1
1
81'
80'

Coś złego stało się z zespołem Znicza w drugiej połowie. W ofensywie nic, w obronie duże dziury. Wisła nie gra dziś najlepiej, ale mimo to była w stanie wykorzystać te momenty przestoju wśród gospodarzy.

6
4
2
2
1
78'
GOOOOOOL!!!

Rodado strzelił po ziemi, rzucił się w dobry róg Mleczko, ale nie był w stanie tego obronić. Wisła na prowadzeniu!

15
13
2
3
4
77'

Teraz mamy wskazanie na jedenasty metr. Rzut karny dla Wisły! Ręka Stanclika!

14
10
1
1
3
76'

Gramy dalej. Tylko rzut rożny dla gości.

3
1
76'

I znowu goście domagają się rzutu karnego. Czy Grudziński nieprzepisowo blokował dośrodkowanie Żyry?

1
1
2
74'
72'

Wisła nie schodzi z połowy gospodarzy.

10
7
2
1
2
71'

Kapitalną zmianę dał Junca. Po jego wejściu gra Wisły wyraźnie się poprawiła.

7
5
1
2
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alan Uryga. Asystował mu David Junca.

I mamy remis w Pruszkowie! Junca precyzyjnie zacentrował z tego rzutu wolnego, Uryga pofrunął w powietrzu i strzelił nie do obrony!

16
10
3
2
4
69'

Teraz wrzucał Junca i ręką zablokował to Juchymowicz. Rzut wolny dla Wisły niedaleko bocznej linii pola karnego.

3
67'

Junca z rzutu rożnego... i Mleczko po raz kolejny bez problemu łapie piłkę na przedpolu.

2
1
1
1
1
67'

Ładnie to rozegrali goście. Sprytne podanie do Żyry, ten opanował piłkę i uderzył z półobrotu, ale nie trafił w bramkę.

1
1
66'

Rodado faulowany 30-35 metrów przed bramką Znicza. Rzut wolny.

1
2
66'

Bregu w pierwszym kontakcie z piłką szukał strzału z dwudziestu metrów, ale był tam zbyt duży gąszcz w polu karnym i nie było opcji, żeby futbolówka doleciała do Mleczki.

1
1
65'

Nagamatsu ostro zaatakował Alfaro. Ten padł na murawę, ale szybko wstał, gdy zobaczył, że sędzia ani myśli odgwizdać faulu.

1
1
65'
62'
62'
62'

Majewski faulowany, do bramki około 40 metrów.

2
61'

Junca z kolejnym dośrodkowaniem, rykoszet i pewnie interweniuje Mleczko.

1
1
60'

Trudniejszy moment Znicza. Wisła z minuty na minutę jest coraz groźniejsza.

2
1
1
1
58'

Niezły balans ciała Rodado przed polem karnym. Wypracował sobie pozycję, jednak strzelił nad poprzeczką.

2
1
1
57'

Kolejna akcja gości. Junca wrzucał, Żyro doszedł do strzału głową, ale zabrakło tam siły. Mleczko spokojnie łapie piłkę.

1
1
1
55'

Tym razem wrzucał Alfaro, ale Sobczak nie trafił w piłkę, tylko w głowę zawodnika Znicza. Zwija się z bólu Kendzia.

2
1
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Żyro. Asystował mu David Junca.

Wisła łapie kontakt! To było długie rozgrywanie piłki w bocznym sektorze, w końcu precyzyjnie zacentrował Junca i Żyro trafia z bliska! Nie popisał się Grudziński, który całkowicie odpuścił krycie na dalszym słupku.

9
5
1
5
7
51'

Majewski blisko drugiej asysty. Dobrze podał w okolice dwudziestego metra, ale Moskwik źle trafił w piłkę i w efekcie oddał bardzo niecelny strzał. Nie pomogła mu niezbyt dobra murawa.

1
1
49'

Junca z rzutu rożnego, zaatakował bliższy słupek Sobczak, ale strzelił niecelnie.

3
1
1
48'

Goście nieco przycisnęli, choć nie przekłada się to na strzały. Parę wrzutek z lewej flanki i niewiele konkretów.

1
1
1
47'

Wiślacy domagają się rzutu karnego za rzekome zagranie piłki ręką. Sędzia nie reaguje.