Liga Konferencji Europy: III runda eliminacyjna, rewanże
KAA Gent
90+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił H. Cuypers.

Piłkarze Gentu zmarnowali sporo sytuacji podbramkowych w rewanżu i dopiero w doliczonym czasie zdobyli gola na 1:2. Hugo Cuypers opanował piłkę w szesnastce Pogoni i miał tam bardzo dużo miejsca. Mocnym strzałem sprawił przykrość Bartoszowi Klebaniukowi, któremu nie udało się zachować czystego konta.

26
90'

Doliczone sześć minut.

23
6
2
9
88'

Drugi gol Efthymisa Koulourisa!

9
4
1
1
87'

KAA Gent. Schodzi: A. Hjulsager. Wchodzi: B. Agbor.

1
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił E. Koulouirs.

Pierwszy gol Efthymisa Koulourisa nie był końcem mocnych wrażeń w Szczecinie. Pogoń złapała już luz w grze, a jej snajper z Grecji bawi się z obrońcami KAA Gent. W 86. minucie Efthymis Koulouris strzelił z bliska na 2:0 po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

E. Koulouirs #9
58
14
2
2
5
84'

Efthymis Koulouris i 1:0 dla Pogoni Szczecin.

8
1
1
1
2
82'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał M. Fornalczyk za niesportowe zachowanie.

M. Fornalczyk #17
5
2
1
3
4
79'
GOOOOOOL!!!

Pogoń Szczecin walczyła do końca o gola w dwumeczu i ostatecznie wpakowała piłkę do bramki KAA Gent w 79. minucie! Tym razem Davy Roef narobił cyrku i sprezentował bramkę Portowcom. Golkiper zachował się katastrofalnie i zgubił piłkę pod naciskiem gospodarzy. Trafiła ona pod nogi Efthymisa Koulourisa, który nie mógł zmarnować szansy na gola na 1:0. Nie tylko Bartosz Klebaniuk przeżył blackout w tym dwumeczu.

70
23
6
4
8
77'

Dużo szczęścia Portowców, ponieważ Tarik Tossoudali wypracował sobie dogodną pozycję do oddania technicznego strzału z kilkunastu metrów. Napastnik belgijskiego zespołu nie przymierzył w okienko.

3
6
1
1
1
75'

Pogoń Szczecin. Schodzi: V. Bichakhchyan. Wchodzi: M. Fornalczyk.

V. Bichakhchyan #22
1
2
1
75'

Dla odmiany od rzutu rożnego przyjezdni. Piłka bita w pobliże bliższego słupka i stamtąd uderzenie, jednak wyraźnie ponad poprzeczką w bramce Bartosza Klebaniuka.

2
1
73'

Po przyblokowanym uderzeniu zza pola karnego szansa na zaskoczenie KAA Gent rozegraniem rzutu rożnego. Zakotłowało się po niezłej, odchodzącej wrzutce Rafała Kurzawy. Nie udało się w tym gąszczu oddać uderzenia Adrianowi Przyborkowi.

1
71'

KAA Gent. Schodzi: M. Fernandez-Pardo. Wchodzi: H. Hyun-Seok.

H. Hyun-Seok #7
M. Fernandez-Pardo #28
70'

Przerwa w grze jest spowodowana urazem Matiasa Fernandeza-Pardo.

66'

Młoda Pogoń Szczecin z Adrianem Przyborkiem oraz Yedegarem Rostamim nadal nie pozwala na strzelenie gola gościom. Ostatnia faza spotkania i trwa wyczekiwanie na rozstrzygnięcie tego boju.

1
3
64'

Pogoń Szczecin. Schodzi: W. Lisowski. Wchodzi: L. Koutris.

L. Koutris #32
W. Lisowski #25
1
1
63'

Pogoń Szczecin. Schodzi: J. Gamboa. Wchodzi: Y. Rostami.

Y. Rostami #72
J. Gamboa #21
1
1
1
63'

Pogoń Szczecin. Schodzi: A. Gorgon. Wchodzi: E. Koulouirs.

A. Gorgon #20
1
2
1
1
1
63'

Pogoń Szczecin. Schodzi: K. Grosicki. Wchodzi: A. Przyborek.

3
62'

Będzie debiut w Pogoni - Yedegar Rostami.

3
3
1
1
60'

Na zakończenie kwadransa po przerwie groźna akcja z wykorzystaniem prawego skrzydła. Hugo Cuypers strzelił bez przyjęcia, po płaskim dośrodkowaniu, jednak ponad poprzeczką w bramce Bartosza Klebaniuka.

1
1
2
3
58'

Wyrównana druga połowa spotkania. KAA Gent ma dłużej piłkę, ale nie przebija się przez twardo grających Wojciecha Lisowskiego oraz Danijela Loncara.

1
2
2
3
56'

Leonardo Borges pracuje na miejsce w podstawowym składzie. Co prawda przed momentem pisaliśmy o beznadziejnym podaniu, ale więcej jest pozytywnych akcentów. Na przykład przed momentem Brazylijczyk podręcznikowo zatrzymał rywala. W odpowiedzi nieco zepsuta akcja Pogoni Szczecin. Wahan Biczachczjan nie oddał soczystego strzału z powodu podania za plecy od Kamila Grosickiego.

1
1
1
2
53'

Szkolna pomyłka Leonardo Borgesa, który wykonał podanie w poprzek boiska do przeciwnika, zamiast do Alexandra Gorgona. W efekcie KAA Gent nacisnął na zdezorganizowanego przeciwnika i zakończył atak technicznym strzałem nieznacznie obok bramki.

1
2
1
2
4
51'

Dobra interwencja Pawła Stolarskiego, który odegrał piłkę do Bartosza Klebaniuka. Nie pozwolił on na kontynuowanie natarcia Matiasowi Fernandezowi-Pardo na lewej stronie boiska.

3
2
3
2
48'

Rewelacyjna parada Bartosza Klebaniuka. Za pierwszym razem jeszcze zawahał się, kiedy miękkie dośrodkowanie KAA Gent obiło słupek, ale już na dobitkę zareagował po prostu kapitalnie. Piłka zatańczyła blisko linii bramkowej, ale nie została wpakowana do sieci.