wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Robert Andrich #8
90+8'

Gol Upamecano?! Nie, spalony! Był wysunięty za linię obrony po zagraniu Goretzki.

2
1
1
90+6'
Piero Hincapie #14
90+6'
90+4'
GOOOOOOL!!!

Ależ blisko był Ulreich, ale ostatecznie piłka trafiła do siatki po strzale Palaciosa!

Bayer 04 Leverkusen
1
5
90+4'

I jest rzut karny dla gości!

2
90+3'

Sędzia biegnie do monitora. Chodzi o interwencję Daviesa w polu karnym!

1
1
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

90'
Edmond Tapsoba #12
88'

Boniface... koszmarnie myli się z jedenastu metrów.

1
1
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu Mathys Tel.

2:1 Bayern! Zaczął wszystko de Ligt, po chwili poczarował na skrzydle Tel, zagrał w pole karne i z kilku metrów Goretzka trafia do siatki!

Bayern Monachium
7
3
1
85'

Znowu pokazał się Boniface, ale z czternastu metrów strzelił nad bramką.

82'
Amine Adli #17
81'

Grimaldo z dwudziestu metrów... zablokowany.

1
80'

A teraz Bayern! Mogło być 2:1, bo źle zachował się Tapsoba. Musiala ruszył w kierunku bramki, wyprzedził obrońcę, jednak nie zdołał oddać strzału. Jeszcze protestował, że był faulowany.

1
78'

Piękna akcja gości. Boniface i Wirtz zakręcili defensywą Bayernu i ten drugi strzela w słupek!

1
1
76'

Kwadrans do końca. Od paru minut mniej dzieje się na boisku.

74'

Niezadowolenie w Monachium, bo sędzia dopatrzył się faulu Musiali. Rzut wolny dla gości z ok. 30 metrów.

1
72'

Davies wrzucał z lewej flanki, ale Kane nie ruszył na piłkę. Pewny na przedpolu Hradecky.

70'
69'

Tymczasem Wirtz ucierpiał w starciu z Upamecano. Potrzebna jest interwencja sztabu medycznego.

69'

Kane brutalnie ograł Tapsobę, a ten odpłacił mu się faulem.

2
69'
ŻÓŁTA KARTKA
2
1
66'

Niecelny strzał Upamecano po rzucie rożnym.

1
2
1
64'

Rozpędził się środkiem Wirtz, był faulowany, ale utrzymywał się przy piłce, więc sędzia puścił grę. Boniface pokazywał się na pozycji, czekał na podanie, jednak zabrakło precyzji.

1
1
1
62'

Obraz gry się nie zmienia. Bayern jest przy piłce, Bayer szuka swoich szans w kontrze.

1
61'
57'

Teraz niebywała szansa dla Bawarczyków. Mueller przyjął piłkę w polu karnym, ale wmieszał mu się w paradę Kane, uderzył z kilku metrów i kapitalnie broni Hradecky!

2
56'

Kapitalna szansa Bayeru. Xhaka podał w pole karne do Frimponga, ale ten przegrał pojedynek z Ulreichem, a poza tym był na spalonym.

1
2
55'

Bardzo wyrównane jest to spotkanie. Emocje są nie tylko na boisku, ale i na ławkach. Trenerzy jednej i drugiej drużyny cały czas żyją przy linii.

52'

W odpowiedzi lewą nogą zza pola karnego uderzył Kimmich. Mocno, celnie, ale Hradecky z czymś takim nie ma żadnych problemów.

1
51'

Ależ dużo widzi Boniface! Oddał strzał połowy boiska i naprawdę niewiele zabrakło do fenomenalnego gola. Piłka spadła na górną siatkę bramki. Ulreich mógłby nie zdążyć!

3
1
1
49'

Bayern chce zagrać na początku drugiej połowy tak, jak na starcie pierwszej. Gospodarze zdecydowanie dłużej utrzymują się przy piłce.

1
47'
1
46'

Bayer 04 Leverkusen. Schodzi: Robert Andrich. Wchodzi: Exequiel Palacios.

1
46'

Gramy!

czas Druga połowa
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

komentarz

Przerwa. Ależ to jest mecz. 1:1 w Monachium! Brawa żegnają piłkarzy, zasłużenie.

45+1'

Gnabry sytuacyjnie strzelił głową z pięciu metrów i piłka przeleciała centymetry obok słupka!

1
1
45'

Sędzia dolicza minimum 2 minuty.

45'

Gnabry w pełnym biegu opanował piłkę w polu karnym, dziubnął ją czubkiem buta, ale kolejny raz nie daje się pokonać Hradecky!

