Bayern Monachium
90+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Oscar Vilhelmsson. Asystował mu Sebastian Polter.

W doliczonym czasie również gospodarze poprawili wynik. Do bramki Manuela Neuera strzelił Oscar Vilhelmsson.

Oscar Vilhelmsson #29
4
1
1
1
3
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mathys Tel. Asystował mu Eric Maxim Choupo-Moting.

To jeszcze nie koniec strzelania do bramki Darmstadt! Bayern Monachium cieszy się z kolejnego gola zmiennika!

5
4
1
1
2
90'

Doliczony czas.

84'

Ostatnie okazje do poprawienia wyniku.

82'

Dużo zmian w obu zespołach, jednak nie można przyznać, że ten festiwal roszad personalnych wpłynął pozytywnie na obraz spotkania [/p]

1
79'

Darmstadt. Schodzi: Bartol Franjic. Wchodzi: Klaus Gjasula.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Bartol Franjic #28
79'

Darmstadt. Schodzi: Tim Skarke. Wchodzi: Sebastian Polter.

Tim Skarke #27
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Jamal Musiala.

Bramkę na 4:1 dołożył niedawno wprowadzony z ławki rezerwowych zawodnik!

5
3
1
2
72'

Niebawem przekonamy się, czy Bayern Monachium ruszy jeszcze do zdecydowanego natarcia w ostatnich minutach spotkania. Sytuacja podopiecznych Thomasa Tuchela zrobiła się wygodna po zdobyciu trzeciego gola. Darmstadt potrzebuje do zapunktowania dwóch bramek, tymczasem nie zanosi się na zdobycie jakiejkolwiek.

1
71'

SV Darmstadt 98. Schodzi: Fabian Holland. Wchodzi: Emir Karic.

Emir Karic #19
71'

SV Darmstadt 98. Schodzi: Mathias Honsak. Wchodzi: Aaron Seydel.

Mathias Honsak #18
70'
67'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Bartol Franjić za ostre przewinienie.

1
66'

Bezpieczna zrobiła się zaliczka zespołu z Monachium.

2
1
2
2
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jamal Musiala.

W 64. minucie gospodarze stracili dużą część nadziei na skrzywdzenie Bayernu. To dlatego, że piłka znalazła się po raz trzeci w bramce Darmstadt. Skierował ją tam ponownie Jamal Musiala.

5
2
4
3
60'

Godzina meczu za zespołami.

58'

Bayern Monachium. Schodzi: Aleksandar Pavlovic. Wchodzi: Konrad Laimer.

Aleksandar Pavlovic #45
1
55'

Nie ma intensywnego grania po przerwie z powodu częstych pauz. Bayern Monachium na prowadzeniu i nie forsuje wysokiego tempa. To przegrywającym gospodarzom powinno się spieszyć.

52'

Była również krótka przerwa spowodowana problemem ze zdrowiem Erica Diera. Tym razem nie będzie konieczne wprowadzenie zawodnika z ławki rezerwowych na boisko.

52'

Zmiana w Darmstadt prawdopodobnie spowodowana urazem.

50'

SV Darmstadt 98. Schodzi: Christoph Klarer. Wchodzi: Christoph Zimmermann.

Christoph Klarer #14
47'

Trenerzy nie zdecydowali się na przeprowadzenie zmian w przerwie.

czas Druga połowa
komentarz

Niebawem wznowienie meczu po przerwie.

2
komentarz

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.

2
komentarz

Pierwsza połowa ze wskazaniem na Bayern Monachium, który choć stracił premierowego gola w meczu, to zdążył odwrócić wynik strzałami Jamala Musiali oraz Harry'ego Kane'a.

1
45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Joshua Kimmich.

Bayern mocno parł do tego, żeby zapewnić sobie prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie i postawił na swoim w doliczonym czasie. Harry Kane przypomniał o swoim instynkcie strzeleckim.

8
4
3
5
7
45'

Doliczone dwie minuty.

1
1
43'

Jamal Musiala przeprowadził atak w parze z Harrym Kanem. Bramkarz gospodarzy poradził sobie z uprzedzeniem na przedpolu reprezentanta Anglii.

2
2
2
41'

Momentami brakuje dokładności zawodnikom z Bawarii.

3
3
39'

Bayern Monachium próbuje zdobyć prowadzenie już w pierwszej połowie spotkania.

2
2
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Harry Kane.

Bayern potrzebował tylko ośmiu minut na doprowadzenie do remisu. Thomas Tuchel i jego podopieczni odetchnęli z ulgą po strzale Jamala Musiali. Piłka trafiła do niego po podaniu Harry'ego Kane'a, a uderzenie po ziemi było tak dobre, że bramkarz Darmstadt tylko odprowadził go wzrokiem do sieci.

7
3
1
2
5
32'

Trudna sytuacja Bayernu Monachium, który będzie przedzierać się przez jeszcze mocniej zmobilizowanych w obronie gospodarzy.

2
1
1
1
28'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tim Skarke. Asystował mu Mathias Honsak.

