Bundesliga: 17. kolejka
12 sty 2024 20:30
90+3'

Mathys Tel zagrywał spod linii końcowej i niewiele brakowało do gola samobójczego. Słupek!

2
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Leon Goretzka.

To nie był dobry mecz Kane'a, ale doczekał się gola! Przechwyt na połowie rywala, kilka szybkich podań, doskonałe podanie Goretzki i Anglik trafia na 3:0!

Bayern Monachium
7
5
1
5
90'

Davies ruszył dynamicznie środkiem boiska, ale gdy już miał podawać, to został przewrócony przed polem karnym. Sędzia nie dopatrzył się jednak faulu.

1
85'

Kane przed szansą! Dobre dośrodkowanie Kimmicha, ale Anglik strzelił minimalnie obok słupka.

1
1
1
84'

Spokojna gra Bayernu. Niewiele się dzieje na boisku. Grający w osłabieniu goście nie potrafią odebrać piłki.

84'
wchodzi Wchodzi
Finn Ole Becker #20
schodzi Schodzi
Maximilian Beier #14
83'
ŻÓŁTA KARTKA
Aleksandar Pavlović #45
80'

Drugi gol, a w szczególności czerwona kartka sprawiły, że Bayern przejął całkowitą kontrolę nad meczem.

79'
Ihlas Bebou #9
79'
Umut Tohumcu #40
Marius Bulter #21
79'
78'
77'

Niezły strzał Beiera zza pola karnego, ale kolejny raz broni Neuer.

74'

Sytuacja Hoffenheim się komplikuje. Proemel boleśnie zaatakował Upamecano i obejrzał drugą żółtą kartkę.

3
1
1
1
1
74'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
TSG 1899 Hoffenheim
3
2
1
73'
1
2
1
1
1
72'

Niecelnie strzelał Kane.

72'

Akcja gości, ale Weghorst nie opanował piłki, gdy wbiegał w pole karne. Popsuł to Holender.

70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Leroy Sane.

I mamy 2:0! Hoffenheim ma czego żałować, ale taki jest futbol. Musiala poklepał z Sane w polu karnym i z kilku metrów wepchnął piłkę do siatki.

5
1
1
69'

Sytuacyjny strzał Musiali z szesnastu metrów. Piłka poszybowała jednak w trybuny.

68'

Bayern próbuje opanować sytuację na boisku. Zwolnił grę, dłużej utrzymuje się przy piłce, choć głównie na własnej połowie, ewentualnie w strefie środkowej.

1
1
1
65'

Hoffenheim powinno być już na prowadzeniu! Piękna akcja, Kramarić odegrał piłkę tyłem głową do niepilnowanego Beiera, ale ten strzelił w poprzeczkę!

1
1
64'

Kolejna świetna sytuacja Hoffenheim, ale Kramarić przegrał pojedynek z Neuerem! Strzelił prosto w niego z szesnastu metrów.

1
1
63'

Beier łapie się za głowę! Strzelał pięciu metrów, ale fantastyczną interwencją popisał się Neuer!

1
1
60'

Teraz potężnie uderzył Davies i po raz kolejny zmuszony do interwencji Baumann! Trwa oblężenie bramki.

60'

Piękne podanie Muellera na jeden kontakt. Laimer stanął oko w oko z Baumannem, ale kąt był dość ostry i broni golkiper gości!

58'

Blisko gola na 2:0! Mocny strzał Musiali z dystansu i słupek ratuje Hoffenheim!

1
57'

Kabak w ostatniej chwili zablokował strzał Kane'a z kilkunastu metrów. To byłby pewny gol!

56'

Strata Hoffenheim przed własnym polem karnym. Kane asystował, Sane strzelił do pustej bramki, ale wcześniej był spalony Anglika. Gol nie został uznany.

1
53'

Baumann odbił piłkę po niezbyt dobrej centrze Muellera. Po chwili miał okazję do strzału Sane, ale skiksował.

52'

Lepiej wygląda Hoffenheim na początku drugiej połowy.

1
1
1
1
1
52'

Niecelny strzał Kramaricia zza pola karnego. Pretensje kolegów, bo można to było lepiej rozegrać.

50'

Beier niecelnie strzelał głową po dośrodkowaniu Kaderabka z prawej flanki.

49'

Ładna akcja gości. Bulter szukał ciekawego płaskiego dośrodkowania, ale wbiegający na bliższy słupek Beier nie zdołał trącić piłki. Szybszy Neuer.