(2:0)
Zakończony
Udinese Calcio
komentarz

Koniec meczu! Koncert Napoli, które wygrywa 4:1 w spotkaniu z Udinese. Czyżby drużyna Piotra Zielińskiego wracała na właściwe tory?

1
90+1'

Sędzia doliczył trzy minuty.

81'
GOOOOOOL!!!

Wjechał w pole karne rywala Kwaracchelia, który dośrodkował na głowę Simeone, a ten strzelił czwartego gola dla Napoli.

80'
GOOOOOOL!!!

Ależ piękna akcja Lazara Samardzicia, który minął siedmiu zawodników! Udinese zmniejsza straty.

#0
72'
ŻÓŁTA KARTKA
74'
GOOOOOOL!!!

Dopiął swego Gruzin! Zawodnik Napoli odebrał piłkę na terenie rywala, minął bramkarza Udinese i trafił do pustej bramki.

73'

Przewrócił się w polu karnym Udinese wprowadzony za Zielińskiego Cajuste. Sędzia pokazuje jasno: nie ma mowy o "jedenastce".

72'
wchodzi Wchodzi
Lazar Samardzić #20
schodzi Schodzi
Sandi Lovrić #8
72'
Jaka Bijol #3
68'

Pechowy Chwicza Kwaracchelia! Zawodnik Napoli zszedł do środka i huknął na bramkę Udinese. Piłka po jego strzale znów trafiła w słupek.

1
68'

Dobre podanie do Simeone, który przed sobą miał tylko bramkarza rywali. Strzelił jednak fatalnie, bowiem wprost w niego.

66'

Akcja Udinese zakończona płaskim, niecelnym strzałem Kamary z lewej nogi.

62'
Etienne Camara #13
1
63'
#0
60'
Hassane Kamara #9
Nehuen Perez #2
57'

Blisko trzeciej bramki dla Napoli! Dośrodkowanie Politano, które zamykał Kwaracchelia. Gruzin trafił w słupek.

1
58'
#0
Walace #7
54'

Strzał Osimhena z trudnej pozycji po podaniu Lobotki. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

53'

Zła centra Payero.

52'

Zablokowany strzał zza pola karnego Lovricia. Kolejny rzut rożny dla Udinese.

50'

Kwaracchelia próbował przedrzeć się w polu karnym Udinese. Zatrzymał go jednak jeden z defensorów rywala.

48'

Na szczęście obaj zawodnicy wstali o własnych siłach.

47'

Niebezpieczne starcie Osimhena i Bijola o górną piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Udinese.

czas Druga połowa
komentarz

Koniec pierwszej połowy! Napoli groźniejsze i zasłużenie prowadzi do przerwy z Udinese. Autorami dotychczasowych goli są Piotr Zieliński oraz Victor Osimhen.

1
45+2'

Ciekawe rozegranie stałego fragmentu gry przez Udinese. Piłka wylądowała na nodze znajdującego się przed polem karnym Napoli Lovricia, a ten uderzył nad bramką.

45+1'

1
43'

Przypomnijmy, że Osimhenowi bardzo nie spodobało się nagranie opublikowane przez Napoli na TikToku (więcej TUTAJ).

41'

Miłe obrazki na stadionie Napoli. Mimo humorów Osimhena, kibice zgromadzeni na trybunach podziękowali snajperowi za strzelonego gola.

39'
GOOOOOOL!!!

I jest gol "bohatera" ostatnich dni - Victora Osimhena! Świetne zachowanie Matteo Politano, który dograł do Nigeryjczyka. Napastnik bez problemów pokonał bramkarza rywali w sytuacji sam na sam.

38'

Ładnie pograł tercet Zieliński - Politano - Kwaracchelia. Ten ostatni próbował oddać strzał, natomiast dobrze ustawiona obrona rywala mu przeszkodziła.

34'

Bez większych konkretów z obu stron w ostatnich minutach.

1
1:0'

Ależ zepsuł to Lovrić. Wychodziło z kontrą Udinese i Słoweniec zdecydował się na strzał... wprost w jednego z defensorów Napoli.

29'

Tym razem Kwaracchelia do Ruiego i podobnie jak przed chwilą zachował się Silvestri, który skrócił kąt.

27'

Kapitalne podanie Zielińskiego w korytarz do Osimhena. Dobrze z bramki wyszedł Silvestri, który wybronił strzał Nigeryjczyka.

2
1
1
24'

Strzał Kwaracchelia i broni Silvestri! Chwilę później świetnie w defensywie zachował się Zieliński, który odebrał futbolówkę zawodnikowi Udinese.

1
1
23'

Kontra w wykonaniu Napoli. Dośrodkowanie Politano w kierunku Osimhena, który minął się z piłką.

1
1
22'

Kolejny niecelny strzał Payero.

1
21'

Rozpędziło się Napoli. Di Lorenzo wywalczył pozycję w "szesnastce" rywala i mocno zgrał piłkę, ale defensorzy Udinese dobrze zaregowali.

1
1
19'
GOOOOOOL!!!

Perfekcyjnie wykonany rzut karny przez Piotra Zielińskiego! Piłka tuż przy słupku, a sam bramkarz w dodatku został totalnie zmylony przez Polaka.

13
6
18'

Arbiter dyktuje "jedenastkę" dla Napoli! Reprezentant Gruzji był rzeczywiście kopnięty przez rywala.

2
2
18'
16'

Jest analiza na wozie VAR!

2
15'

Leży na murawie Kwaracchelia po kontakcie z defensorem Udinese. Wszystko miało miejsce... w polu karnym gości.

1
1
14'

Kwaracchelia uderzył niecelnie zza pola karnego. Gruziński gwiazdor domagał się jeszcze rzutu rożnego. Nieugięty sędzia podjął inną decyzję.

1
13'

Pognał prawą stroną Osimhen, który starał się zgrać futbolówkę w pole karne Udinese. Dobra interwencja Bijola i jest rzut rożny dla Napoli.

1
11'

Ależ szansa dla Zielińskiego! Polak przyjął piłkę w polu karnym rywala, ale jego strzał poleciał wysoko nad bramką.

1
2
1
9'

Wyskakiwał do piłki Politano, który padł przy tym na murawę. Wyraźnie cierpi reprezentant Włoch. Zapewne nie było to przyjemne dla jego żeber.

1
1
2
7'

Wychodził na pozycję Osimhen, który starł się z Bijolem. Sędzia zadecydował, że faulował nigeryjski napastnik.