44'

I znowu Hradecky! Goretzka doszedł do piłki po dośrodkowaniu z prawej strony, oddał dobry strzał głową, ale bramkarz na posterunku.

42'

Świetny strzał Sane z dwudziestu metrów, ale jeszcze lepiej w bramce Hradecky! Co za obrona.

3
40'

I znowu Boniface! Upamecano ograny z dziecinną łatwością, ale zdążył w ostatniej chwili Kim i zablokował mocny strzał Nigeryjczyka.

2
38'

Od kilkunastu minut bardzo dobrze grają goście z Leverkusen. Nie ma już tej dominacji Bayernu z początku.

1
35'

Powinno być 2:1! Kimmich świetnie zagrał z rzutu wolnego, uderzał głową Mueller, obronił Hradecky, a po chwili Gnabry został powstrzymany na linii bramkowej. Znakomicie Tah!

1
34'
3
1
1
33'

Boniface tym razem trafia w sytuacji sam na sam, ale jego radość nie trwała długo. Spalony!

1
1
32'

Kolejna fantastyczna akcja gości. Tapsoba odebrał piłkę, podał do Wirtza, ten od razu znalazł w polu karnym Bonifece'a, ale zabrakło precyzji przy strzale! Siły było aż nadto.

3
2
31'

Boniface! Z dużą łatwością przedarł się w okolice bramki, strzelił z ostrego kąta, jednak nie popełnił błędu Ulreich.

30'

Kim stracił piłkę i uruchomił kontrę Bayeru. Hofmann był już w polu karnym, ale z jakichś powodów nie decydował się na strzał. I była to zła decyzja.

1
28'

Powoli gra Bayern. Goście są zapraszani do wyższego pressingu.

1
1
25'

Kartka dla Thomasa Tuchela za protesty.

4
2
24'
GOOOOOOL!!!

Co za gol! Alejandro Grimaldo strzelił wprost fenomenalnie w samo okienko!

5
2
1
1
7
24'

Rzut wolny dla Bayeru. Dobra odległość, bo ok. 25 metrów.

2
1
1
1
2
23'

Hofmann z rzutu rożnego i ponownie nie udaje się gościom oddać strzału.

1
23'

Boniface zablokowany w polu karnym! Pierwszy raz dziś zagrali kombinacyjnie przyjezdni i od razu mieli okazję.

22'

Tym razem Hofmann miał bardzo dużo wolnej przestrzeni z prawej strony, spojrzał, zacentrował wzdłuż piątego metra i nikt nie przeciął tego podania!

1
21'

Poklepali Hofmann i Boniface przed polem karnym Bayernu, ale podanie tego pierwszego okazało się niedokładne.

1
20'

Laimer fantastycznie powstrzymał kontrę Bayeru. Mieli przewagę liczebną goście.

19'

Odbiór Bayernu przed polem karnym przeciwnika, lecz później zawiodła precyzja. Kane podawał niedokładnie i Gnabry nie doszedł do piłki.

1
1
17'

Kimmich wrzucał bez zastanowienia w pole karne, jednak tym razem Hradecky złapał piłkę i uprzedził Kane'a.

2
1
17'

Rozpędzał się Gnabry, ale stracił równowagę w narożniku pola karnego. O faulu nie było mowy.

2
1
14'

Niezła wrzutka Hofmanna, ale zabrakło strzału na bramkę.

1
1
2
14'

Frimpong przyspieszył prawym skrzydłem i wywalczył rzut rożny.

2
11'

Sane zakręcił rywalami przed polem karnym, ale na koniec uderzył niecelnie. Siła była odpowiednia, precyzji zero.

2
1
1
1
4
9'

Goście w dalszym ciągu mają problemy, by dłużej utrzymać się przy piłce, nie mówiąc o wymianie kilku podań na połowie przeciwnika.

4
4
7'
GOOOOOOL!!!

Mocne dośrodkowanie z rzutu rożnego, Tapsoba podbił piłkę, a kompletnie niepilnowany na dalszym słupku Kane dopełnił formalności! Bayern bardzo szybko wychodzi na prowadzenie!

9
6
3
2
4
7'

I kolejna akcja Bayernu. Mueller był już w polu karnym, chciał wycofywać piłkę w okolice jedenastego metra, ale żaden z partnerów nie doszedł do strzału.

1
5'

Bayern "usiadł" na przeciwniku od samego początku. Trudne chwile dla gości.

2
1
1
3'

Sane w polu karnym, wycofanie piłki do Laimera, jednak ten strzelił zbyt lekko. Pewnie broni Hradecky.

2'

Piękne podanie Kimmicha w pole karne, ale Gnabry nie trafił dobrze w piłkę, a poza tym był na spalonym.

1
1'