Żółtą kartkę otrzymał Noah Okafor za faul na Nicoli Zalewskim.

90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leonardo Spinazzola. Asystował mu Edoardo Bove.

Bramka na 1:2 padła, ale dopiero w doliczonym czasie po odbitym rykoszetem strzale Leonardo Spinazzoli.

90+2'

Już w doliczonym czasie jeszcze jedno przyspieszenie Nicoli Zalewskiego. Jego zagranie zakończyło się ponownie lądowaniem piłki w rękawicach Mike'a Maignana. Nic nie wskazuje nawet na jednego gola Giallorossich, którzy nie są groźni także w rywalizacji jedenastu na dziesięciu.

90'

Doliczone sześć minut.

85'

Żółta kartka dla Romelu Lukaku za ostre przewinienie.

1
83'

AS Roma ma przewagę w posiadaniu piłki, jednak kompletnie nic z tego nie wynika. Akcja z wykorzystaniem Nicoli Zalewskiego, ale została ona unieszkodliwiona przez Malicka Thiawa wyekspediowaniem piłki na korner.

80'

Mike Maignan nie pozwala sobie na popełnianie prostych pomyłek. Niezmiennie skoncentrowany jest bramkarz Rossonerich i wyłapał futbolówkę po dośrodkowaniu. W taki sposób gospodarze na pewno nie poprawią niekorzystnego wyniku.

79'

AS Roma. Schodzi: Gianluca Mancini. Wchodzi: Riccardo Pagano.

wchodzi Wchodzi
Riccardo Pagano #60
schodzi Schodzi
75'

Jednym ze zmienników w AS Romie jest sprowadzony w końcówce okna transferowego Romelu Lukaku. Belg zadebiutował w nowym zespole i krótko po pojawieniu się na murawie, miał możliwość zdobycia gola kontaktowego. Nie przymierzył jednak pod poprzeczkę.

79'
70'

AS Roma. Schodzi: Zeki Celik. Wchodzi: Edoardo Bove.

70'

AC Milan. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Tommaso Pobega.

Tommaso Pobega #32
70'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro Paredes za przewinienie taktyczne.

69'

Bryan Cristante uruchomił perfekcyjnym podaniem Nicolę Zalewskiego. Reprezentant Polski wypracował sobie miejsce do wykonania dośrodkowania, ale posłał piłkę prosto w rękawice Mike'a Maignana.

67'

Będą kolejne roszady personalne w Romie.

64'

AS Roma nabrała odrobinę rozpędu po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Fikayo Tomoriego. Była akcja indywidualna Nicoli Zalewskiego, ale zakończyła się ona kolizją z przeciwnikiem, choć Davide Calabria wydawał się być już zgubiony.

61'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Fikayo Tomori za kolejny faul na Andrei Belottim.

60'

Jose Mourinho wygląda na bezradnego. Trener rzymian stoi bez energii w pobliżu boiska i nawet specjalnie się nie awanturuje.

58'

AS Roma w rozegraniu piłki, jednak kompletnie nic z tego nie wynika. Piłka uciekła gospodarzom ponownie pod nogi bezrobotnego Mike'a Maignana.

54'

Gra przerwana z powodu spalonego Stephana El Shaarawy'ego.

52'

Ponownie zaatakowali Rossoneri, którzy tworzą znacznie więcej niebezpieczeństwa na połowie przeciwnika. Tym razem bez gola, ale rzymianie na trybunach są coraz mocniej rozgoryczeni obrazem spotkania.

48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rafael Leao. Asystował mu Davide Calabria.

Krótko po przerwie Milan zdobył gola na 2:0 i raz jeszcze uciszył Stadio Olimpico. Rafael Leao świętował zdobycie bramki pod sektorem z kibicami z Mediolanu. Było co świętować, ponieważ napastnik oddał strzał nożycami, a piłka, przed lądowaniem w siatce, odbiła się jeszcze od słupka. Pozycja była bardzo trudna, mimo to Rafael Leao przymierzył wyśmienicie po dośrodkowaniu Davida Calabrii.