(1:1)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Piłkarze Realu Madryt świetnie weszli w derbowe wyjazdowe spotkanie z Rayo Vallecano i szybko zdobyli gola. Później wszystko wyglądało słabiej i potyczka zakończyła się remisem 1:1.

6
3
1
2
5
90+5'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
Real Madryt
17
9
8
7
90+4'

Płaski strzał oddał Caravajal, ale dobrze ustawiony Stole Dimitrievski pewnie obronił.

4
2
2
90+2'
3
90+2'

Real nie jest w stanie zagrozić Rayo. Coraz bardziej czuć remis w derbach.

2
1
1
2
90'

Sędzia doliczył do 2. połowy 6 minut.

3
4
1
1
2
90'

Lewą stroną ruszył Perez, ale zagrał w polu karnym bardzo niedokładnie.

89'

Gospodarze świętują, oni czują, że Rayo punkt ma niemal w garści, a i optymizmem po zmianie trenera powiało.

4
1
1
2
87'
85'

Dogranie z lewej strony, Tchouameni nie wybił piłki, ale żaden z graczy Rayo nie wbił jej do bramki.

1
82'
Alvaro Garcia #18
84'

Jeden z graczy Realu padł w polu karnym, sędzia nakazał grać dalej.

1
2
81'
2
81'
wchodzi Wchodzi
Sergio Camello #34
schodzi Schodzi
80'

Kroos świetnie uderzył z rzutu wolnego, bramkarz popisał się kapitalną paradą!

77'

Fran Garcia gonił piłkę po lewej stronie, ale nie udało mu się.

1
76'

Ja do ciebie, ty do mnie, ja do niego. I wszystko na własnej połowie. Nuda, nuda, nuda w derbach.

1
75'
73'

Niewiele ponad kwadrans do końca, a emocje jak na mszy.

70'
70'
68'

Wciąż nie klei się gra Realowi. Piłkarze Rayo dobrze się bronią. Królewscy mają coraz mniej czasu, ale pamiętamy, że drużyna Ancelottiego potrafi trafiać także w doliczonym czasie.

4
2
1
66'

Real ma coraz większą przewagę, ale okazji do zdobycia gola nie jest w stanie sobie wykreować.

1
1
2
2
63'
Kike Perez #14
1
63'
63'
2
2
3
2
59'

Prostopadłe zagranie do Joselu, ten uderzał wślizgiem, ale wprost w ręce dobrze ustawionego rywala.

3
6
1
58'

Nie ma szaleństwa w 2. połowie. Real częściej przy piłce, ale bez pomysłu na skuteczny atak.

1
2
56'
Jorge De Frutos #19
Isi Palazon #7
1
54'

Sporo walki w środku pola. Real chce uzyskać przewagę, ale ma problemy z utrzymaniem się przy piłce.

1
3
2
1
51'

W końcu Real, z pola karnego uderzył Diaz. Piłka minęła bramkę, ale będzie jeszcze rzut rożny.

2
1
1
48'

Potężnie, ale bardzo niecelnie z dystansu uderzył Espino. Daleko od bramki Łunina.

2
1
46'

Tchouameni pozwolił sobie odebrać piłkę przed bramką. Alvaro Garcia po chwili zamiast podawać uderzyć i został zablokowany!

4
1
1
czas Druga połowa
komentarz

W derbach Madrytu jak na razie remis 1:1. Królewscy dobrze weszli w mecz, ale po golu z rzutu karnego gracze Rayo uwierzyli w siebie.