Bianconeri wymieniają podania, natomiast piłkarze Udinese Calcio nie są już mocno zaangażowani w pressowanie. To już jasne - komplet punktów ruszy do Turynu.

Juventus FC. Schodzi: Dusan Vlahović. Wchodzi: Kenan Yildiz.

wchodzi Wchodzi
Andrea Cambiasso #15
schodzi Schodzi
83'

Wojciech Szczęsny pracuje na czyste konto. Dobra interwencja bramkarza Juventusu po strzale z bliska Nahuena Pereza.

3
3
79'

W 79. minucie Polak uczestniczył w akcji zakończonej strzałem do bramki Dusana Vlahovicia, ale gol nie został uznany z powodu spalonego Samuela Illinga-Juniora.

1
1
1
1
79'

W końcówce meczu pokaże się Arkadiusz Milik, dla którego akurat dobra gra Federico Chiesy oraz Dusana Vlahovicia nie była najlepszą wiadomością.

1
1
76'

Wojciech Szczęsny starannie ustawił kompanów z pola przed rzutem wolnym Udinese Calcio. Ostatecznie wrzutka została poskromiona przez jednego z broniących podopiecznych Massimiliano Allegrego.

1
1
1
75'

Udinese Calcio. Schodzi: Beto. Wchodzi: Lorenzo Lucca.

Marley Ake #17
73'

Gra wznowiona po raz ostatni i pokazał się w ataku Weston McKennie. Podanie Dusana Vlahovicia do wprowadzonego w przerwie Amerykanina, a ten zdenerwował swoim niecelnym strzałem Massimiliano Allegrego.

71'

Przerwa na napoje.

1
69'

Juventus FC. Schodzi: Andrea Cambiaso. Wchodzi: Samuel Iling-Junior.

1
67'

Nieporozumienie zawodników atakujących Juventusu i to mogło mieć przykre konsekwencje. Goście skupili się na wyjaśnianiu bałaganu, tymczasem Udinese Calcio przeprowadziło kontratak. Na jego zakończenie Sandi Lovrić główkował niecelnie po wrzutce Lazara Samardzicia.

1
1
1
1
1
65'

Była jedna celna próba pokonania Wojciecha Szczęsnego po przerwie. Polak poradził sobie wzorowo z kopnięciem Lazara Samardzicia i po ponad godzinie spotkania pozostaje z czystym kontem.

1
62'

Kolejne rozegranie gospodarzy, ale daleko od bramki Wojciecha Szczęsnego. Juventus nie tylko skuteczny w ofensywie, ale również zdyscyplinowany w obronie. Może goście jeszcze nam to zaproponują coś interesującego dla ożywienia widowiska.

1
59'

Kwadrans po przerwie raczej spokojny. Juventus oddał piłkę przeciwnikom, a Udinese Calcio poczyna sobie niezdarnie w ataku pozycyjnym. Sandi Lovrić znudził się wymienianiem podań i oddał uderzenie z dystansu obok bramki Wojciecha Szczęsnego.

1
57'

Udinese Calcio. Schodzi: Festy Ebosele. Wchodzi: Joao Ferreira.

Hassane Kamara #13
Nehuen Perez #2
56'

Przerwa w grze jest spowodowana urazem.

53'

Ponownie niepewne zachowanie Marco Silvestrego na przedpolu. Bramkarz absolutnie nie jest pewnym punktem zespołu z Udine.

50'

Zrobiło się niebezpiecznie dla Juventusu po strzale Walace'a. To dlatego, że piłka odbiła się rykoszetem od Adriena Rabiota, co mogło zmylić przyczajonego między słupkami Wojciecha Szczęsnego. Ostatecznie jednak pudło.

48'

W przerwie po dwie zmiany w obu zespołach, chociaż z kompletnie innego powodu. Udinese musi ratować się przed totalną kompromitacją, a trener Juventusu może już przyglądać się innym rozwiązaniom przed kolejnymi meczami sezonu.

czas Druga połowa
46'

Juventus FC. Schodzi: Timothy Weah. Wchodzi: Nicolo Fagioli.

Nicolo Fagioli #21
46'

Udinese Calcio. Schodzi: Hassane Kamara. Wchodzi: Jordan Zemura.

Lazar Samardzić #33
Sandi Lovrić #12
46'

Udinese Calcio. Schodzi: Oier Zarraga. Wchodzi: Lazar Samardzić.

Festy Ebosele #6
komentarz

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.

komentarz

W Udinese z kolei problemy.

komentarz

Juventus walczy o lidera.

Czy Juventus podwyższy wynik po przerwie?
komentarz

Bawi się Juventus, co tu więcej dodawać. 3:0 po nieco ponad 45 minutach. Do bramki Udinese Calcio strzelali Federico Chiesa, Dusan Vlahović oraz Adrien Rabiot. Z kolei gospodarze odpowiedzieli tylko jednym uderzeniem celnym Floriana Thauvina na bramkę Wojciecha Szczęsnego.

