(1:0)
Zakończony
ACF Fiorentina
komentarz

Juventus zrobił kolejny krok w kierunku Ligi Mistrzów. Piłkarze z Turynu dość szczęśliwie pokonali Fiorentinę 1:0. W 2. połowie kapitalną interwencją popisał się Wojciech Szczęsny.

1
90+3'
ŻÓŁTA KARTKA
Lucas Beltran #9
90+2'

Juventus coraz bliżej wygrany. Jednak jakość gry gospodarzy pozostawiła, szczególnie po przerwie, wiele do życzenia.

90'

Pogramy jeszcze przez 3 minuty.

88'

Fiorentina w ataku, goście szukają remisu. Juventus po przerwie prezentuje się bardzo źle.

86'
Kenan Yildiz #15
Juventus FC
85'
85'

Zamieszanie pod bramką Juventusu, ale goście sami sobie przeszkadzali!

3
1
84'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Michael Kayode #33
83'

Czas płynie, Fiorentina atakuje, ale nie potrafi przekuć przewagi w strzały.

80'

Próba z dystansu w wykonani Beltrana. Daleko od bramki Szczęsnego.

1
1
78'

Kontra Juventusu, jednak bez zagrożenia pod bramką Fiorentiny. Dużo słabsza 2. połowa w wykonaniu gospodarzy.

77'

Juventus bardzo ryzykuje chcąc dowieźć skromne prowadzenie. Fiorentina stara się to wykorzystać.

74'

Uderzenie Nico Gonzaleza. Fenomenalną paradą popisał się Szczęsny! Polak zbił piłkę na poprzeczkę!

1
1
75'
Carlos Alcaraz #26
Andrea Cambiaso #27
70'

Nico Gonzalez niepotrzebnie zdecydował się na strzał z ostrego kąta. W efekcie przestrzelił wyraźnie.

69'
Juventus FC
66'

Kolejna próba gości. Strzał z dystansu Kayode, ale wysoko ponad bramką Szczęsnego.

64'

Gramy, ponownie zaczynamy się nudzić. Fiorentina niby próbuje, ale jakoś tak bez przekonania.

1
1
1
1
1
62'

Mogło być groźnie w polu karnym Juventusu. Sędzia dostrzegł zagranie ręką i akcję przerwał.

1
61'
61'
59'
59'

Gracze z Florencji cały czas przy piłce. Juventus ustawił się pod własnym polem karnym i czeka.

59'
Samuel Iling-Junior #17
56'

Milenković omal nie wbił piłki do własnej bramki. Sporo szczęścia mieli goście!

55'

Barak uderzył, Szczęsny obronił. Juventus źle prezentuje się po przerwie, Fiorentina niewiele więcej, ale przeważa.

54'

Minuty płyną, Fiorentina wciąż nie jest w stanie zagrozić Szczęsnemu.

51'

Goście wymieniają podania na połowie gospodarzy. Bez jakiegokolwiek efektu.

48'

Spokojne pierwsze minuty po przerwie. Fiorentina w ataku, ale bez okazji.

czas Druga połowa
46'
Riccardo Sottil #7
komentarz

Juventus prowadzi z Fiorentiną, która 1. połowę w dużej części przespała.

1
45'

Pogramy jeszcze przez 2 minuty.

44'

Fiorentina przebudziła się i przed przerwą zaczęła szukać wyrównania.

1
41'

Próba gości z dystansu. Uderzał Biraghi, daleko od celu.

41'

Coraz bliżej przerwy. Juventus ukontentowany, rywal bezradny. Taki miły dla gospodarzy wieczór.

38'

Dogranie w pole karne gospodarzy. Szczęsny interweniował. Po raz pierwszy w meczu. To pokazuje, jaki potyczka ma przebieg.

36'

Juventus nie pozwala na wiele Fiorentinie, która sama zbyt dużo nie chce.

33'

Gola jednak nie ma. Sędzia anulował gola dopatrując się spalonego.

32'

Juventus podwyższył prowadzenie! Zagranie na przedpole, McKennie odegrał głową na czwarty mecz, a Vlahović wbił piłkę do siatki!

30'

Kwadrans do przerwy, a goście od dawna są w szatni. Oni z niej raczej jeszcze nie wyszli.

27'

Juventus prowadzi, Fiorentinie zbytnio nie chce się ruszyć do ataku. Nuda w Turynie.

24'

Jak na razie Fiorentina po stracie gola nie jest w stanie odpowiedzieć czymkolwiek. Spokojny wieczór ma jak na razie Wojciech Szczęsny.

21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Federico Gatti. Teraz już nie ma wątpliwości! Dogranie z rzutu rożnego, strzał Bremera zatrzymał się na poprzeczce. Do piłki dopadł Gatti i z bliska wpakował ją do siatki! 1:0!

18'

Gospodarze przy piłce, ale nic konkretnego z tego nie wynika.

15'

Kwadrans za nami. Więcej z gry ma Juventus, ale nie jest to przygniatająca przewaga.

12'

Gatti z bliska uderzył wślizgiem i trafił w poprzeczkę. Po chwili piłka znalazła się w bramce, ale sędzia dostrzegł spalonego. Wciąż bez goli.

12'

Chiesa starał się dogrywać w pole karne, jednak zbyt krótko. Obrona Fiorentiny jest czujna.

9'

Aktywniejszy jest Juventus, który jednak ma problemy z rozmontowaniem obrony gości.

6'

Piłka w bramce gości, trafił McKennie, ale był na wyraźnym spalonym.

5'

Jak na razie małe piłkarskie szachy. Nikt nie chce ryzykować i ruszyć na rywala.

3'

Pierwsze minuty za nami. Przy piłce Fiorentina. Jeszcze bez okazji, czekamy na pierwsze szanse.