2
4
90+2'
GOOOOOOL!!!

Co tu się dzieje?! Resovia wyrównuje! Akcja prawą stroną, płaskie dośrodkowanie Kelechukwu, Górski przyjął piłkę mimo krycia Colleya i pokonał Ratona!

13
8
4
3
21
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Angel Rodado. Asystował mu Patryk Gogół.

Wisła wychodzi na prowadzenie! Doliczony czas gry i kompletnie niepilnowany Rodado na dalszym słupku oddał precyzyjny strzał głową, czym zaskoczył Pindrocha!

31
21
1
3
10
90'

Gogół strzelał z dwudziestu metrów i kolejny blok piłkarzy Resovii.

1
1
1
5
88'

Ładna akcja rzeszowian. Ciepiela strzelał płasko zza pola karnego... za blisko środka bramki. Pewna interwencja Ratona.

3
2
1
2
87'

Rodado miał kapitalną okazję, ale Pindroch popisał się rewelacyjną interwencją!

3
1
2
2
5
87'

Resovia w ataku, ale ewidentnie brakuje pomysłu na zakończenie akcji.

1
2
1
2
84'

Tym razem Urynowicz pokusił się o strzał z dystansu... i trafił w Colleya. To było dobre 40 metrów.

1
4
2
83'

Kanach chciał zostać bohaterem. Już wymyślał cieszynkę po golu, ale zapomniał, że najpierw trzeba oddać celny strzał. Złożył się do uderzenia z dystansu, jednak fatalnie spudłował.

7
81'
1
2
1
1
80'

Był jeszcze rzut rożny dla Resovii. Po interwencji Jarocha piłka przeleciała tuż obok słupka! Zamykał to jeszcze Bondarenko, ale nie zdołał oddać strzału.

1
1
79'

Wreszcie szansa dla Resovii! Kelechukwu bardzo łatwo ograł Krzyżanowskiego, był już w polu karnym, ale zabrakło precyzyjnego podania w kierunku Górskiego! To powinno się lepiej zakończyć.

1
1
2
78'

Kolejne rzuty rożne dla Wisły. Teraz strzelał głową Żyro, ale nie popełnił błędu dobrze ustawiony Pindroch.

1
1
1
1
76'

Carbo oddał bardzo niecelny strzał zza pola karnego. Kwadrans do końca, a Wisła dalej bije głową w mur.

2
2
1
1
74'
73'
2
3
2
72'

Krzyżanowski z rzutu rożnego. Powstało lekkie zamieszanie, Jaroch oddał strzał głową, ale Pindroch odbił piłkę, która leciała idealnie pod poprzeczkę.

1
1
2
1
2
69'

A teraz Wisła. Baena łatwo ograł na skrzydle Buchała, zagrał miękko na piąty metr, gdzie wyskoczył do piłki Rodado, ale strzelił za lekko. Spokojnie broni Pindroch.

3
1
1
2
4
68'

Mikulec znakomicie wyprowadzał kontratak, jednak w kluczowym momencie podał pomiędzy Górskiego i Jarocha. Zmarnowali to gospodarze.

3
2
1
1
67'
64'

Tymczasem rzeszowianie szukają jakieś okazji do kontry, ewentualnie ze stałego fragmentu. Tyle, że to nie nadchodzi.

3
1
4
63'

Wisła rozgrywa piłkę, wymienia kolejne podania. Ale konkretów z tego wielu nie ma.

2
3
3
3
6
61'

Rodado nie opanował piłki w polu karnym po bardzo mocnym podaniu z lewej strony.

1
2
1
2
4
60'

Tomal poszedł na raz. Uciekł mu Alfaro i musiał faulować zawodnik Resovii.

1
2
1
1
4
60'
3
1
1
2
4
57'

Zrobiła się lekka kopanina. Piłka częściej jest w powietrzu niż na ziemi.

3
1
4
55'

Rzut rożny dla Wisły. Wrzucał Junca, piłka strącona na dalszy słupek, gdzie był Rodado, ale jego strzał został zablokowany.

3
2
2
2
5
53'

Lepsze minuty Wisły. Resovia zepchnięta do obrony.

6
2
4
51'

Niewiarygodne sceny w polu karnym Resovii. Junca zagrywał z rzutu wolnego, piłka spadła tuż przed bramką, ale Colley strzelił prosto w bramkarza! Fatalnie to uderzył.

2
2
3
3
4
49'

Niebezpieczna strata Resovii na własnej połowie. Najpierw strzelał Alfaro, został zablokowany, a po chwili Pindroch kapitalnie obronił uderzenie Rodado!