(0:2)
Zakończony
UD Almeria
komentarz

Na Santiago Bernabeu długo pachniało sensacją. Zamykająca tabelę Almeria prowadziła z Realem Madryt 2:0. Królewscy grali do końca i wygrali mecz 3:2!

17
9
3
7
90+13'

Wciąż gramy w Madrycie. Goście ruszyli po remis!

10
3
5
2
8
90+12'
ŻÓŁTA KARTKA
8
4
5
3
8
90+12'
UD Almeria
13
6
1
2
1
90+11'
Real Madryt
10
4
3
2
4
90+9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dani Carvajal. Asystował mu Jude Bellingham. A jednak Real! Dogranie w pole karne, zgranie Bellinghama, a Carvajal z bliska na 3:2!

30
17
6
9
21
90+8'
7
7
2
5
7
90+7'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Na trybuny, po drugiej żółtej kartce, odesłany został trener gości.

4
4
2
1
1
90+7'

Goście kradną cenne punkty. Sensacyjny punkt niewiele im daje, ale na pewno będzie o czym wnukom opowiadać.

12
9
3
4
8
90+5'

Aurelien Tchouameni uderzył sprzed pola karnego. Pomylił się o kilka metrów.

6
6
1
11
5
90+3'

Do dośrodkowania doszedł Joselu, strzał poszybował wprost w bramkarza.

7
21
4
6
9
90'

Do 2. połowy sędzia doliczył 11 minut.

26
22
27
18
21
88'

Błąd popełnił Ruediger, Kepa naprawił błąd partnera i wybił piłkę.

24
19
22
21
21
86'

Ceballos uderzał płasko z pola karnego. Piłka przeleciała obok słupka.

3
2
1
6
6
85'
Edgar Gonzalez #3
UD Almeria
9
3
1
85'
wchodzi Wchodzi
Gonzalo Melero #11
schodzi Schodzi
Lucas Robertone #5
1
2
83'

Przewrotką uderzał Bellingham, pomylił się o pół metra!

3
6
8
82'
81'

Vinicius uderzał z pięciu metrów, bramkarz popisał się kapitalną interwencją!

1
4
5
8
78'
Adrian Embarba #10
Largie Ramazani #7
78'
Lazaro #14
Sergio Arribas #19
1
77'

Bellingham pięknie w okienko do bramki, ale gola nie ma. Wcześniej był spalony! Wciąż 2:2!

3
3
2
9
8
76'

Kroos dogrywał z rzutu wolnego, strzał Carvajala był niecelny.

2
1
2
4
3
75'
1
73'

Remis w Madrycie, Real przy piłce. Królewscy szukają trzeciego trafienia w tym szalonym meczu.

8
5
1
1
1
71'
Marc Pubill #18
71'
Marko Milovanovic #29
1
71'
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Sędzia zanalizował wszystko i uznał, że wszystko rozegrane zostało prawidłowo. Gol barkiem Vinicusa został uznany! 2:2!

25
16
1
7
10
68'

I znowu mamy VAR. Sędzia biegnie sprawdzić wszystko!

6
2
2
2
1
67'

W Madrycie mamy remis? NIE! Piłkę we własnej bramce umieścił Vinicius, ale sędzia uznał, że zagrywał ręką. Wciąż 1:2!

4
3
3
6
64'

Gola nie ma. Sędzia stwierdził, że Lopy uderzył Anglika w twarz.

13
5
4
2
3
64'
Dion Lopy #6
UD Almeria
8
2
2
4
63'

Jeszcze mamy VAR. Sędzia sprawdza czy wcześniej nie doszło do faulu jednego z graczy Almerii na Bellinghamie.

11
4
1
2
4
62'

Zabójcza kontra Almerii! Ramazani lewą stroną wpadł w pole karne, zagrał do Arribasa, a ten z bliska pokonał Kepę! 1:3!

2
2
2
7
59'

Real ruszył po remis! Strzał głową Joselu, bramkarz na linii złapał piłkę!

7
2
2
2
5
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jude Bellingham. Strzał w środek bramki, bramkarz rzucił się w prawo i piłka w siatce! 1:2!

22
9
1
4
6
56'

Rzut karny dla Realu! Sędzia uznał, że Kaiky powiększył obrys ciała.

14
7
5
3
9
55'

Ręką zagrywał Kaiky, a sędzia już przy monitorze!

11
3
3
2
2
54'

Mamy analizę VAR. Sprawdzamy czy Realowi należy się rzut karny za zagranie ręką.

7
5
1
2
2
52'
UD Almeria
5
3
3
2
52'

Akcja za akcją sunie na bramkę gości. Almeria jednak cało wychodzi z coraz większych opresji.

2
1
49'

Przed szansą Joselu, ale zawodnik Realu na wyraźnym spalonym. Królewscy w ataku!