3
8
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcos Llorente. Asystował mu Memphis Depay. Nieprawdopodobne! Mamy remis! W polu karnym Depay przypadkowo zgrał piłkę, a Llorente głową uderzył w samo okienko! 1:1!

39
22
5
9
26
90'

Sędzia doliczył do 2. połowy 4 minuty.

5
3
6
5
4
90'

Dwa strzały Griezmanna w ostatnim momencie blokowali obrońcy. Goście jeszcze walczą o punkt!

8
4
2
1
4
89'

W końcu strzał gości. Próba Griezmanna poszybowała wprost w Łunina.

5
6
2
2
3
88'
85'
9
4
3
84'

Żółtą kartkę otrzymał Koke. Zawodnik ukarany został na ławce.

9
4
1
2
82'

Goście nie są w stanie zagrozić Realowi. Królewscy spokojnie, mają mecz pod kontrolą.

13
4
2
2
3
79'

Dogranie Bellinghama do Joselu, Witsel w ostatnim momencie zablokował uderzenie!

3
2
5
6
4
77'

Correa urwał się prawą stroną, dograł do Griezmanna, którego strzał piętą został zablokowany!

11
2
1
2
2
76'
9
3
3
2
2
75'

Kwadrans do końca. Atletico ma problemy z przejęciem piłki.

10
4
2
2
2
73'

Bardzo dobra interwencja pod własną bramką Mendy'ego. Atletico nie jest w stanie zagrozić Realowi.

12
3
2
2
70'
7
2
3
3
3
70'

Diaz w polu karnym ograł Hermoso, techniczny strzał z narożnika pola bramkowego był niecelny!

4
3
3
1
70'

Depay dogrywał w pole karne Realu. Zbyt miękko i do tego zbyt głęboko. Piłka w rękach Łunina.

7
5
2
2
3
68'
4
2
3
3
67'

Już jesteśmy po drugiej stronie. Próba Lino, ale efektem jedynie rzut rożny.

6
2
1
2
66'

Ruszył z piłką Rodrygo. Strzał z pola karnego odbił Oblak i wspólnie z obrońcami nie pozwolił na dobitkę.

3
3
5
4
5
64'

Wciąż czekamy na większe emocje pod bramkami. Atletico musi zacząć ryzykować.

6
4
61'
61'
61'
60'

Bellingham padł w polu karnym Atletico. Sędzia nakazał grać dalej, a co na to VAR?

1
4
2
57'

Niewiele dzieje się po przerwie pod bramkami. Dobre tempo, brakuje konkretów.

1
1
1
54'

Potężnie z woleja uderzył Kroos, ale dokładnie tam, gdzie stał Oblak!

1
2
5
3
1
52'

Nieuznany gol dla Atletico obudził Real. Królewscy przy piłce, na połowie lokalnego rywala.

8
4
49'

A jednak gola nie ma! VAR w Hiszpanii nie śpi. Po strzale głową jeden z graczy Atletico znajdował się na spalonym i utrudniał interwencję bramkarzowi! Wciąż 1:0!

25
29
3
12
48'

I mamy remis! Griezman dośrodkował z rzutu rożnego, a Savić strzałem głową z trzech metrów pokonał Łunina! 1:1!

1
2
1
11
13
48'

Atletico po przerwie w ataku, ale jeszcze bez okazji na wyrównanie.

3
1
czas Druga połowa
46'
komentarz

Jak na razie w derbach zobaczyliśmy jedną bramkę. Real prowadzi z Atletico.

14
9
2
3
5
45'

Pogramy jeszcze przez minutę.

9
4
1
1
1
44'

Dobre zagranie De Paula w pole karne, ale Hermoso nie był w stanie opanować piłki.

8
7
42'

Dobra akcja Realu, ciekawa wymiana piłek, ale w końcowej fazie we wszystkim połapali się obrońcy Atletico.

7
2
5
5
2
40'

Coraz bliżej przerwy. Wydaje się, że Real ma mecz pod kontrolą. To jest jednak piłka nożna, a do tego derby.

9
7
3
2
1
38'

Podostrzyli grę zawodnicy Atletico. W krótkim czasie goście otrzymali dwie kartki.

8
11
3
2
2
38'
14
9
1
1
2
37'
15
8
1
2
2
36'

W końcu Atletico. Llorente dograł do Saula, strzał głową był niecelny. Zabrakło metra, może dwóch.

3
8
1
1
1
35'

Real Madryt przy piłce. Gospodarze od wielu minut nie dopuścili Atletico w okolice własnego pola karnego.

11
8
2
2
2
32'

Vazquez wpadł w pole karne, zdecydował się na strzał z ostrego kąta, trafił jedynie w boczną siatkę.

4
4
6
10
6
30'

Kolejna próba Rodrygo, tym razem z dystansu, ale wyraźnie obok bramki strzeżonej przez Oblaka.

4
2
6
7
4
27'

Piłka trafiła do Rodrygo, a ten uderzył z pola karnego. Próba z ostrego kąta była niecelna.

5
2
8
8
9
26'

Real uporządkował grę i ponownie przejął inicjatywę. Atletico ma problemy z odbiorem piłki.

12
7
3
3
2
24'

A teraz po dograniu z kornera Savić uderzył głową tuż obok bramki! Goście coraz bliżej szybkiego wyrównania.

8
7
5
8
12
23'

Dogranie do Witsela, strzał głową Belga sparował Łunin, który stał na piątym metrze!

7
8
3
3
3
22'

Atletico już nie ma czego bronić. Zespół Simeone musi ruszyć do ataku.

7
8
4
6
7
20'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Brahim Diaz. Piłkę w polu karnym dość szczęśliwie otrzymał Diaz, źle zachowała się obrona Atletico, a napastnik strzałem z kilku metrów trafił do bramki! 1:0!

Real Madryt
50
29
3
11
14
19'

Dogrywał w pole karne Riquelme, ale zbyt mocno i tym razem bez zagrożenia pod bramką Realu Madryt.

4
2
3
4
4
16'

W końcu więcej z gry ma Atletico. Dość niepewny od początku na przedpolu jest Łunin. Na razie bez konsekwencji.

5
5
4
4
7
13'

Vazquez sprytnie sfaulował rywala i uniemożliwił rywalom wyprowadzenie kontry. Bez kartki. Raczej słusznie.

11
7
3
3
3
11'

Królewscy wciąż mają więcej z gry. Gracze Atletico wyraźnie czekają na swój moment na wyprowadzenie zabójczej kontry.

5
6
4
3
4
8'

Pierwsza akcja gości i już groźnie. Sytuacyjny strzał Moraty odbił Łunin. Niepewnie, ale ostatecznie szczęśliwie.

8
4
1
1
1
8'

Lepiej w mecz weszli Królewscy. Atletico jeszcze nie przedostało się pod bramkę Łunina.

4
3
1
5'

Z dystansu przymierzył Camavinga, piłka poszybowała kilka metrów obok bramki.

1
2
4
4'

Pierwszy strzał w meczu. Próba Brahima Diaza padła łupem, dobrze ustawionego, Oblaka.

4
3'

Bellingham w polu karnym poradził sobie z Hermoso. Koledze pomógł Witsel, który zablokował strzał z ośmiu metrów.