W ostatnich minutach nieco aktywniejsi piłkarze Juventusu.

1
1
2
85'

Pozostało pięć minut regulaminowego czasu. Była jeszcze jedna szansa na zdobycie gola po błędzie Marco Sportiello. Arkadiusz Milik domagał się jeszcze przyznania gospodarzom rzutu karnego za zagranie ręką.

1
1
1
82'

AC Milan. Schodzi: Ruben Loftus-Cheek. Wchodzi: Kevin Zeroli.

wchodzi Wchodzi
Kevin Zeroli #85
schodzi Schodzi
82'

AC Milan. Schodzi: Yunus Musah. Wchodzi: Davide Bartesaghi.

Davide Bartesaghi #95
Yunus Musah #80
81'

Juventus FC. Schodzi: Kenan Yildiz. Wchodzi: Fabio Miretti.

Kenan Yildiz #15
78'

Niewiele czasu pozostało do zakończenia spotkania. Wynik, jak widać, bez zmian, ale po przerwie jest znacznie energiczniej niż w pierwszej połowie.

73'

Arkadiusz Milik miał szansę na wpakowanie piłki do bramki Milanu w 73. minucie. Polak strzelił po dośrodkowaniu Federico Chiesy, ale również on nie znalazł sposobu na pokonanie dobrze dysponowanego Marco Sportiello. Bramkarz Milanu wyrasta na bohatera.

1
71'

AC Milan. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Noah Okafor.

70'

Przerwa w grze jest spowodowana urazem Oliviera Girouda.

67'

Marco Sportiello wmieszał się w atak Bianconerich.

65'

Po nieco ponad godzinie Juventus przeszedł na ustawienie z trzema napastnikami. Do ataku wszedł między innymi Arkadiusz Milik za Dusana Vlahovicia, a trio ofensywne stworzył z Kenanem Yildizem oraz Federico Chiesą.

63'

AC Milan. Schodzi: Yacine Adli. Wchodzi: Ismael Bennacer.

62'
61'

Wejdzie Arkadiusz Milik!

1
1
1
60'

Kwadrans po przerwie za zespołami. Przed momentem Tijjani Reijnders miał ochotę na pokonanie Wojciecha Szczęsnego uderzeniem zza linii pola karnego, jednak skończyło się trafieniem w blisko ustawionego Andreę Cambiasso.

54'

Wojciech Szczęsny kontrolował do końca, w którym miejscu znajdzie się piłka po dośrodkowaniu Alessandro Florenziego.

1
50'

W 50. minucie ponownie zaatakowali piłkarze Juventusu, a ich długie rozegranie nieomal zakończyło się otwarciem wyniku. Futbolówka trafiła do Filipa Kosticia, a ten oddał zaskakujące uderzenie. Z trudem odbił je Marco Sportiello i umożliwił jeszcze wykonanie dobitki Danilo. Także Brazylijczyk nie pokonał bramkarza Milanu, który popisał się podwójną interwencją.

1
1
1
48'

Rozegranie Bianconerich z wykorzystaniem szeroko ustawionego Timothy'ego Weaha. Brakuje elementu przyspieszenia, jakiegoś zaskoczenia zawodnikom z Piemontu.

czas Druga połowa
komentarz

Piłkarze powrócili z szatni na boisko.

Czy po przerwie padnie minimum gol?
1
komentarz

Pierwsza połowa była całościowo rozczarowaniem. Nie dość, że brakowało sytuacji podbramkowych, to jeszcze jakości. Tylko od czasu do czasu robiło się ciekawie i wynik 0:0 nie zmienił się. Już w doliczonym czasie promykiem nadziei, przed drugą częścią, były dwa strzały celne Juventusu. Dusan Vlahović nie pokonał bramkarza Milanu z rzutu wolnego, a niewiele później Włoch nie dał się zaskoczyć kopnięciem z bliższej odległości.

45+1'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Yunus Musah za faul na Dusanie Vlahoviciu.

AC Milan
1
2
45'

Doliczone dwie minuty.

43'

Podniosła się delikatna wrzawa na trybunach. Kenan Yildiz nie zdołał jednak wyprzedzić Marco Sportiello i oddać strzału po dośrodkowaniu Andrei Cambiaso.

