4
4
83'
81'

Dziesięć minut do końca. I Heidenheim nie zamierza się zatrzymywać. Im wciąż mało.

5
2
1
2
2
79'
GOOOOOOL!!!

Znakomita akcja Heidenheim i jest już 3:2! Ależ oni to zagrali. Iście mistrzowski kontratak i Kleindienst pakuje piłkę do pustej bramki!

Tim Kleindienst #10
27
14
3
4
7
76'
76'

1. FC Heidenheim. Schodzi: Jan-Niklas Beste. Wchodzi: Denis Thomalla.

Jan-Niklas Beste #37
1
75'

Gospodarze mieli rzut wolny z około 25 metrów. Na strzał zdecydował się Beste i nieznacznie się pomylił! ależ było blisko.

73'

Sessa był kompletnie niepilnowany na dalszym słupku. Oddał dobry strzał w bliższy róg, jednak Ulreich znakomicie interweniował na refleks!

72'

Traore powalczył z Daviesem. Rzut rożny dla Heidenheim. Coraz głośniejszy doping z trybun.

69'

Kane... z ostrego kąta obok słupka.

4
7
68'

Tel mógł strzelić gola w pierwszym kontakcie z piłką. Dostał dobre podanie, był w polu karnym, jednak w porę wyszedł z bramki Mueller i zdołał to obronić!

2
67'
67'

Musiala zatańczył w polu karnym, strzelił mocno w kierunku dalszego słupka, a w zasadzie było to mocne podanie wzdłuż bramki. Nikt jednak nie zdołał tego przeciąć.

1
66'

Rzut rożny dla Bayernu. Wrzucał Kimmich... ale cóż to było. Piłka przeleciała bardzo wysoko przez całe pole karne.

1
64'

Długie podanie w kierunku Kleindiensta. Była okazja dla Heidenheim, ale po chwili pogubił się Pieringer przed polem karnym i stracił piłkę. Proporcje były nawet trzech na dwóch.

1
62'
Benedikt Gimber #5
2
2
1
61'

Pół godziny do końca. Tu jeszcze wszystko może się wydarzyć.

1
1
60'

Wścieka się przy linii bocznej Thomas Tuchel. Został ukarany żółtą kartką.

7
1
1
58'

Gnabry przewrócił się w polu karnym po podaniu Daviesa. Czy był tam kontakt z rywalem? Sędzia pokazuje, że nie.

2
56'

Ale teraz była dobra okazja dla gości. Kane był nieatakowany w polu karnym, miał tzw. patelnię, lecz zlekceważył sytuację, strzelił za lekko i Mueller pewnie złapał piłkę.

4
2
1
56'

To już jest zupełnie inny zespół Heidenheim niż w pierwszej połowie. Bayern gra to samo, czyli nic, natomiast gospodarze ruszyli odważnie.

3
1
54'

Była szansa dla Bayernu, ale Kane z ostrego kąta strzelił obok słupka! Ale... tam był spalony, co sygnalizował sędzia asystent.

3
2
1
1
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tim Kleindienst. Asystował mu Jan-Niklas Beste.

To są nieprawdopodobne dwie minuty. Już jest remis! Beste znakomicie zacentrował w pole karne i Kleindienst z powietrza trafia na 2:2!

Asysta:
13
5
3
2
4
50'
GOOOOOOL!!!

Piękna akcja Heidenheim i mamy gola kontaktowego! W pierwszej połowie tego nie oglądaliśmy, a tu proszę. Sessa dostał dobre podanie i nie pomylił się w sytuacji sam na sam z Ulreichem!

Kevin Sessa #16
13
6
2
2
4
49'

Gimber wyręczył swojego bramkarza i obronił groźny strzał Musiali z ostrego kąta. Z dużą łatwością wypracował sobie tę sytuację Niemiec.

1
1
1
48'

Zaatakowali gospodarze, Mainka strzelał z kilkunastu metrów, ale trafił w plecy rywala.

1
1
1
76'
Marvin Pieringer #18
1
47'

Co ciekawe mieliśmy też zmianę sędziego. Robert Schroeder doznał kontuzji i nie wyszedł na drugą połowę. Teraz spotkanie prowadzi Patrick Alt.