1.FSV Mainz 05
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu Joshua Kimmich.

Ósmy gol Bayernu w tym meczu! Goretzka wieńczy fantastyczny występ. Był kompletnie nieatakowany w polu karnym po dośrodkowaniu Kimmicha.

9
3
1
90'

Sędzia dolicza minimum 3 minuty.

1
1
89'

Kane szukał czwartego gola. Przyjął piłkę w polu karnym, obrócił się w kierunku bramki, ale strzelił niecelnie.

89'

Gospodarze wymieniają kolejne podania, rywal nie doskakuje. Piłkarskie dożynki w Monachium.

87'

Niewiele dzieje się na boisku w ostatnich minutach. Chyba Bayern już odpuścił i nie chce bardziej upokorzyć rywala.

84'
ŻÓŁTA KARTKA
1
83'

Zawodnicy Mainz mieli okazję do kontrataku, były proporcje dwóch na dwóch, ale fatalnie popsuł to Ajorque, którego przerosło celne podanie do kolegi na pięć metrów.

81'

Dziesięć minut do końca. Goście niby próbują coś zrobić, ale kompletnie nie mają argumentów w grze ofensywnej.

78'

Pokazał się w pierwszej akcji da Costa, choć z negatywnej strony. Miał miejsce na skrzydle, a kompletnie nie wyszło mu dośrodkowanie. Piłka poza boiskiem.

1
76'
wchodzi Wchodzi
Andreas Hanche-Olsen #25
schodzi Schodzi
Brajan Gruda #43
76'
Tom Krauss #14
75'
75'
74'

Kane nie trafia w dogodnej sytuacji po kapitalnym podaniu Musiali. Był tam jednak spalony!

4
2
1
1
2
73'

Kane ma w tym momencie 30 goli. Do rekordu Roberta Lewandowskiego brakuje mu 11 trafień.

4
2
1
70'
GOOOOOOL!!!

7:1. Kane kompletuje hat-tricka! Dier wygrał pojedynek w powietrzu, jego strzał efektownie obronił Zentner, ale na tyle niefortunnie dla siebie, że za chwilę Kane wpakował ją do pustej bramki.

14
6
4
6
5
68'

Goście mają już dość, ale Bayern raczej nie zamierza się zatrzymywać. Suną kolejne ataki.

3
1
1
2
2
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Leon Goretzka.

Bayern znęca się nad przeciwnikiem. Wprowadzony przed chwilą na boisko Serge Gnabry w efektownym stylu wykorzystał dośrodkowanie Goretzki. Ależ fenomenalnie złożył się do strzału piętą reprezentant Niemiec.

8
3
2
2
3
65'
Lee Jae-sung #7
1
1
1
1
1
65'
Jonathan Burkardt #29
1
1
1
1
1
64'

Kane blisko kolejnego gola, jednak strzelił zbyt lekko i Zentner odbił piłkę.

1
1
1
1
1
63'

Bawi się Musiala. Efektowne elastico przy linii końcowej, przeciwnik wyprowadzony w pole, ale skończyło się na zablokowanym strzale z praktycznie zerowego kąta.

2
2
1
1
1
62'
2
2
1
1
1
62'
1
1
1
1
1
61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Harry Kane.

Ale najpierw Bawarczycy świętują piątego gola! Kane idealnie zagrał spod linii bocznej do Musiali, a ten zabawił się z przeciwnikiem w polu karnym i płaskim strzałem przy dalszym słupku podwyższył prowadzenie gospodarzy.

7
2
1
1
61'

Bayern szykuje zmianę. Mathys Tel gotowy do wejścia na boisko.

1
60'

Caci strzelał zza pola karnego i został zablokowany. Po chwili spróbował Edimilson Fernandes i piłka przeleciała minimalnie obok bramki. Korner.

58'

Bayern chyba delikatnie spuścił z tonu.

1
1
1
56'

Gruda był bardzo blisko pięknego trafienia! Uderzył technicznie z 20 metrów i piłka przeleciała minimalnie obok bramki!

1
1
1
55'

Strzały 14-5. Strzały celne 6-3 dla Bayernu.

1
1
1
53'

Goście nie radzą sobie z pressingiem Bayernu i sporadycznie potrafią przedostać się w okolice pola karnego przeciwnika.

52'

Amiri chciał strzelić kolejnego pięknego gola z dystansu, jednak tym razem nie zaskoczył Neuera. To było zbyt czytelne.

49'

Przy 3:1 goście mogli się jeszcze łudzić, że są w stanie cokolwiek ugrać w tym meczu, ale czwarta bramka raczej przekreśla jakiekolwiek szanse.

1
1
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Jamal Musiala.

4:1! Thomas Mueller! Musiala zakręcił rywalem w polu karnym, wyłożył piłkę na piąty metr, a Mueller dopełnił formalności.