Frosinone Calcio. Schodzi: Luca Mazzitelli. Wchodzi: Francesco Gelli.

Frosinone Calcio. Schodzi: Nadir Zortea. Wchodzi: Mateus Lusuardi.

Mateus Lusuardi #47
Nadir Zortea #19
90+2'

Giovanni Simeone miał ochotę na wykorzystanie dośrodkowania swojego imiennika Giovanniego Di Lorenzo. Blisko Argentyńczyka znalazła się grupka zdeterminowanych przyjezdnych i nie pozwolili oni na przetestowanie strzałem bramkarza.

90'

Michael Fabbri zdecydował się na doliczenie pięciu minut.

89'

Ile minut doliczy sędzia?

83'

Demba Seck mógł zameldował się na boisku, po wbiegnięciu z ławki rezerwowych, strzałem do bramki, jednak pozostaje remisowo.

82'

Giovanni Di Lorenzo zakończył atak indywidualny dośrodkowaniem. Piłka została odprowadzona poza boisko przez Stefano Turatiego. Mało czasu pozostało na odzyskanie prowadzenia po raz drugi.

78'

Frosinone Calcio. Schodzi: Matias Soule. Wchodzi: Demba Seck.

Demba Seck #8
78'

Frosinone Calcio. Schodzi: Marco Brescianini. Wchodzi: Reinier.

Reinier #12
75'

Będzie zmieniać Francesco Calzona.

1
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Walid Cheddira. Asystował mu Nadir Zortea.

W 73. minucie ponownie jest remis, tym razem 2:2, a najtrudniejszym do upilnowania spośród przyjezdnych jest Walid Cheddira. Cieszył się on z drugiego gola i ponownie zaszedł za skórę zawodnikom Napoli. Napastnik główkował celnie po dośrodkowaniu Nadira Zortei.

Walid Cheddira #70
Asysta:
1
71'

Ponownie zaatakowali Giovanni Di Lorenzo i Matteo Politano, a ten duet był odpowiedzialny za zdobycie pierwszej bramki popołudnia. Tym razem przyjezdni nie pozwolili na równie dużo i Frosinone Calcio pozostaje jeszcze w kontakcie z faworytem.

68'

Napoli ponownie na prowadzeniu! Victor Osimhen z golem.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Rui za ostre przewinienie.

SSC Napoli
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Victor Osimhen.

Napoli odzyskało prowadzenie w 63. minucie, a bramka na 2:1 była dziełem liderów ofensywy Azzurrich. Victor Osimhen cieszył się z pokonania Stefano Turatiego, chociaż równie ważną robotę wykonał Chwicza Kwaracchelia. Nigeryjczyk wykonał dobitkę uderzenia Gruzina, którego nie udało się lepiej sparować bramkarzowi Frosinone Calcio.

1
1
62'

Dla odmiany zaatakowali przyjezdni i musiał bronić z poświęceniem Leo Ostigard. Dzięki dobremu ustawieniu defensora nie interweniował tym razem Alex Meret.

60'

Interweniował z powodzeniem obrońca Frosinone Calcio i nie pozwolił Victorowi Osimhenowi na oddanie uderzenia po dośrodkowaniu Matteo Politano. Nie powinno zawodnikom beniaminka zabraknąć zaangażowania po doprowadzeniu do remisu.

57'

Na razie tylko jedno przewinienie zostało wycenione przez sędziego na napomnienie żółtą kartką.

55'

Napoli musi pozbierać się po kompromitującym błędzie bramkarza. Alex Meret praktycznie podarował zawodnikom Frosinone Calcio wyrównanie, a kompani z pola muszą martwić się o odzyskanie prowadzenia.

52'

Doprowadzili do remisu 1:1 goście!

50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Walid Cheddira. Asystował mu Matias Soule.

Frosinone Calcio nie zrezygnowało z atakowania po zmarnowaniu rzutu karnego. Już po przerwie drużyna z regionu Lacjum postanowiła poszukać wyrównania i zrobiła to skutecznie. W 50. minucie goście doprowadzili do remisu 1:1 strzałem Walida Cheddiry. Napastnik nie miał problemu z wkopaniem piłki z bliska do bramki po błędzie Alexa Mereta.

1
47'

Pograli na połowie przeciwnika piłkarze z Afryki. Na zakończenie ataku Andrego-Francka Zambo Anguissy oraz Victora Osimhena było groźne uderzenie, ale interweniował na czas Stefano Turati. Jeszcze szansa na wykonanie dobitki, jednak bramkarz Frosinone Calcio mógł liczyć na asekurację obrońców.

1
47'

Krótko po przerwie dobrze interweniował skoncentrowany Mario Rui. Portugalczyk znajdował się w odpowiednim miejscu i rozprawił się z podaniem crossowym.