(1:0)
Zakończony
US Sassuolo
90+2'

Atak Napoli został przerwany z powodu spalonego Giovanniego Simeone. Uśmiechnięty Argentyńczyk był świadomy, że nie przypilnował linii obrońców Sassuolo.

90'

Doliczone sześć minut.

90'

SSC Napoli. Schodzi: Juan Jesus. Wchodzi: Leo Ostigard.

wchodzi Wchodzi
Leo Ostigard #55
schodzi Schodzi
87'

Napoli w rozegraniu, a doliczanie wielu minut jest bezcelowe. Neroverdi nawet nie próbują odebrać piłki gospodarzom i koncentruje się na bronieniu wewnątrz własnego pola karnego.

80'

Będzie seria zmian w Napoli.

78'

Piotr Zieliński wymienił podania blisko linii pola karnego i uruchomił Giacomo Raspadorego. Mocne uderzenie Włocha, ale tak samo jak przy rzucie karnym, nie potrafił przymierzyć do bramki Andrei Consigliego.

76'

US Sassuolo. Schodzi: Nedim Bajrami. Wchodzi: Kristian Thorstvedt.

Kristian Thorstvedt #42
Nedim Bajrami #11
73'

Próba pokonania Andrei Consigliego technicznym strzałem. Andre-Franck Zambo Anguissa nie przebił się przez obrońców Sassuolo na zakończenie ataku Piotra Zielińskiego oraz Chwiczy Kwaracchelii.

70'

Przerwa na napoje.

69'

US Sassuolo. Schodzi: Andrea Pinamonti. Wchodzi: Samuele Mulattieri.

Samuele Mulattieri #8
67'

Dwubramkowa zaliczka, do tego gra w jedenastu przeciwko dziesięciu gościom, nie można spodziewać się innego rozstrzygnięcia niż drugiego w sezonie zwycięstwa podopiecznych Rudiego Garcii.

1
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Giovanni Di Lorenzo. Asystował mu Chwicza Kwaracchelia.

Przewaga Azzurrich była przygniatająca, co znalazło potwierdzenie w 64. minucie. Giovanni Di Lorenzo ostatecznie odebrał osłabionym przeciwnikom nadzieję na zapunktowanie strzałem na 2:0 między nogami bramkarza. Asystował dopiero co wprowadzony z ławki rezerwowych na boisko Chwicza Kwaracchelia.

61'

US Sassuolo. Schodzi: Armand Lauriente. Wchodzi: Emil Ceide.

Emil Ceide #15
Armand Lauriente #45
61'

US Sassuolo. Schodzi: Matias Vina. Wchodzi: Marcus Pedersen.

Marcus Pedersen #3
Matias Vina #17
61'

US Sassuolo. Schodzi: Daniel Boloca. Wchodzi: Uros Racic.

Daniel Boloca #24
60'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Giacomo Raspadori!

W 60. minucie jeszcze lepszą szansę na gola miał Giacomo Raspadori, ale nie przymierzył do bramki z rzutu karnego za zagranie ręką Martina Erlicia.

59'

Po dośrodkowaniu Piotra Zielińskiego i strzale głową Amira Rrahmaniego było zagranie ręką Martina Erlicia. Rzut karny i to drugi dla Napoli.

1
57'

W 57. minucie swoją szansę na gola miał Piotr Zieliński. Reprezentant Polski kończył zespołową akcję Napoli, ale zabrakło mu dokładności, przez co nie potwierdził drugą bramką przewagi liczebnej Azzurrich.

1
55'

Piłka pod nogami nieco zrezygnowanego bramkarza Neroverdich. Sassuolo nie dość, że ma gola do odrobienia, to na domiar złego o jednego piłkarza mniej na murawie.

51'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Maxime Lopez.

W 51. minucie Sassuolo dodatkowo skomplikowało sobie zadanie, ponieważ Maxime Lopez opuścił boisko z powodu czerwonej kartki. Antonio Giua usunął pomocnika z gry, ponieważ ten miał niewyparzony język i nieparlamentarnie komentował decyzje sędziego.

US Sassuolo
2
50'

Juan Jesus ustawił się w odpowiednim miejscu własnego pola karnego i nie pozwolił Neroverdim na oddanie strzału po dośrodkowaniu Jeremy'ego Toljana.

1
47'

Druga połowa rozpoczęła się tak jak pierwsza, czyli atakiem Napoli. Victor Osimhen miał możliwość pokonania Andrei Consigliego strzałem głową po dośrodkowaniu Matteo Politano. Zabrakło niewiele dokładności najskuteczniejszemu napastnikowi Azzurrich.