Genoa CFC. Schodzi: Stefano Sabelli. Wchodzi: Giorgio Cittadini.

1
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cyril Ngonge. Asystował mu Giovanni Di Lorenzo.

Napoli nie po raz pierwszy w ostatnich tygodniach ratowało się przed porażką w ostatnich minutach meczu i dzięki strzałowi zmiennika. W 90. minucie Cyril Ngonge znalazł sposób na pokonanie Josepa Martineza i doprowadził do remisu 1:1. Skończył on z dogrania Giovanniego Di Lorenzo.

Cyril Ngonge #26
SSC Napoli
1
86'

Napoli prawie w komplecie na połowie przeciwnika, jednak kompletnie nic z tego nie wynika. Azzurri zdobywali już w tym roku gole rzutem na taśmę i na mocny finisz liczą również w sobotnie popołudnie.

82'

Genoa CFC. Schodzi: Albert Gudmundsson. Wchodzi: Vitinha.

80'

Ogromne zdenerwowanie na trybunach w Neapolu.

78'

W 74. minucie zapachniało wyrównaniem. Była na to szansa po rzucie rożnym, który wynikł z interwencji Mattii Baniego. Po dośrodkowaniu spod chorągiewki było uderzenie Zambo Anguissy i z najwyższym trudem wybronili się gracze Genoi.

74'

Genoa CFC. Schodzi: Mateo Retegui. Wchodzi: Caleb Ekuban.

Caleb Ekuban #18
Mateo Retegui #19
72'

Ostatnia akcja Napoli została przeprowadzona na prawej stronie boiska z wykorzystaniem Giovanniego Di Lorenzo. Co prawda reprezentant Włoch wypracował sobie miejsce do wykonania dośrodkowania, ale jego jakość pozostawiała bardzo dużo do życzenia. Giovanni Simeone ponownie nic nie zdziałał między zawodnikami broniącymi Albergo Gilardino.

67'

Coraz to nowi rezerwowi wysyłani na boisko przez trenera Waltera Mazzarrego.

65'

SSC Napoli. Schodzi: Pasquale Mazzocchi. Wchodzi: Mathias Olivera.

Pasquale Mazzocchi #30
1
62'

Kibice Napoli czekali na ofensywne zmiany szkoleniowca. Na boisku pojawili się za jednym zamachem Jesper Lindstroem oraz Cyril Ngonge. Właśnie ten duet zawodników ma pomóc Azzurrim w uratowaniu rezultatu. Tymczasem ponad godzina meczu jest za drużynami.

59'

SSC Napoli. Schodzi: Matteo Politano. Wchodzi: Cyril Ngonge.

59'

SSC Napoli. Schodzi: Hamed Junior Traore. Wchodzi: Jesper Lindstroem.

Hamed Junior Traore #8
56'

Ponoszą nerwy Azzurrich. Już w pierwszej połowie Napoli miało problem z przeprowadzeniem jakiegokolwiek skutecznego ataku, a aktualnie potrzebuje dwóch takich akcji do odniesienia zwycięstwa.

54'

Żółtą kartkę otrzymał Giovanni Di Lorenzo za ostre przewinienie.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Johan Vasquez za ostre przewinienie.

Johan Vasquez #22
Genoa CFC
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Morten Frendrup. Asystował mu Mateo Retegui.

W przerwie była jedna zmiana, ale trener Napoli zdecydował się tylko na wymienienie środkowego obrońcy. Wprowadził Natana za obciążonego żółtą kartką Leo Ostigarda. Przebudowana defensywa skapitulowała od razu w 47. minucie. Genoa wyczekała na możliwość przeprowadzenia ataku i zdobyła prowadzenie 1:0 strzałem Mortena Frendrupa.

Morten Frendrup #32
Genoa CFC
Asysta:
2
czas Druga połowa
46'

SSC Napoli. Schodzi: Leo Ostigard. Wchodzi: Natan.