(1:0)
Zakończony
VfB Stuttgart
90+3'

Przechwyt Bayernu, była okazja do kontry, lecz Kane podawał niecelnie na skrzydło i Choupo-Moting nie doszedł do piłki.

90'

Sędzia dolicza minimum 3 minuty.

1
89'
87'

Wrzutka z lewej strony, Guirassy walczył o piłkę na piątym metrze, ale lepszy okazał się Neuer.

85'

Chyba już opadli z sił i stracili wiarę przyjezdni.

1
83'
wchodzi Wchodzi
Leonidas Stergiou #20
schodzi Schodzi
Josha Vagnoman #4
83'
82'
ŻÓŁTA KARTKA
Jamie Leweling #18
1
1
81'

Kane przed szansą na trzeciego gola w tym meczu, ale został w ostatniej chwili zablokowany na linii pola karnego.

79'

Jest interwencja Neuera! Prosta, strzelał z szesnastu metrów Leweling i Neuer spokojnie złapał piłkę.

78'

Bardzo mocne wstrzelenie piłki w pole karne przez Laimera. Aż trudno uwierzyć, że nikt tego nie zamknął.

77'
Jeong Woo-yeong #10
Deniz Undav #26
76'

Musiala szukał sobie miejsca przed polem karnym. Był blokowany, nie było tam opcji do strzału, więc wybrał podanie do Laimera. A ten się nie spodziewał podania i nie ruszył do piłki.

75'

Cały zespół Bayernu ustawiony na własnej połowie. Jest to dość nietypowy obrazek, ale tak to dziś wygląda. I jest to skuteczne.

1
1
73'

Kolejna centra Pavlovicia z rzutu rożnego i tym razem bez zagrożenia. Nubel pewnie na przedpolu.

72'

Ładne prostopadłe podanie Muellera w pole karne, lecz Sane był umiejętnie blokowany i nie oddał strzału.

69'
4
3
67'

Świetny indywidualny rajd Musiali, ale zawiodło prostopadłe podanie do Sane. Zabiegł się reprezentant Niemiec i dostał podanie za plecy.

1
2
1
1
66'

Na trybunach już święto. Tymczasem VfB próbuje coś wskórać, konstruuje kolejne ataki, jednak dalej nic z tego nie wynika.

2
1
1
1
63'
GOOOOOOL!!!

Kolejny stały fragment i kolejny gol dla Bayernu! Idealne dośrodkowanie Pavlovicia z rzutu rożnego, strzela głową Kim, piłka odbiła się od Rouault i wpadła do siatki.

10
5
61'

Pół godziny do końca. Nie zanosi się na nagły zwrot akcji w tym meczu.

1
1
59'

VfB Stuttgart. Schodzi: Waldemar Anton. Wchodzi: Anthony Rouault.

Enzo Millot #8
59'
Silas #14
Chris Fuhrich #27
59'
58'

Obraz gry się nie zmienia. I Bayern chyba nie ma nic przeciwko. Gospodarze dobrze czują się dziś w roli zespołu, który nie dominuje pod kątem posiadania piłki.

1
1
55'
GOOOOOOL!!!

Rzut wolny dla Bayernu i tym razem chyba już nic nie zabierze im tego gola. Harry Kane trafia z bliska. Był tam, gdzie być powinien.

8
5
1
53'

Bardzo dobre podanie Stielera na wolne pole. Undav zgubił defensywę Bayernu, już wydawało się, że zostanie tylko strzelić na bramkę, ale znakomicie interweniował na szesnastym metrze Neuer.

1
1
52'

Stuttgart nie zmienia swojego sposobu gry. Długie utrzymywanie się przy piłce, szukanie wolnych przestrzeni. To jednak nie do końca wychodzi.

1
1
50'

Kane i Musiala chcieli poklepać na małej przestrzeni, ale ten pierwszy był umiejętnie blokowany w polu karnym i ostatecznie nie miał sytuacji strzeleckiej.

2
1
49'

Bayern w dalszym ciągu nie pozwala na wiele rywalom.

1
1
46'

komentarz

Przerwa! Jednak nie ma tego gola. Kim odebrał piłkę na połowie boiska, futbolówka dotarła do Muellera, który strzelił na 2:0, ale w momencie zagrania Koreańczyka był na spalonym.