2
41'

Pozostało kilka minut w pierwszej połowie spotkania, a dzieje się tyle co nic. AC Milan zdobył przewagę w posiadaniu piłki, ale Wojciech Szczęsny nie ma nic innego do roboty niż gratulowanie interwencji swoim kompanom z pola.

37'

Krótka przerwa w grze po przewinieniu w centrum boiska. Piłkarze musieli poczekać na pozbieranie się jednego z nich na równe nogi.

35'

W ostatnich minutach nieco aktywniejsi podopieczni Stefano Piolego, jednak najmocniejszym akcentem było uderzenie niecelne Alessandro Florenziego.

30'

Dwa kwadranse meczu za zespołami.

1
1
1
1
1
29'

Ponownie niecelne uderzenie i od bramki Wojciech Szczęsny.

1
1
1
1
1
27'

Przerwa w grze jest spowodowana urazem piłkarza Milanu.

1
1
1
1
1
25'

AC Milan stara się odpowiadać swoimi atakami, jednak szarże Rafaela Leao i Oliviera Girouda nie są niebezpieczne dla Wojciecha Szczęsnego. Problem gości polega na tym, że nie kończą ataków strzałami, a kiedy już oddali premierowe uderzenie w 25. minucie, to Rafael Leao wyraźnie spudłował.

22'

Kilku zawodników Juventusu miało ochotę na oddanie strzału po dośrodkowaniu Timothy'ego Weaha. Całe zamieszanie zakończyło się niedokładnym uderzeniem Andrei Cambiaso.

20'

Odważniej Rossoneri, a Alessandro Florenzi znalazł się w pobliżu narożnika pola karnego przeciwnika. Jego dośrodkowanie zostało zablokowane przez uważnych podopiecznych Massimiliano Allegrego.

1
1
16'

Krótka przerwa w grze spowodowana urazem.

1
1
1
13'

Przewaga w posiadaniu piłki po stronie Juventusu. Jak dotąc AC Milan z problemami i nie zagroził bramce strzeżonej przez Wojciecha Szczęsnego.

1
1
10'

Do bramki Juventusu powrócił Wojciech Szczęsny, który we wtorek zobaczył mecz Pucharu Włoch z ławki rezerwowych. Tradycyjnie zwolnił miejsce między słupkami Mattii Perinowi. Liga należy jednak do reprezentanta Polski. Massimiliano Allegri zdecydował się na roszadę w ataku, ale zamiast Federico Chiesy wstawił Kenana Yildiza, a nie Arkadiusza Milika. Polak nie przekonał decydującym golem strzelonym Lazio w półfinale Coppa Italia.

2
8'

Juventus stara się zdominować mecz od pierwszych minut. W 8. minucie było pierwsze uderzenie celne, którym Dusan Vlahović sprawdził formę Marco Sportiello. Włoch zastępuje kontuzjowanego Mike'a Maignana między słupkami Milanu.

5'

Akcja Bianconerich z wykorzystaniem ustawionego na lewej stronie boiska Filipa Kosticia. Dośrodkowanie reprezentanta Serbii zostało zablokowane i gospodarze musieli zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.

3'

Drużyny wyszły na boisko w klasycznych strojach. Gospodarze w biało-czarnych strojach, a AC Milan w czerwono-czarnych pasiakach, a także czarnych spodenkach oraz getrach.

czas Start meczu
17:56

Ostatnie przygotowania do rozpoczęcia meczu.

1
17:56

Tak zapowiadamy najważniejsze wydarzenia kolejki.

1
17:55

Sędzia: Maurizio Mariani

17:52

Zestawienie Milanu.

17:52

Wojciech Szczęsny zagra od początku, a Arkadiusz Milik wśród zawodników rezerwowych.

17:48

W jednym z hitów kolejki w lidze włoskiej dojdzie do spotkania trzeciego w tabeli Juventusu z wiceliderem Milanem. Bianconeri, po awansie do finału Pucharu Włoch, mają jeszcze możliwość podniesienia temperatury w walce o wicemistrzostwo Włoch. Warunkiem jest pokonanie Rossonerich, którzy nie wygrali od czterech meczów i między innymi pożegnali się z Ligą Europy.