Gracze Darmstadt nie chcieli tylko statystować wobec ataków Bayernu i od czasu do czasu starali się zbliżyć do bramki Manuela Neuera. W 28. minucie doszło do niespodzianki, ponieważ gospodarze zdobyli prowadzenie 1:0. Tim Skarke uszczęśliwił publiczność na trybunach, która zaczęła wyczuwać niespodziankę. Po dalekim wykopie bramkarza futbolówka znalazła się pod nogami Mathiasa Honsaka, a ten popisał się indywidualnym atakiem i wyłożył piłkę Timowi Skarke, który znalazł się sam na sam z Manuelem Neuerem.

Asysta:
11
9
3
2
3
26'

Piłka ponownie została odebrana zawodnikom Bayernu Monachium. Będzie krótka przerwa w grze spowodowana urazem Christopha Klarera.

1
1
1
1
2
24'

73 procent posiadania piłki po stronie Bayernu Monachium. Zdecydowana przewaga po stronie mistrza Niemiec, który niezmiennie szuka sposobu na wpakowanie piłki po raz pierwszy do bramki Darmstadt.

2
1
1
22'

Próba wykonania dośrodkowania przez Leona Goretzkę. Piłka uciekła zawodnikom Bayernu Monachium poza boisko i pozostaje bezbramkowo.

1
1
17'

Manuel Neuer poradził sobie z powstrzymaniem piłki pomimo rykoszetu. Futbolówka odbiła się niebezpiecznie dla Bayernu Monachium od broniącego Joshui Kimmicha.

1
1
1
16'

Dobre wyjście na przedpole bramkarza Darmstadt i nie pozwolił na opanowanie piłki Harry'emu Kane'owi po podaniu Erica Diera.

1
1
15'

Bezbramkowy kwadrans spotkania.

3
2
2
1
2
13'

Dla odmiany nacisnęli gospodarze, którzy nie zamierzają wyłącznie statystować wobec ataków Bayernu Monachium. Porozumieli się na czas Manuel Neuer z obrońcami.

2
3
2
2
1
11'

Dośrodkowanie w kierunku Thomasa Muellera, ale poradzili sobie z nim czujni gospodarze.

1
1
8'

Był pierwszy korner dla Bayernu Monachium.

1
2
7'

Od początku spotkania w natarciu był Bayern, który chciał wcześnie nawiązać do wygranego 8:0 meczu przeciwko Darmstadt w rundzie jesiennej. W 7. minucie Joshua Kimmich dostał podanie od Jamala Musiali i oddał groźne uderzenie. Piłka poleciała jednak prosto w bramkarza Darmstadt.

3
3
1
1
5'

Tym razem na połowie przeciwnika pokazał się Leroy Sane. Jego uderzenie zostało poskromione przez ciasno ustawionych obrońców Darmstadt.

2
3'

Pierwsza akcja Bayernu Monachium z wykorzystaniem ustawionego na boku boiska Raphaela Guerreiro. Nie udało mu się uruchomić dobrym dośrodkowaniem będącego w centrum pola karnego Harry'ego Kane'a.

02:00

Harry Kane przed kolejną szansą na poprawienie statystyk.

1
1
1
01:58

Słoneczna aura w czasie przygotowań Bayernu.

1
1
01:58

Tak wyglądał poprzedni mecz Bayernu.

1
01:53

W sobotę przeciwnikiem Bayernu będzie ostatni w tabeli Darmstadt. Szansa gospodarzy na utrzymanie się w Bundeslidze jest jeszcze mniejsza niż gości na zdobycie mistrzostwa Niemiec. Było ich stać na zdobycie zaledwie 13 punktów w 25 meczach. Bilans Darmstadt to dwa zwycięstwa, siedem remisów oraz 16 porażek. Na jakąkolwiek wygraną w meczu o stawkę czeka od 7 października, a w rundzie jesiennej przegrał z Bayernem 0:8.

1
01:49

Thomas Tuchel spotkał się z dziennikarzami w przeddzień meczu.

1
01:48

Wspomnień czar dla osób związanych z Darmstadt.

01:47

W takich okolicznościach Bayern Monachium eliminował Lazio.

01:47

Bayern Monachium awansował do ćwierćfinału Ligi Mistrzów pomimo porażki w pierwszym meczu z Lazio. W rewanżu faworyt rozprawił się bez problemu z Biancocelestimi i pośrednio doprowadził do dymisji trenera Maurizio Sarrego w Rzymie. Od piątku wiadomo, że następnym przeciwnikiem zespołu Thomasa Tuchela w europejskim pucharze będzie Arsenal FC. Na pewno nie jest przed rozpoczęciem dwumeczu na straconej pozycji.

01:45

Torsten Lieberknecht przed dużym wyzwaniem dla jego podopiecznych.

01:20

Bawarczycy spróbują uratować sezon w Lidze Mistrzów, ponieważ szansa na obronę tytułu w Bundeslidze stała się niewielka. Już w poprzednim sezonie, dopiero rzutem na taśmę, Bayern Monachium wyprzedził Borussię Dortmund. Aktualnie ma pokaźną stratę do liderującego Bayeru 04 Leverkusen. Zanosi się na zmianę mistrza Niemiec po 11 sezonach panowania Bayernu.