1
2
45'

Sędzia dolicza minimum 2 minuty.

45'

Kane przed szansą! Mocny strzał i świetnie broni Nubel. Miał jeszcze okazję do dobitki Musiala, ale fatalnie spudłował z kilku metrów.

2
1
45'

Bayern ma kontrolę nad meczem. Nie dopuszcza rywala do groźnych sytuacji.

1
44'

Guerreiro wrzucał w pole karne. Trochę zbyt głęboko. Nubel dobrze czytał grę, wyszedł wysoko i przejął piłkę.

1
41'

Millot przewrócił się w polu karnym po mocnym wejściu Daviesa. Tu raczej nie było mowy o faulu, tak przynajmniej ocenił sędzia.

2
1
1
40'

Kane nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z bramkarzem. Strzela prosto w Nubela! Ale gol i tak nie zostałby uznany, bo był tam spalony.

1
37'

I znowu wyśmienity kontratak Bayernu. Kane zagrał na kilkadziesiąt metrów do Muellera sprzed własnego pola karnego. Mueller podał do Sane, ten wszystko zrobił dobrze, ale na koniec strzelił obok słupka!

1
35'

VfB bez groźnej sytuacji w tym meczu. Najlepszy strzelec Guirassy jest kompletnie niewidoczny.

32'

Sane strzelał z tego rzutu wolnego, ale zachował czujność Nubel i pewnie odbił piłkę.

1
1
31'

Świetna indywidualna akcja Musiali. Mittelstaedt ograny tuż przed boczną linią pola karnego i musiał ratować się faulem.

1
1
31'
29'

Ależ kontratak Bayernu. Sane biegł z piłką przez ponad pół boiska, nie podał, tylko decydował się na mocny strzał z osiemnastu metrów i kapitalnie broni Nubel!

1
1
1
1
26'

A rzut wolny wziął się z tego, że Vagnoman w absurdalny sposób złapał piłkę w ręce.

1
1
25'

Kim Min-jae strzelił gola głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale nie został on uznany. Spalony!

1
2
23'

Davies miał świetny pomysł, podawał mocno i płasko w pole karne, ale nie zaatakował tej piłki żaden z partnerów.

1
1
22'

Przechwyt Bayernu w środkowej strefie, Kane od razu chciał podawać prostopadle w stronę Sane, lecz zabrakło mu precyzji.

1
20'

Cały czas cierpliwie w ataku pozycyjnym grają goście. Stracony gol nie wybił ich z rytmu. Bayern jednak dobrze się broni i nie dopuszcza rywala do klarownych sytuacji.

1
1
1
1
17'

W odpowiedzi Guerreiro strzelał z dwudziestu metrów. Blokuje to Anton.

1
1
1
16'

Dobre uderzenie Mittelstaedta z dystansu. Neuer jednak był czujny i złapał piłkę.

2
14'

Wrzutka z prawej strony i Upamecano główkował niecelnie.

14'

Sane w dużym tłoku przyjął piłkę w polu karnym, ale jego strzał został zablokowany.

12'

Guirassy w polu karnym, jednak nie było miejsca do oddania strzału. Jest krótko pilnowany najlepszy strzelec VfB.

1
1
10'

Undav ładnie ograł przeciwnika w polu karnym. Wyprowadzony w pole Guerreiro, ale strzał napastnika VfB został zablokowany.

1
1
1
8'

Świetna kontra Bayernu. Musiala podał do Laimera, ten wbiegł w pole karne, ale z ostrego kąta strzelił tylko w boczną siatkę.

1
1
1
7'

Kane zagrał na kilkadziesiąt metrów do Sane, ale ten był lekko wytrącony z równowagi przez Antona. Sędzia nie dopatrzył się faulu, a Sane stracił możliwość dojścia do piłki.

5'

VfB w posiadaniu piłki, Bayern czeka.

1
1
3'

Kibice Bayernu bez dopingu przez dwanaście minut.

1
1
2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Leroy Sane.

Druga minuta i Bayern już prowadzi! Zaczęło się od straty VfB na własnej połowie. Nubel chciał ratować sytuację, wyszedł przed pole karne, ale ubiegł go Sane. Podanie do Kane'a, a ten pakuje piłkę do pustej bramki.