1
1
1
89'

Brahim Diaz przewrócił się w polu karnym. Wydawało się, że był podcięty przez rywala, ale sędzia pokazuje na rzut rożny.

1
88'
88'
88'
88'
wchodzi Wchodzi
Yellu Santiago #25
schodzi Schodzi
84'

W odpowiedzi mieliśmy miękką centrę z lewej strony, Latasa doszedł do strzału głową, ale nie było tam za dużo siły. Łunin bez problemów złapał piłkę.

2
2
1
1
1
83'

I raz jeszcze Bellingham, ale Anglik nie trafił czysto w piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Pewnie broni Soria.

1
1
2
82'

Bellingham trochę zakiwał się w polu karnym. Miał moment do oddania strzału prawą nogą, zawahał się, przełożył na lewą i został zablokowany.

1
1
1
1
79'

Greenwood oddał mocny strzał zza pola karnego i piłka przeleciała nieznacznie obok słupka.

2
1
77'

Rodrygo w pierwszej akcji po wejściu na boisko. Kiwał kolejnych rywali, a na koniec strzelił nad bramką.

1
2
3
2
76'
74'

Tym razem Camavinga huknął z dystansu. Soria odbił piłkę, ale na jego szczęście nikt nie ruszył do dobitki.

1
2
2
1
74'

Akcja gości, strzelał Modrić i broni nogami Soria.

1
1
1
1
73'

Gospodarze powinni złapać kontakt. Tchouameni nieodpowiedzialnie stracił piłkę przed polem karnym, ale Mayoral strzelił w obramowanie bramki w sytuacji sam na sam z Łuninem!

3
3
2
73'

I kolejna centra, ale Nacho faulowany we własnym polu karnym.

1
1
2
72'

Był rzut wolny dla Getafe, podszedł do piłki Luis Milla, ale zagrał na wysokości kolan. Tak się nie da.

1
2
69'

Vinicius ruszył do kontrataku i kolejny raz nic mu nie wyszło. Rozegrał to najlepiej, jak można było, strzelił prosto w Sorię w sytuacji sam na sam!

1
1
1
1
2
69'

Zablokowany strzał Greenwooda z dystansu.

2
1
1
1
1
68'

Real odpowiada. Valverde oddał płaski strzał z ostrego kąta, ale Soria końcówkami palców odbił piłkę. Sędzia tego jednak nie widział i nie podyktował rzutu rożnego.

1
1
1
1
67'

Maksimović miał niezłą sytuację po ładnej klepce, jednak za długo zwlekał ze strzałem, a na koniec i tak fatalnie skiksował i uderzył obok słupka.

1
1
66'

Kolejna kontra Realu. Bellingham do Viniciusa, ten trochę niedokładnie zagrywał w pole karne, ale doszedł do piłki Valverde i... nie potrafił jej opanować. Ależ niechlujni są zawodnicy w białych koszulkach.

1
1
3
1
65'

Bez argumentów, bez wiary gospodarze.

2
2
1
63'

Niewiarygodne. Real Madryt miał fantastyczny kontratak. Joselu ruszył w kierunku bramki, nie strzelał, ale podał jeszcze do Viniciusa, który jednak koncertowo popsuł tę sytuację. Miał przed sobą tylko Sorię, ale nie dał rady go pokonać. Zlekceważył to Brazylijczyk!

2
2
2
61'

Kolejna centra z prawej strony, ale Joselu strzelał obok słupka. A i tak był na spalonym.

1
60'

Goście bardzo szybko wrócili do gry z pierwszej połowy, kiedy zdecydowanie dominowali nad rywalem.

2
2
1
58'

Joselu szukał hat-tricka, jednak włożył zbyt dużo siły w strzał z woleja i uderzył wysoko nad bramką.

2
3
2
58'

Czy ten gol zakończył emocje w dzisiejszym meczu? Niewykluczone. Getafe może po takim ciosie już się nie podnieść.

2
1
1
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joselu. Asystował mu Vinicius Junior.

Ależ oni odpowiadają. Nie grali najlepiej po przerwie, ale jedna akcja wystarczyła i Real trafia po raz drugi! Bellingham zwolnił kontrę, później Vinicius natychmiast wypatrzył Joselu, a Hiszpan kierunkowym przyjęciem ograł rywala i z szesnastu metrów uderzył nie do obrony!

8
6
3
55'

Real wycofany, nie jest w stanie narzucić swojego stylu gry.

1
1
3
2
52'

Tymczasem akcja gospodarzy. Greenwood oddał mocny strzał z ostrego kąta i piłka trafiła w słupek!