1
1
1
90+3'

Choupo-Moting strzelał głową z pięciu metrów i świetnie broni Nicolas! Po chwili faulował w ofensywie Kane. Nadepnął na nogę rywala.

1
1
1
1
90'

Sędzia dolicza minimum 7 minut!

4
2
2
89'

Tel po raz kolejny. Dobre uderzenie, celne, ale broni Nicolas.

3
2
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mathys Tel. Asystował mu Joshua Kimmich.

Borussia ginie od własnej broni! Dośrodkowanie Kimmicha z rzutu rożnego i rezerwowy Mathys Tel trafia do siatki!

Bayern Monachium
9
4
2
2
86'

Bayern nie schodzi z połowy Borussii.

5
4
2
2
85'

Strzał Upamecano z bliska zablokowany. Chwilę wcześniej sędzia użył gwizdka. Był faul w ofensywie Francuza.

2
83'

Borussia M'gladbach. Schodzi: Alassane Plea. Wchodzi: Franck Honorat.

83'

Borussia M'gladbach. Schodzi: Joe Scally. Wchodzi: Nico Elvedi.

wchodzi Wchodzi
Franck Honorat #9
schodzi Schodzi
Joe Scally #29
81'
80'

Sane! Ależ blisko drugiego gola. Jego strzał z bliska instynktownie broni Nicolas. Co prawda sędzia dopatrzył się spalonego Choupo-Motinga chwilę wcześniej, ale mimo wszystko brawa dla bramkarza.

1
1
78'

Kimmich strzelił minimalnie obok słupka z 20 metrów. Chciał to zakończyć technicznie, zabrakło niewiele.

2
1
1
1
76'

Kwadrans do końca. Coraz mniej czasu ma Bayern, by sięgnąć po trzecie w tym sezonie zwycięstwo.

1
83'
83'
Lukas Ullrich #26
1
1
73'

Borussia M'gladbach. Schodzi: Nathan Ngoumou. Wchodzi: Tony Jantschke.

73'

Borussia M'gladbach. Schodzi: Maximilian Woeber. Wchodzi: Lukas Ullrich.

1
72'

Po rzucie rożnym piąstkował Nicolas, piłka musnęła jeszcze czuprynę Kane'a, ale nie zmierzała w kierunku bramki.

1
70'

Szybko wykonany rzut wolny przez Bayern, ale Gnabry nie wykorzystuje kapitalnej sytuacji! Z bliska strzelił wprost w Nicolasa!

1
1
69'
68'

Szykują się zmiany w ekipie gości.

1
67'

W strzałach 16-6 na korzyść Bayernu.

3
64'

Nieustanne ataki Bayernu.

5
2
2
63'

Wrzutka Comana, był na piątym metrze Kane, ale piłka leciała za wysoko. Nawet dla niego.

1
62'

Plea precyzyjnie zacentrował z rzutu wolnego, doszedł do strzału Friedrich, jednak włożył w uderzenie zbyt mało siły. Pewnie Ulreich.

2
61'

Goretzka składał się do strzału z powietrza z ok. 20 metrów, jednak trafił w plecy rywala.

2
59'
Jordan #13
1
60'
ŻÓŁTA KARTKA
2
1
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Joshua Kimmich.

Nie da się grać tak defensywnie z Bayernem. Kimmich znakomicie podał w pole karne do Sane, a ten przyjął na klatę i strzelił obok bramkarza. 1:1!

8
7
1
2
2
56'

Ależ zagranie Laimera w pole karne. Idealnie wypatrzył Muellera, ten przyjęciem piłki zgubił rywala, ale strzelił obok bramki!

3
55'

Bardzo głęboko cofnięta Borussia.

3
1
54'

Po strzale Comana odbił piłkę Nicolas. Dobijał Goretzka i Itakura wybija futbolówkę zmierzającą do bramki!

1
1
1
1
52'

Z rzutu rożnego Kimmich. Wygrał walkę w powietrzu Goretzka, ale nie trafił dobrze w piłkę. Strzelił lekko i bardzo niecelnie.

51'

Wrzutka na dalszy słupek, odegranie Kima, jednak nie było tam nikogo na strzał.

50'

Po podaniu Comana piłka nie dotarła do Daviesa, ale będzie rzut rożny dla Bayernu.

1
1
1
49'

Ładnie wyszli do kontry gospodarze, ale na koniec nie popisał się Woeber. Zacentrował zbyt czytelnie dla Ulreicha i ten spokojnie złapał piłkę na piątym metrze.