(1:1)
Zakończony
Motor Lublin
90+2'

Niedokładny strzał Igora Łasickiego. Stoper przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki Motoru.

5
4
1
1
90'

Arbiter znowu doliczył cztery minuty.

4
2
3
89'
ŻÓŁTA KARTKA
7
1
1
86'

Pusty przelot po dośrodkowaniu Dejviego Bregu. Nic z tego nie wyszło.

3
1
84'

Wymowny obrazek. Albert Rude nie kryje rozczarowania przy linii bocznej.

9
4
1
82'

Zawodnicy Motoru Lublin grają z pewnością siebie. Goście cierpliwie wymieniają podania, czekając na ruch rywali.

4
3
1
80'

Tempo spotkania osłabło. Wydaje się, że Motor trzema celnymi ciosami już załatwił sprawę.

10
3
1
78'

Alex Baena szukał partnerów w polu karnym. Przeciwników uprzedził Kacper Rosa.

3
1
1
76'

Mariusz Rybicki nie zagroził bramce Alvaro Ratona. Dobra interwencja Alana Urygi.

3
1
74'
74'
73'
72'

Kacper Wełniak prawdopodobnie nie dokończy meczu. Jest opatrywany przez klubowych lekarzy.

2
70'

Igor Łasicki zatrzymał Kacpra Śpiewaka. Napastnik teatralnie przewrócił się w polu karnym.

1
1
1
68'

Ponad 21 tysięcy kibiców przy Reymonta. Wisła mimo to jest kompletnie bezradna.

5
2
66'
66'
65'

Jesusowi Alfaro niewiele zabrakło. Kacper Rosa odprowadził piłkę wzrokiem.

1
1
62'
1
1
61'

Alvaro Raton to niezwykle chimeryczny bramkarz. To nie pierwszy raz w tym sezonie, gdy przydarzył mu się poważny błąd.

2
3
1
1
1
59'
59'
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Samuel Mraz.

Alvaro Raton jak na rollercoasterze. Teraz Hiszpan popełnił katastrofalny w skutkach błąd, próbując wybić piłkę. Samuel Mraz dopadł do niej i nie miał litości.

15
12
2
3
57'
1
56'

Ależ okazja! Samuel Mraz uderzał "szczupakiem" i Alvaro Raton kapitalnie interweniował.

1
55'

Piętrzą się problemy Wisły Kraków. Joan Roman doznał kontuzji ręki, lecz chce pozostać na murawie.

1
2
54'

Michał Król z łatwością ograł Mikiego Villara. Jego dośrodkowanie było niedokładne.

1
52'

Mathieu Scalet spróbował swoich sił. Piłka skozłowała i Alvaro Raton miał niemałe problemy.

2
1
51'

Motor naciska coraz mocniej. Goście nie zamierzają poprzestać na dwóch strzelonych golach.

4
2
1
1
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Piotr Ceglarz. Asystował mu Michał Król.

Michał Król z drugą asystą w dzisiejszym spotkaniu. Ofensywny zawodnik idealnie obsłużył Piotra Ceglarza, który właściwie został trafiony piłką. Drugi z wymienionych na liście strzelców.

23
8
3
5
49'

Obiecująca akcja Wisły. Joan Roman nie potrafił jednak zaskoczyć Kacpra Rosy.

1
1
47'

Samuel Mraz niefortunnie zderzył się z Alvaro Ratonem. Bramkarz gospodarzy potrzebował przerwy w grze.

czas Druga połowa
66'
46'
1
45+2'

Piotr Ceglarz zszedł do środka i zdecydował się na strzał. Piłka przeleciała minimalnie obok lewego słupka.

1
2
1
45'

Cztery minuty doliczonego czasu do pierwszej połowy.

2
1
1
5
5
45'
3
1
1
1
1
44'

Kacper Duda już składał się do uderzenia z dystansu. Młody gracz został powstrzymany przez obrońców gości.

1
42'

Szymon Sobczak zupełnie się pogubił. Napastnik zaliczył stratę na krawędzi pola karnego.

1
1
1
41'

Kolejna zmiana taktyki po stronie gospodarzy. Joseph Colley powędrował na lewą stronę obrony.

1
1
39'

Centrostrzał Jesusa Alfaro. Piłka poszybowała nad poprzeczką bramki Motoru Lublin.

