ewentualny kolejny incydent będzie skutkować poważniejszymi konsekwencjami dla Śląska Wrocław niż kilkuminutowa przerwa w grze. Tymczasem pozostało nam jeszcze sporo doliczonego czasu.

9
2
1
4
2
88'

Piłkarze powracają z szatni na boisko!

12
7
10
8
10
86'
84'

Przerwa w grze spowodowana nieprzyjemną sytuacją. Valentin Cojocaru prawdopodobnie oberwał częściowo wypełnioną, plastikową butelką rzuconą z trybun. Rumun absolutnie nie spieszył się z "wyzdrowieniem".

14
7
6
3
22
83'
82'

Pogoń Szczecin coraz bliżej odczarowania Wrocławia.

5
3
1
80'

Pozostało 10 minut podstawowego czasu do zakończenia spotkania. Wrocławianie opadli z sił, a może bramka Pogoni Szczecin była dla nich tak poważnym ciosem. Fakt jest taki, że Valentin Cojocaru nie musi w ostatnich minutach gimnastykować się między słupkami.

5
3
4
3
3
78'

Żółtą kartkę otrzymał Linus Wahlqvist za przewinienie na Nahuelu Leivie.

6
3
3
2
3
76'
76'
72'
GOOOOOOL!!!

Gol samobójczy! Patryk Janasik.

Pogoń Szczecin na prowadzeniu na terenie Śląska Wrocław! Bardzo długo nic nie wskazywało na tego gola, a jednak! Portowcy odzyskali piłkę wysoko na połowie przeciwnika, a podanie trafiło od Kamila Grosickiego do Fredrika Ulvestada. Norweg oddał uderzenie z kilkunastu metrów, a piłka wpadła do siatki po niefortunnym odbiciu od Patryka Janasika.

22
15
8
6
11
70'

Najlepsza sytuacja podbramkowa Pogoni Szczecin. Efthymis Koulouris nie pokonał Rafała Leszczyńskiego! Napastnik dostał piłkę po akcji w trójkącie Joao Gamboi oraz Kamila Grosickiego. Przed nim znajdował się wyłącznie bramkarz Śląska Wrocław. Ten intuicyjnie sparował futbolówkę na słupek.

1
68'

W ostatnich minutach generalnie wyrównana gra. Pogoń Szczecin próbuje coś zdziałać na połowie przeciwnika, jednak niezmiennie Śląsk Wrocław przeprowadza konkretniejsze ataki. Rafał Leszczyński nie musiał prezentować równie skomplikowanych obron jak Valentin Cojocaru.

1
1
65'

Niezmiennie skutecznie bronią wrocławianie. Przed momentem było przytomne odegranie głową do Rafała Leszczyńskiego. Bramkarz mógł zgodnie z przepisami wykorzystać dłonie do opanowania piłki.

1
2
61'

Będzie zmieniać Jens Gustafsson i trudno się temu dziwić.

59'

Szymon Marciniak początkowo niechętnie, ale przerwał grę z powodu zadymienia wrocławskiego stadionu. Okazja do porozmawiania szkoleniowców z podopiecznymi.

1
1
58'

Pogoń Szczecin starała się wepchnąć piłkę do bramki przeciwnika w gęstym dymie. Poradzili sobie gospodarze. W odpowiedzi szybka akcja Śląska Wrocław i Nahuel Leiva sprawdził kolejnym strzałem celnym Valentina Cojocaru.

1
2
1
1
54'

Pokaz pirotechniki w sektorze gości.

2
2
1
1
2
52'

Szkoleniowcy nie zdecydowali się na zamieszanie w jedenastkach po pierwszej połowie meczu. Nie zmienia się również obraz meczu, w którym naciska Śląsk Wrocław. Patrick Olsen nie pokonał Valentina Cojocaru strzałem głową po dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

1
1
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Patrick Olsen za faul w centrum boiska.

5
2
1
2
49'

Wahan Biczachczjan strzelił obok bramki po dośrodkowaniu Leonardo Koutrisa. Nieśmiała odpowiedź szczecinian.

1
2
48'

Złe wybicie dośrodkowania Erika Exposito i Piotr Samiec-Talar oddał uderzenie nieznacznie obok dalszego słupka w bramce Valentina Cojocaru. Pogoń Szczecin dostała kolejne ostrzeżenie od przeciwnika z województwa dolnośląskiego, ale jak dotąd trudno odnieść wrażenie, że goście wyciągają jakiekolwiek wnioski ze swoich niepowodzeń.