45+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adrien Rabiot. Asystował mu Andrea Cambiaso.

Rozdrażnieni piłkarze z Turynu odpowiedzieli golem na 3:0 i podsumowali bardzo dobrą grę w pierwszej części. Adrien Rabiot rozpoczął i zakończył akcję bramkową. Francuz główkował do siatki po wrzutce Andrei Cambiaso. Nie popisał się Marco Silvestri, który śmiało powinien poradzić sobie z wrzutką. Nie zrobił tego i kolejne nieszczęśccie Udinese Calcio było gotowe.

Juventus FC
Asysta:
3
2
45+1'

Dopiero w czasie doliczonym Florian Thauvin sprawdził koncentrację Wojciecha Szczęsnego, a ta jest bez zarzutu.

45'

43'

Tym razem nieudana kombinacja ustawionych na desancie Federico Chiesy z Dusanem Vlahoviciem. Udinese Calcio odzyskało piłkę, a akcja gospodarzy zakończyła się strzałem zdecydowanie nad poprzeczką Floriana Thauvina.

40'

Przerwa w grze jest spowodowana urazem Timoty'ego Weaha.

37'

Sytuacja na boisku jest kontrolowana przez Juventus. W pierwszej połowie gospodarze są bezradni i nie sprawdzają Wojciecha Szczęsnego w inny sposób niż dośrodkowaniami. Przed momentem było co prawda uderzenie, jednak piłka ominęła posterunek bramkarza reprezentacji Polski.

1
1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo za popełnienie brzydkiego przewinienia.

Juventus FC
1
32'

Juventus kontroluje wydarzenia na boisku, a ostatnia, indywidualna szarża Fabio Mirettego została poskromiona faulem przez rozdrażnionego zawodnika Udinese Calcio.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Kabasele za brzydkie przewinienie.

1
30'

Po powrocie zawodników z pauzy na boisko była jeszcze jedna interesująca akcja Juventusu. Płaskie zagranie Federico Chiesy nie dotarła do zawodnika zdolnego do oddania strzału, ponieważ zostało zatrzymane przez Sandiego Lovricia.

28'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Sandro za przerwanie ataku przeciwnika faulem.

Juventus FC
1
25'

23'

Timothy Weah pomógł kompanom w bronieniu i właśnie jego interwencja nie pozwoliła gospodarzom na sprawdzenie pierwszym strzałem Wojciecha Szczęsnego.

1
20'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dusan Vlahović.

Od 20. minuty jest 2:0 dla Juventusu. Dusan Vlahović zabrał się za wykonanie rzutu karnego i oddał płaskie uderzenie do siatki po zmyleniu Marco Silvestrego. Jedenastka została przyznana zespołowi z Turynu za zagranie ręką Festy'ego Ebosele, który nie zareagował dobrze na kopnięcie Alexa Sandro. Podopieczni Massimiliano Allegrego spokojnie punktują Udinese Calcio.

2
19'

Rzut karny za zagranie ręką Festy'ego Ebosele po zagraniu Alexa Sandro.

1
17'

Ładna akcja podopiecznych Massimiliano Allegrego z udziałem Timothy'ego Weaha. Ostatecznie została ona przerwana z powodu spalonego i po dośrodkowaniu Danilo nie było kontynuacji.

1
14'

Beto pomagał sobie ręką w opanowaniu piłki. Nie mógł tego przegapić sędzia, a wznowienie od rzutu wolnego zostało przyznane Juventusowi.

11'

Nie było nawet chwili na wspomnienie o strojach obu zespołów. Udinese Calcio na biało z czarnym pasem. Z kolei Juventus na czarno z białymi elementami. Bianconeri z Turynu nie dają chwili wytchnienia kompletnie zagubionym gospodarzom.

8'

Skuteczna interwencja Marco Silvestrego, który poradził sobie w podręcznikowy sposób z dośrodkowaniem w pole karne Udinese Calcio. Na razie Juventus pozostaje w zdecydowanym natarciu.

1
6'

Drużyna z Piemontu pozostała w natarciu, a następne uderzenie celne oddał Andrea Cambiasso. Piłka poleciała prosto w Marco Silvestrego. Tym razem bramkarz gospodarzy nie pozwolił sobie na kapitulację.

1
2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Federico Chiesa. Asystował mu Dusan Vlahović.

Juventus rozpoczął strzelanie w nowym sezonie już w 2. minucie meczu w Udine. Było to bardzo mocne otwarcie rozgrywek. Federico Chiesa dostał podanie blisko linii pola karnego i nie zastanawiał się długo nad sposobem zakończenia ataku. Płaskie, mocne uderzenie między nogami defensora i Marco Silvestri jedynie odprowadził piłkę wzrokiem w narożnik bramki.