1
1
1
1
37'
35'

Indywidualna akcja Piotra Ceglarza. Skrzydłowy Motoru uderzał, ale Alvaro Raton był na posterunku.

2
1
34'

Przytomne zachowanie Kacpra Rosy. Bramkarz ugasił pożar po płaskim dośrodkowaniu Mikiego Villara.

1
1
1
32'

Sebastian Rudol najwyżej wyskoczył do piłki po wrzutce z narożnika. Alvaro Raton nie popełnił błędu.

2
1
1
31'

Jesus Alfaro wypracował sobie szansę. Hiszpan oddał strzał prosto w Kacpra Rosę.

1
1
1
1
30'

Joan Roman jest czołową postacią w drużynie miejscowych. Jego dorobek to 11 goli i 3 asysty.

1
1
1
1
28'

Na brak emocji w Krakowie nie mamy prawa narzekać. Wisła nie odpuszcza pomimo gry w osłabieniu.

2
2
1
1
26'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joan Roman. Asystował mu Jesus Alfaro.

Wisła Kraków zaskoczyła defensywę Motoru Lubin. Jesus Alfaro zabawił się z rywalami na lewym skrzydle i celnie dograł do Joana Romana. Hiszpan uderzeniem z trudnej pozycji pokonał bramkarza.

20
11
1
6
8
25'

Michał Król zasługuje na wyróżnienie. Dawid Szrot wygrał jednak pojedynek z kluczowym graczem rywali.

4
1
3
3
23'

Znowu Michał Król stworzył zagrożenie. Tym razem Alvaro Raton skutecznie interweniował.

3
2
2
21'

Od samego początku sędzia główny ma ręce pełne roboty. Marcin Szczerbowicz rozdaje kartki na lewo i prawo.

1
1
19'

Samuel Mraz doczekał się drugiego trafienia w tym sezonie. Słowak w lutym zasilił kadrę ekipy z Lublina.

18'
5
3
3
16'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Samuel Mraz. Asystował mu Michał Król.

Składna akcja gości i jest bramka! Michał Król ruszył prawą stroną boiska, a następnie dostrzegł w polu karnym Samuela Mraza. Napastnik Motoru strzałem głową wpakował piłkę do siatki.

12
4
5
7
16'
5
3
1
16'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Stolarski.

4
1
2
2
16'

Spore zamieszanie przy linii bocznej. Sędziowie muszą rozdzielać piłkarzy obu drużyn.

1
1
1
14'

Nieudana przewrotka Piotra Ceglarza. Alvaro Raton bez trudu chwycił piłkę.

2
1
12'

Wisła Kraków przed szansą! Strzał z dystansu Joana Romana, rykoszet i będzie rzut rożny.

1
1
10'

Wydaje się, że po czerwonej kartce Wisła Kraków tymczasowo gra ustawieniem z trójką stoperów.

1
1
1
8'

Albert Rude ma twardy orzech do zgryzienia. Trener gospodarzy zastanawia się nad zmianami w linii obrony.

2
1
1
1
1
7'

Po analizie VAR Marcin Szczerbowicz zmienił swoją decyzję. "Biała Gwiazda" będzie musiała grać w osłabieniu przez nierozważne zachowanie Jarocha.

7
4
1
2
7
6'
CZERWONA KARTKA
14
12
2
1
9
5'

Czyżby czerwona kartka dla Bartosza Jarocha? Arbiter biegnie do monitora.

6
4
1
1
3
4'

Gospodarze próbują dłużej utrzymać się przy piłce. Bartosz Jaroch brutalnie potraktował Kacpra Wełniaka.

2
1
1
3
3
2'

Motor Lublin od razu przeniósł grę pod pole karne Wisły Kraków. Niecelny strzał Piotra Ceglarza.

1
1
czas Start meczu
12:37

Niedzielne spotkanie poprowadzi Marcin Szczerbowicz, pochodzący z Olsztyna.

2
1
1
12:34

Czy Kacper Rosa zatrzyma swój były klub?

1
12:31

Szymon Sobczak poszuka kolejnych trafień:

12:25

Przy Reymonta Wisła Kraków zmierzy się z będącym w kryzysie Motorem Lublin. Finalista Fortuna Pucharu Polski jest uznawany za minimalnego faworyta. Zaczynamy granie o godz. 12:40.