(0:0)
Zakończony
FC Metz
komentarz

Po kolejne trzy punkty w Ligue 1 sięgnęli piłkarze PSG. Paryżanie pokonali na własnym stadionie Metz 3:1. 25. urodziny dwoma golami uczcił Kylian Mbappe .

1
1
1
90+5'

Ramos uderzał w świetnej sytuacji, ale z dziesięciu metrów przestrzelił!

90+4'

PSG przy piłce, gospodarze nie zamierzają oddawać piłki rywalom.

90+1'
90+1'
90+1'
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

90'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Danley Jean-Jacques #27
88'

W meczu już wszystko jasne. Niewiele dzieje się pod bramkami.

86'

W meczu już wszystko jasne. Piłkarze Metz nie są w stanie zagrozić gospodarzom.

83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Po emocjach! Błąd popełnił obrońca Metzu, który zbyt lekko zagrywał do bramkarza. Piłkę przejął Mbappe, ograł Alexandre Oukidja i uderzył do pustej bramki.

2
1
82'

Piłkarze PSG nie dopuszczają rywala pod własne pole karne. Coraz mniej czasu mają piłkarze Metz.

79'

Kontra paryżan, niemal do pustej bramki starał się uderzać Kang-in Lee, w ostatnim momencie zablokował go obrońca.

78'

Zapowiada się nerwowa końcówka. Piłkarze Metz szukają remisu!

75'

Kwadrans do końca. Paryżanie atakują, gospodarze nie zamierzają dopuścić rywala pod własną bramkę.

72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Matthieu Udol. No i masz ci los! Metz wraca do gry! Dogranie z kornera, a Udol strzałem głową z pięciu metrów trafił do siatki! To niemal kopia gola Sergiego Roberto ze środowego meczu Barcelony. 2:1!

Matthieu Udol #3
FC Metz
1
1
1
71'

Groźne zrobiło się pod bramką gospodarzy. Ostatecznie zabrakło celnego uderzenia. Piłka wyszła na korner.

71'
Ibou Sane #37
Cheikh Sabaly #14
71'
Simon Elisor #11
69'

Wydaje się, że losy gry są już jasne. Paryżanie nie zamierzają oddawać inicjatywy graczom Metz.

66'

Akcja gości pra stroną, van den Kerkhof ostatecznie zagrożenia pod bramką nie wykreował.

64'

Kolejna próba Mbappe, tym razem piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

63'

Mbappe z piłką w polu karnym, zagranie do partnera zablokował obrońca.

62'
Lamine Camara #18
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. 25. urodziny efektownym trafieniem ukoronował Mbappe! Techniczny strzał z ok. 17 metrów odbił się od poprzeczki. Piłka po chwili piłka znalazła się w bramce. 2:0!

2
1
1
59'

Ruszył z piłką Mbappe, wpadł w pole karne, ale został zablokowany.

57'

PSG prowadzi i ma mecz pod kontrolą. Piłkarze Metz nie są w stanie zagrozić gospodarzom.

54'

Kang-in Lee dogrywał, piłka po uderzeniu poszybowała ponad poprzeczką.

54'

Próba ataku graczy Metz. Goście jednak trochę spanikowali. Piłka ostatecznie poszybowała ponad bramką.

52'

Paryżanie zaczęli grać z większym luzem. Wydaje się, że kolejne gole dla gospodarzy są kwestią czasu.

49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vitor Ferreira. Asystował mu Kang-in Lee. Paryżanie dopięli swego! Z prawej strony dogrywał Kang-in Lee, a Vitinha dołożył nogę z siedmiu metrów kierując piłkę do bramki! 1:0!

1
1
1
48'

Po przerwie paryżanie w ataku pozycyjnym. Z utęsknienie czekamy na pierwsze szanse bramkowe.