Ligue 1: 8. kolejka
08 paź 2023 20:45
90+5'

Świetna akcja Mbappe przy linii końcowej. Ograny rywal, uderzenie przy bliższym słupku i ponownie broni Mandanda.

90+3'

Niewiele się dzieje. Oba zespoły pewnie nie miałyby nic przeciwko, gdyby mecz już się zakończył.

90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

90'

Desire Doue strzelał niecelnie z szesnastu metrów.

88'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Vitinha #17
87'

Ależ dużo miejsca przed polem karnym miał Zaire-Emery. Uderzył płasko, ale niecelnie.

86'

Co tu się dzieje! Najpierw PSG uratowała poprzeczka, a po chwili goście wyszli ze świetną kontrą. Mbappe rozpędził się środkiem, poradził sobie z obrońcą, minął też Mandandę, ale następnie nie trafił do pustej bramki!

83'

Mbappe w polu karnym. Od razu strzelał z woleja lewą nogą, ale przypilnował bliższego słupka Mandanda.

81'

Kolejne kapitalne podanie Mbappe. Barcola był niepilnowany z prawej stronie boiska, ale najpierw źle przyjął piłkę, wyszedł Mandanda i obronił uderzenie zawodnika PSG!

80'

Vitinha z rzutu rożnego, piłka wybita w okolice szesnastego metra, jednak miał problemy z przyjęciem Lucas Hernandez. Sugerował, że był faulowany, jednak sędzia kazał mu wstawać.

1
79'

Powinno być 4:1 dla PSG, ale Hakimi nie widział lepiej ustawionych kolegów. Świetnie ruszył prawym skrzydłem, było czterech kolegów w polu karnym, ale Marokańczyk decydował się na strzał i został zablokowany.

76'

Stade Rennais. Schodzi: Amine Gouiri. Wchodzi: Martin Terrier.

Amine Gouiri #10
76'

Kolo Muani podał płasko w pole karne, ale Mbappe uderzył wysoko nad bramką.

75'
Bradley Barcola #29
75'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Manuel Ugarte. Wchodzi: Fabian Ruiz.

Manuel Ugarte #4
74'

PSG nic sobie nie robi z wysokiego pressingu rywali.

72'

Przekombinowali gospodarze. Długo przygotowywali akcję i ostatecznie Matić został złapany na spalonym.

71'
Bertug Yildirim #99
Arnaud Kalimuendo #9
71'

Stade Rennais. Schodzi: Fabian Rieder. Wchodzi: Enzo Le Fee.

Enzo Le Fee #28
70'

Mocny płaski strzał z dystansu oddał Assignon, ale nie został zmuszony do interwencji Donnarumma. W porę zablokował to Lucas Hernandez.

68'

Hakimi kolejny raz szukał płaskiego podania w pole karne, lecz Mbappe był nieznacznie spóźniony i nie oddał strzału.

66'
Desire Doue #33
66'
Adrien Truffert #3
Jeanuel Belocian #16
66'

Mbappe znowu przewrócił się po lekkim kontakcie z przeciwnikiem i sędzia po raz kolejny pokazuje mu, żeby wstawał.

64'

Słabszy fragment spotkania. Niewiele się dzieje.

61'

Pół godziny do końca. Czyżby emocje się już zakończyły? Oby nie, choć ekipa z Rennes jest kompletnie wybita z rytmu.

60'

I znowu paryżanie odzyskali kontrolę nad meczem. Nawet nie dali się nacieszyć golem kontaktowym gospodarzom.

58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Randal Kolo Muani. Asystował mu Achraf Hakimi.

Kolo Muani, co za wejście! Męczył się na boisku Goncalo Ramos, a Kolo Muani w pierwszym kontakcie z piłką strzela gola. Francuz tylko dołożył stopę po płaskim dograniu Hakimiego.

2
1
1
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Amine Gouiri. Asystował mu Ludovic Blas.

Łapią kontakt gospodarze! Ładna akcja prawą stroną, precyzyjnie zacentrował Blas, a Gouiri wyprzedził Hakimiego i z bliska pokonał Donnarummę!

Stade Rennais
1
55'

Goncalo Ramos nie wykorzystuje świetnej sytuacji. Mbappe wyprowadził kontrę, podał do lepiej ustawionego Portugalczyka, ale ten strzelił tak, że został zablokowany i piłka przeleciała obok słupka.

53'

Theate w ostatniej chwili powstrzymał rozpędzonego Mbappe. Idealnie trafił w piłkę na wślizgu, co pozwoliło uniknąć stuprocentowej sytuacji.

52'

Sporo jest niedokładności w grze PSG w drugiej połowie.

51'

Podłączył się do akcji Assignon, otrzymał podanie w tempo, nawinął rywala w polu karnym, ale strzelił za lekko i Donnarumma nie dał się zaskoczyć.

50'

A teraz po wrzutce z prawej flanki efektownie strzelał z 11 metrów Kalimuendo, jednak nie trafił w bramkę.

49'

Gouiri uderzał niecelnie zza pola karnego.

47'

Kontra PSG, Mbappe miał dużo miejsca z lewej strony, zagrał przed pole karne do Dembele, który popsuł wszystko. Chciał podać jeszcze do Goncalo Ramosa, jednak kompletnie się do tego nie przyłożył i włożył za dużo siły.